نمایندگان فلوریدا مردی را که متهم به نشانه گیری اسلحه به سمت آنها پس از تهدید دوست دخترشان بود، تیراندازی کردند و کشتند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

معاونان کلانتر شهرستان ساراسوتا یک مظنون را که به گفته آنها صبح یکشنبه پس از تهدید دوست دخترش اسلحه را به سمت آنها نشانه رفته بود، به ضرب گلوله کشتند.

کلانتری بعد از ساعت ۹ صبح تماسی مبنی بر تهدید مردی با اسلحه دریافت کرد. زن به پلیس گفت که این دو روز قبل با هم دعوا کرده بودند و او از خواب بیدار شد و متوجه شد که مرد اسلحه را به سمت او نشانه رفته است.

معاونان کلانتر شهرستان ساراسوتا در حال بررسی صحنه هستند.

معاونان کلانتر شهرستان ساراسوتا در حال بررسی صحنه هستند.
(دفتر کلانتری شهرستان ساراسوتا)

کلانتری گفت که نمایندگان ظرف پنج دقیقه در صحنه حضور یافتند و از مظنون خواستند از خانه بیرون بیاید، اما او تمکین نکرد.

نمایندگان در نهایت از طریق تلفن با مظنون تماس گرفتند و او را متقاعد کردند که برای نشان دادن دستانش به سمت پنجره برود. کلانتری گفت که مظنون نمایندگان را دعوت کرد تا قربانی را در اتاق خوابی که با اپراتورهای ۹۱۱ صحبت می کرد، بازیابی کنند. نمایندگان پس از فرار مادر مظنون از محل سکونت در جریان این حادثه، وارد دری شدند که باز مانده بود.

رقص زن فلوریدا از طریق تست هوشیاری میدانی: ویدئو

چهار نماینده در بدو ورود با مظنونی که دستانش را بالا گرفته بود مواجه شدند. کلانتری گفت: زمانی که مظنون یک اسلحه گرم را از پشت خود بیرون آورد، معاونان دستورات شفاهی برای تنش زدایی از وضعیت را دادند. سپس یک گلوله در اسلحه انداخت و اسلحه را به سمت نمایندگان گرفت.

نمایندگان به مظنون تیراندازی کردند و بعداً به نام برایان آندروود ۴۷ ساله شناسایی شد که قبلاً در سال ۲۰۱۴ به خاطر Domestic Battery دستگیر شده بود. اما هیچ کدام منجر به دستگیری نشد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کلانتری اسامی چهار معاون درگیر را منتشر نکرده است زیرا آنها قربانی ضرب و شتم شدید محسوب می شوند. هویت قربانی زن – و همچنین آدرس او – نیز مخفی است زیرا او قربانی خشونت خانگی با سلاح گرم شده است.