نمایندگان فلوریدا متهم به به اشتراک گذاشتن مرگ باب ساجت قبل از اینکه خانواده انضباط شوند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک گزارش تحقیقاتی فاش کرد که دو معاون کلانتر فلوریدا خبر مرگ باب ساجت بازیگر و کمدین را در اوایل سال جاری با افراد نزدیک خود قبل از اینکه مقامات خانواده ستاره «فول هاوس» را مطلع کنند، به اشتراک گذاشتند.

به گزارش FOX 35 Orlando، در این گزارش آمده است که نمایندگان به دلیل اقدامات خود تنبیه شده اند.

تایلر سندرز بازیگر “۹-۱-۱: ستاره تنها” در ۱۸ سالگی درگذشت

باب ساجت

ساجت در ۹ ژانویه ۲۰۲۲ در سن ۶۵ سالگی پس از اینکه در اتاق هتلش در اورلاندو بی توجه بود درگذشت. او در حال اقامت در شهر بود و در حال اجرای نمایش های کمدی در این منطقه بود.

پزشک معالج به این نتیجه رسید که ساجت پس از سقوط و ضربه به سرش فوت کرده است.

در این گزارش آمده است که در ساعاتی پس از اینکه ساجت پاسخگو نبود، زمانی که مجری قانون در حال انجام تحقیقات خود بود، امیلیانو سیلوا، معاون اورنج کانتی، طبق گزارشات، پیامکی به برادرش فرستاد و او را از مرگ ساجت مطلع کرد. برادرش سپس این خبر را در توییتی که بعداً حذف شد به اشتراک گذاشت. سیلوا یکی از اولین افسرانی بود که به سقوط ساجت در هتل پاسخ داد.

TIM Sale، هنرمند کمدیک، در ۶۶ سالگی درگذشت

باب ساجت و همسرش کلی ریزو

باب ساجت و همسرش کلی ریزو

این گزارش خاطرنشان کرد که سیلوا از اینکه برادرش این خبر را در توییتر به اشتراک گذاشته بود بی‌اطلاع بود تا اینکه چهل دقیقه بعد شخصی اسکرین شات را به او نشان داد. او از برادرش خواسته بود که این توییت را حذف کند، اما در آن زمان، چندین رسانه شروع به پرسیدن درباره مرگ ساجت کرده بودند.

و معاون استیون رید، که در حال انجام وظیفه یا بخشی از تحقیقات در هتل نبود، اما توسط یکی از معاونان اورنج کانتی از مرگ مطلع شد، این خبر را به دو نفر از همسایگان خود که گفته می‌شود چند روز قبل از او در یکی از برنامه‌های ساجت شرکت کرده بودند، پیامک کرد. مرگ بر اساس این گزارش

“مادر نوجوان” آلوم لین فرناندز در ۲۸ سالگی مرد

"فول هاوس" ستارگان دیو کولیه، کندیس کامرون بوره و باب ساجت دوباره متحد می شوند.

دیو کولیه، کندیس کامرون بوره و باب ساجت بازیگران «فول هاوس» هستند.
(دانیل زوچنیک/WireImage)

هر دو مورد قبل از اینکه مقامات خانواده ساجت را از مرگ او مطلع کنند، رخ داده بود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در این گزارش آمده است که این معاونان بخشنامه انتشار اطلاعات کلانتری را نقض کرده و از طریق «فرایند حل اختلاف انضباطی» به توافقات انضباطی رسیده‌اند. اقدامات انضباطی خاصی در این گزارش لحاظ نشده است.