نماینده منتخب کنگره در پیروزی تاریخی: دموکرات‌ها رای‌دهندگان در تگزاس را “معین” می‌دانستند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مایرا فلورس جمهوری‌خواه، که هفته گذشته برنده کرسی تگزاس جنوبی تقریباً انحصاراً توسط دموکرات‌ها برای بیش از ۱۰۰ سال بود، در مورد اینکه آیا پیروزی تاریخی او نشان‌دهنده موج قرمز در نوامبر است یا خیر، بحث کرد.

این نماینده منتخب کنگره روز یکشنبه استدلال کرد که حزب دمکرات رای دهندگان در این منطقه را “معین” می داند و احساس می کند “استحقاق” رای آنها را دارد. او ادامه داد که حزب به طور مداوم همان وعده ها را می دهد، اما چیزی تغییر نکرده است.

او گفت: “راستش به اندازه کافی بود.”

فلورس که در مکزیک به دنیا آمده و با یک مامور مرزبانی ازدواج کرده است، طی مصاحبه‌ای در «Sunday Morning Futures» گفت که «تگزاس جنوبی همیشه محافظه‌کار بوده است» و خاطرنشان کرد که منطقه او «همه چیز در مورد ایمان و خانواده است. کار سخت.”

با افزایش روزافزون تعداد، برخورد مهاجران در مرز جنوبی رکورد جدیدی در ماه مه ثبت کرد.

فلورس در دور دوم انتخابات سه‌شنبه، دن سانچز دموکرات را شکست داد که جمهوری‌خواهان می‌گویند نشان‌دهنده روند جدیدی برای رای‌دهندگان لاتین تبار است، در حالی که دموکرات‌ها استدلال می‌کنند که این انتخابات فقط تصادفی بوده است.

مهاجرت یکی از موضوعات مهم فلورس است، با اشاره به اینکه “بحران مرزی” “چیزی است که ما هر روز در اینجا شاهد آن هستیم.”

او خاطرنشان کرد که در سن ۶ سالگی به آمریکا نقل مکان کرد و “از این نعمت برخوردار بود که به طور قانونی به اینجا آمد.”

او به مجری برنامه ماریا بارتیرومو گفت: «اما من نمی‌خواهم تجربه‌ام یک تجربه نادر باشد. من می‌خواهم بچه‌های بیشتری مثل خودم بتوانند به صورت قانونی به ایالات متحده بیایند.»

فلورس سپس استدلال کرد که «سیاست‌های دولت بایدن تنها به مهاجران و آمریکایی‌ها آسیب می‌زند».

گمرک و حفاظت مرزی (CBP) هفته گذشته اعلام کرد که تعداد برخوردهای مهاجران در مرز جنوبی در ماه مه با ۲۳۹۴۱۶ برخورد به رکورد جدیدی رسید – زیرا مقامات نگران هستند که تعداد بی‌سابقه‌ها در طول ماه‌های تابستان افزایش یابد.

مایرا فلورس، نماینده منتخب جمهوری‌خواه در کنگره درباره پیروزی تاریخی خود بحث می‌کند.

مایرا فلورس، نماینده منتخب جمهوری‌خواه در کنگره درباره پیروزی تاریخی خود بحث می‌کند.
(اخبار فاکس)

۲۳۹,۴۱۶ برخورد مهاجر، ۱۸۰,۵۹۷ در می ۲۰۲۱ و ۲۳,۲۳۷ در می ۲۰۲۰ را تحت الشعاع قرار داد. همچنین از ۲۳۵,۴۷۸ برخورد در آوریل ۲۰۲۲ بالاتر است که خود رکورد جدیدی را برای رویارویی ایجاد کرد.

این ارقام انبوه در طول یک ماه به دست آمد که در آن دولت بایدن به دنبال پایان دادن به اخراج‌ها بر اساس دستور بهداشتی عنوان ۴۲ بود – که در دوران دولت ترامپ به دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ اجرا شد و برای اخراج اکثریت مهاجرانی که دستگیر شده بودند استفاده شد. مرز.

فلورس روز یکشنبه به بارتیرومو گفت که می‌خواهد روند مهاجرت را بهبود بخشد، با این استدلال که “منسوخ شده است”.

ما به فرآیندی نیاز داریم که در آن برای افراد خوبی که می‌خواهند به اینجا بیایند، ایمن‌تر و سریع‌تر باشد [the] ایالات متحده و برای رویای آمریکایی سخت کار کنید.”

وی سپس تاکید کرد که معتقد است “ما باید بر مهاجرت قانونی تمرکز کنیم نه مهاجرت غیرقانونی که فقط بودجه سازمان های جنایتکار را تامین می کند و البته افزایش قاچاق انسان و قاچاق انسان و همچنین قاچاق کودکان”.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فلورس گفت که قرار است بار دیگر در انتخابات نوامبر “از طریق کار سخت و فداکاری” پیروز شود.

آدام شاو، بیل ملوگین و اندرس هاگستروم از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.