نماینده ماسی می‌گوید «افراد خوب» با اسلحه‌هایی که جلوی «آدم‌های بد» را می‌گیرند برای دموکرات‌ها «حقیقت ناخوشایند» است.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

توماس ماسی، نماینده جمهوری خواه، دیوید سیسیلین، نماینده دموکرات را پس از اینکه در جلسه استماع کنگره پیشنهاد کرد که “یک حادثه” وجود نداشته است که شخصی با سلاح تهاجمی “توسط فردی با اسلحه متوقف شود” به او شلیک کرد.

ماسی روز سه‌شنبه پس از تبادل نظر با فاکس نیوز دیجیتال گفت: «این واقعیت که افراد خوب هر روز از اسلحه برای جلوگیری و متوقف کردن افراد بد استفاده می‌کنند، برای رپ سیسیلین و دیگر دموکرات‌هایی که می‌خواهند متمم دوم قانون اساسی را زیر پا بگذارند، حقیقتی ناخوشایند است. سیسیلین هفته گذشته

“فکر نمی‌کنم یک حادثه وجود داشته باشد – و شاید هم وجود داشته باشد، اما من موردی را پیدا نکرده‌ام – یک مهاجم با استفاده از سلاح تهاجمی که توسط شخصی با اسلحه متوقف شده است، بنابراین این یک – شاید وجود داشته باشد. از هزاران و هزاران و هزاران تیراندازی، اما حقیقت ماجرا این است که افسران منابع مدرسه پاسخ مهمی به ایمنی مدرسه هستند.” لایحه کنترل اسلحه با حمایت دموکرات ها قانون حفاظت از کودکان ما.

پس از بیانیه سیسیلین، ماسی عقب نشینی کرد و فهرستی را به سوابق کنگره ارائه کرد که در آن «افراد خوب» با اسلحه، «افراد بد» را از انجام تیراندازی دسته جمعی منع کردند.

بایدن در مورد لفاظی‌های کنترل اسلحه، قانون‌گذاری که قبلاً در «اولین روز حضور در دفترش» وعده داده بود، دوبرابر شد.

نماینده توماس ماسی (R-KY) در طول یک تجمع در حمایت از متمم دوم در 31 ژانویه 2020 در فرانکفورت، کنتاکی، یک تفنگ دستی Ruger LCP را از جیب خود بیرون می‌آورد.

نماینده توماس ماسی (R-KY) در طول یک تجمع در حمایت از متمم دوم در ۳۱ ژانویه ۲۰۲۰ در فرانکفورت، کنتاکی، یک تفنگ دستی Ruger LCP را از جیب خود بیرون می‌آورد.
(برایان وولستون/گتی ایماژ)

دموکرات‌ها – نمی‌دانم آنها فقط از آنچه در این کشور اتفاق می‌افتد بی‌خبر هستند یا امروز فریب می‌دهند، اما من می‌خواهم فهرستی از مواردی را معرفی کنم که دارندگان مجوز اسلحه دستی مخفی شده‌اند. به احتمال زیاد تیراندازی های عمومی را متوقف کرد. این از سایت crimeresearch.org است و در ۲۷ مه ۲۰۲۲ منتشر شده است.”

فهرست موارد Massie شامل حادثه‌ای بود که در چند هفته گذشته در چارلستون، ویرجینیای غربی رخ داد. مردی با یک AR-15 در یک جشن فارغ التحصیلی تیراندازی کرد اما پس از تیراندازی توسط زنی که به طور قانونی اسلحه حمل می کرد متوقف شد.

نماینده دیوید سیسیلین، DR.I.، در سمت راست توسط چاد گریفین، رئیس کمپین حقوق بشر، و نماینده مارک تاکانو، نماینده کالیفرنیا، قبل از رای گیری مجلس در مورد این قانون گرد هم آمدند. "قانون برابری 2019"

نماینده دیوید سیسیلین، DR.I.، در سمت راست توسط چاد گریفین، رئیس کمپین حقوق بشر، و نماینده مارک تاکانو، نماینده کالیفرنیا، قبل از رای گیری مجلس در مورد “قانون برابری ۲۰۱۹” تجمع کردند.
(AP Photo/J. Scott Applewhite)

متیو مکوناهی می گوید کشور در آستانه اصلاحات اسلحه دو حزبی پس از یووالد: “این زمان متفاوت است”

ماسی با تشریح حادثه دیگری گفت: «پورتلند، اورگان، ۱۹ فوریه ۲۰۲۲»، «صاحب خانه ظاهراً شنبه شب با شرکت کنندگان در تظاهرات عدالت نژادی روبرو شد، قبل از بیرون کشیدن یک اسلحه و تیراندازی به چندین نفر در میان جمعیت، یک زن کشته شد و چندین نفر دیگر کشته شدند. این تیراندازی زمانی پایان یافت که یک نفر به همراه گروهی از تظاهرکنندگان که مجوز اختفای سلاح گرم را دارند، با شلیک متقابل، از ناحیه لگن صاحب خانه اصابت کرد.

ماسی همچنین یک حادثه در سال ۲۰۲۱ را مطرح کرد که در آن یک مالک ملک به خاطر نجات جان چندین نفر “پس از بیرون کشیدن یک تفنگ دستی ۹ میلی متری قانونی” و کشتن مردی که به سمت جمعیت سیراکوز در نیویورک تیراندازی کرده بود، اعتبار یافت.

استفانیک قانون ایمنی اسلحه را معرفی می کند که مشوق های آمریکایی ها را ارائه می دهد و با دستورات پیشنهادی دموکرات ها مقابله می کند

مسی با اشاره به اظهارات رئیس جمهور در ماه گذشته مبنی بر اینکه او از ممنوعیت تفنگ های ۹ میلی متری حمایت می کند، گفت: «همان اسلحه ای که جو بایدن می خواهد آن را ممنوع کند.

دفتر سیسیلین بلافاصله به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مارنی بیل از آرلینگتون، ویرجینیا، تابلویی را در پله‌های مجلس سنا در کنگره آمریکا در دست دارد که خواستار بررسی پیشینه خرید اسلحه است.

مارنی بیل از آرلینگتون، ویرجینیا، تابلویی را در پله‌های مجلس سنا در کنگره آمریکا در دست دارد که خواستار بررسی پیشینه خرید اسلحه است.
(تام ویلیامز/CQ-Roll Call، Inc از طریق گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید