نماینده جمهوری‌خواه می‌گوید که مهاجران غیرقانونی «پالت‌هایی» از شیرخشک‌هایی که به سختی می‌توان یافتند فرستادند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به گفته یکی از نمایندگان GOP، در بحبوحه کمبود که باعث شده بسیاری از والدین قادر به یافتن آن در فروشگاه های محلی خود نباشند، پالت های شیر خشک به مراکز نگهداری در مرز ارسال می شود.

کات کامک، نماینده R-Fla، در ویدئویی که چهارشنبه در فیس بوک منتشر شد، گفت: “آنها پالت ها، پالت های شیر خشک بچه را به مرز می فرستند.” در همین حال، در محله خودمان در خانه، ما نمی‌توانیم شیر خشک را پیدا کنیم.»

شیر خشک برای فروش در یک فروشگاه بزرگ جعبه در 13 ژانویه 2022 در شیکاگو، ایلینوی ارائه شده است.

شیر خشک برای فروش در یک فروشگاه بزرگ جعبه در ۱۳ ژانویه ۲۰۲۲ در شیکاگو، ایلینوی ارائه شده است.
(اسکات اولسون/گتی ایماژ)

کمبود شیر خشک، مادر کودک ۸ ماهه تنسی را به وحشت انداخت: “من شکستم”

کامک تصاویری از قفسه های خالی شیر خشک در فلوریدا در کنار پالت های غذایی که به مرز ارسال می شد را در رسانه های اجتماعی منتشر کرد و در این ویدئو گفت که یک مامور مرزبانی نگران این تصویر را برای او ارسال کرده است.

او گفت که این تصویر مربوط به “تأسیسات پردازش اورسولا” در تگزاس است، جایی که هزاران نفر در آنجا اسکان داده می شوند و پردازش می شوند و سپس آزاد می شوند.” “

نماینده کت کامک.

نماینده کت کامک.
(اخبار فاکس)

او افزود: “او ۳۰ سال است که مامور گشت مرزی بوده و تا به حال چنین چیزی ندیده است. او یک پدربزرگ است و می گوید بچه های خودش نمی توانند شیر خشک بخورند.”

گمرک و حفاظت مرزی ایالات متحده بلافاصله به درخواست فاکس نیوز برای تأیید صحت تصویر پاسخ نداد.

استفانیک، هینسون تقاضای FDA را برای رسیدگی به کمبود فرمول نوزاد، سرزنش سیاست های بایدن: خانواده ها سزاوار بهتری هستند

داستان بیش از ۱۰۰ خانه است جمهوری خواهان را فراخواند دولت بایدن برای رفع کمبود مداوم که باعث شده است والدین نگران از فروشگاهی به فروشگاه دیگر به امید یافتن شیر خشک بگردند، کارهای بیشتری انجام دهیم.

قانونگذاران جمهوری خواه روز چهارشنبه در نامه ای به بایدن گفتند: «این موضوع یک موضوع مرگ و زندگی است و زمان آن فرا رسیده است که دولت با فوریت مناسبی که شایسته آن است با آن برخورد کند».

اختلالات زنجیره تامین زمانی تشدید شد که Abbott، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فرمول در کشور، تحت یک فراخوان ایمنی بزرگ قرار گرفت. بر اساس تجزیه و تحلیل Datasembly که داده‌های محصول را برای خرده‌فروشان دنبال می‌کند، درصد موجودی شیرخشک بچه در حال حاضر ۴۳ درصد است، از ۳۰ درصد در ابتدای آوریل.

بن رایش، مدیرعامل دیتاسمبلی در بیانیه‌ای به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «این موضوع با چالش‌های زنجیره تأمین، فراخوان‌های محصول و تورم تاریخی تشدید شده است». “این دسته از ژوئیه ۲۰۲۱ با چالش های جوراب ساق بلند شروع شد و وضعیت تا سال ۲۰۲۲ بدتر شد.”

کاخ سفید گفته است که کاهش کمبود فرمول “اولویت اصلی” رئیس جمهور بایدن است.

Upper St Clair، PA هدفی که قفسه‌های فرمول خالی را نشان می‌دهد عکس گرفته شده توسط Jordan Early

Upper St Clair، PA هدفی که قفسه‌های فرمول خالی را نشان می‌دهد عکس گرفته شده توسط Jordan Early
(فاکس نیوز دیجیتال)

کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید روز چهارشنبه گفت: “این چیزی است که قطعا ما آن را پیگیری کرده‌ایم. اطمینان از ایمن بودن و در دسترس بودن شیر خشک برای خانواده‌ها در سراسر کشور، اولویت اصلی کاخ سفید است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کامک تصریح کرد که او کودکان در مرز را برای این موضوع مقصر نمی‌داند، اما گفت: «برای من خشم‌آور است که این نمونه دیگری از آخرین دستور کار آمریکا است که دولت بایدن به تداوم آن ادامه می‌دهد».

“من در مورد شما نمی دانم، اما اگر من مادر هستم، در هر زمانی در آمریکا، و به Walmart یا Target یا Publix یا Safeway یا Kroger یا هر جایی که ممکن است خرید کنید و قفسه های آنها را ببینید می روم. و شما علائمی را مشاهده می کنید که نشان می دهد قادر به دریافت شیر ​​خشک نیستید.” و سپس می بینید که دولت آمریکا هزاران و هزاران ظروف شیرخشک بچه را با پالت به مرز می فرستد که باعث می شود خون من بجوشد.

دفتر Cammack بلافاصله به درخواست فاکس نیوز برای اظهار نظر پاسخ نداد.