نماینده تام تیفانی: آیا برای مردم آمریکا جای تعجب دارد که آنها گمراه شدند؟جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

نماینده تام تیفانی، نماینده جمهوری خواه، در مورد تهدیدی که پناهجویان افغان بررسی نشده ممکن است در بحبوحه سالگرد اخیر یکساله عقب نشینی دولت بایدن در «زاویه انگرهام» ایجاد کنند، هشدار داد.

هرزه. تام تیفانی: آیا گمراه شدن مردم آمریکا باید تعجب آور باشد؟ این هیچ تفاوتی با مرز جنوبی ندارد منشی مایورکاس به کمیته قضایی آمدند و به ما دروغ گفتند و گفتند مرز امن است. یک سال پیش، پرزیدنت بایدن گفت که تورم گذرا است و حالا یک سال بعد، متوجه شدیم که آنها آنها را بررسی نکرده اند.

زنی که انتقال را تغییر داده است، زنگ خطر را در برابر اعمال جراحی “خطرناک” که برای خردسالان مجاز است

ما یک سال پیش در مورد این صحبت می کردیم. من در فورت مک کوی اینجا در ویسکانسین بودم. ما شاهد ورود ۲۰۰۰ پناهنده اول بودیم. هیچ یک از آنها روند SIB را طی نکرده بودند. من در مورد آن پرسیدم. مردم می‌توانستند بدون هیچ مجوزی از طرف فرمانده از پایگاه خارج شوند. زنگ هشدار را در این مورد به صدا در آوردیم. و حالا بالاخره بازرس کل اداره امنیت داخلی او در این باره صحبت می کند و می گوید این تهدیدی برای امنیت ملی و جوامع محلی ما است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ویدیوی کامل را اینجا ببینید: