نظر رای دهندگان: نامزدهای سنای تشکیلات خودگردان، دکتر اوز، جان فترمن در اولین مناظره شرکت خواهند کرد، زیرا اوز شکاف را کم می کند.


نامزدهای سنای پنسیلوانیا، دکتر اوز و جان فترمن، قرار است در تنها مناظره خود در روز سه‌شنبه به مصاف هم بروند، زیرا تنها دو هفته مانده به انتخابات میان‌دوره‌ای، رقابت همچنان در حال محدود شدن است.

تری مدونا، عضو ارشد دانشگاه میلرسویل، چارلز مک‌الوی، سردبیر Real Clear Pennsylvania و جنیفر استفانو، معاون اجرایی بنیاد Commonwealth، یکشنبه به “Fox & Friends Weekend” پیوستند تا در مورد مسابقه و موضوعاتی که پنسیلوانیایی‌ها به آن توجه دارند بحث کنند.

مک الوی به یکی از مجریان برنامه تاد پیرو گفت: «این نبردی بر سر حاشیه های رای و مناطق تاریخی طبقه کارگر پنسیلوانیا است. «بسیاری از آن‌ها در سراسر ایالت، زمانی کاملاً دموکرات بودند و جمهوری‌خواهان گرایش داشتند. و به همین ترتیب، در حومه شهر، مکان‌هایی که زمانی کاملاً جمهوری‌خواه بودند، اکنون دموکرات هستند. این بازتابی از این رقابت تنگاتنگ است. بنابراین، آنچه اکنون می بینیم دقیق به نظر می رسد.”

پرسش های هیئت تحریریه پس از روزنامه پیتسبورگ درباره سلامتی فترمن، توانایی ارائه خدمات پس از سکته مغزی

او ادامه داد: «وقتی به مسائل، جرم و جنایت و اقتصاد نگاه می‌کنید، آن‌ها مهم‌ترین نگرانی‌ها هستند و به فیلادلفیا بزرگ محدود نمی‌شوند.

نامزد جمهوری خواه سنای پنسیلوانیا، دکتر مهمت اوز، در ایستگاه آتش نشانی Tunkhanock Triton Hose Co در Tunkhanock، Pa.، در روز پنجشنبه، 18 اوت 2022 تجمعی برگزار می کند.

نامزد جمهوری خواه سنای پنسیلوانیا، دکتر مهمت اوز، در ایستگاه آتش نشانی Tunkhanock Triton Hose Co در Tunkhanock، Pa.، در روز پنجشنبه، ۱۸ اوت ۲۰۲۲ تجمعی برگزار می کند.
(بیل کلارک/CQ-Roll Call، Inc از طریق گتی ایماژ)

یک نظرسنجی AARP که اوایل این هفته منتشر شد، نشان داد که دکتر اوز در فاصله قابل توجهی از Fetterman قرار دارد و ۴۶% از حمایت Fetterman در مقایسه با ۴۸% از Fetterman برخوردار است.

حاشیه خطا ۴.۴ درصد است.

اما منتقدان از زمانی که فترمن در ماه می دچار سکته مغزی شد، بارها سؤالاتی را در مورد سلامتی و آمادگی او برای خدمت مطرح کردند.

او اخیراً در مصاحبه ای با NBC شرکت کرده است که در آن از زیرنویس برای برقراری ارتباط با خبرنگار استفاده کرده است و بسیاری پیشنهاد کرده اند که این موضوع باعث نگرانی است.

او همچنین در طول مناظره دو نفره این هفته از سیستم زیرنویس بسته استفاده خواهد کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مدونا گفت: «او مشکلی دارد که پزشکش آن را مشکل پردازش شنوایی می‌نامد و در طول مناظره از شرح بسته استفاده می‌کند، به این معنی که سؤالات را می‌خواند.» بنابراین فکر می‌کنم از برخی جنبه‌ها، ما در این ایالت موضوعات بسیار مهمی برای بحث داریم.»

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، پس از ورود به فرودگاه بین المللی پیتسبورگ در پیتسبورگ، پنسیلوانیا، در 20 اکتبر 2022، توسط ستوان فرماندار پنسیلوانیا و جان فترمن نامزد دموکرات سناتور مورد استقبال قرار گرفت. (عکس از MANDEL NGAN / خبرگزاری فرانسه) (عکس از MANDAFPNGAN از طریق گتی ایماژ)

جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، پس از ورود به فرودگاه بین المللی پیتسبورگ در پیتسبورگ، پنسیلوانیا، در ۲۰ اکتبر ۲۰۲۲، توسط ستوان فرماندار پنسیلوانیا و جان فترمن نامزد دموکرات سناتور مورد استقبال قرار گرفت. (عکس از MANDEL NGAN / خبرگزاری فرانسه) (عکس از MANDAFPNGAN از طریق گتی ایماژ)
(ماندل NGAN/AFP از طریق گتی ایماژ)

او ادامه داد: «اما اینکه جان فترمن چگونه خود را از نظر توانایی پاسخگویی به سؤالات بدون کلمات درهم و برهم، بدون اختلاط آنچه برای گفتن دارد، اداره می‌کند، این در ذهن همه کسانی است که این انتخابات را در ایالت پنسیلوانیا دنبال می‌کنند.»

علیرغم نگرانی‌های فترمن برای سلامتی، اقتصاد، جرم و جنایت و حتی تحصیلات برای بسیاری از پنسیلوانیایی‌ها پیش از روز انتخابات ثابت شده است.

«فکر می‌کنم آنچه شما خواهید دید این است که جان فترمن تلاش می‌کند تا بخشی از حاشیه‌های افراد طبقه کارگر را که نه تنها [been] استفانو می‌گوید: «و اگر به هر نظرسنجی در پنسیلوانیا نگاه کنید، اولین چیزی که رأی‌دهندگان می‌خواهند بدانند فقط در مورد اقتصاد و جرم و جنایت نیست.» و اتفاقاً، آموزش و پرورش نیز پنج نفر برتر را تکمیل می کند، اما کدام نامزد واقعاً به من اهمیت می دهد؟»

این مناظره که توسط تلویزیون Nexstar میزبانی می‌شود، سه‌شنبه آینده، ۲۵ اکتبر، ساعت ۲۰:۰۰ به وقت شرقی برگزار می‌شود و از طریق ۶۷ شهرستان این ایالت پخش خواهد شد.