نظرسنجی فاکس نیوز: حامیان اوز در انتخابات سنای پنسیلوانیا شور و شوق ندارند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دموکرات ها در میدان نبرد پنسیلوانیا برتری دارند، زیرا نامزدهای حزب جمهوری خواه فروش را با رای دهندگان جمهوری خواه نبسته اند.

در نظرسنجی فاکس نیوز که روز پنجشنبه منتشر شد، جان فترمن، دموکرات، در رقابت برای سنای آمریکا، با ۴۷ تا ۳۶ درصد از جمهوری خواه مهمت اوز، ۱۱ امتیاز برتری دارد. سه درصد از کاندیدای مستقل اورت استرن و ۱۳ درصد از شخص دیگری حمایت می کنند یا تصمیم نگرفته اند.

جان فترمن یک بار تعهدی برای ممنوعیت فرکینگ امضا کرد که از ده ها هزار شغل PA پشتیبانی می کند

نامزدها برای کرسی سناتور جمهوریخواه بازنشسته پت تومی رقابت می کنند.

یک مشکل بزرگ برای اوز تثبیت حمایت GOP است. با اختلاف ۱۶ امتیازی، کمتر جمهوری خواهان (۷۳ درصد) نسبت به دموکرات ها به فترمن (۸۹ درصد) به او وفادار می مانند. در مورد رتبه‌بندی‌های مطلوب نیز همین داستان وجود دارد، زیرا تعداد بیشتری از دموکرات‌ها به فترمن (۸۸%) نسبت به اوز (۶۷%) نظر مثبت دارند.

فقط ۳۵ درصد از کسانی که از اوز حمایت می کنند می گویند که مشتاقانه از او حمایت می کنند، در حالی که ۴۵ درصد از آنها رزرو دارند. برای فترمن، ۶۸ درصد با اشتیاق از او حمایت می کنند و تنها ۱۸ درصد مردد هستند.

هر دو نامزد دارای آسیب‌پذیری‌هایی هستند – اوز به عنوان یک قالی‌باز از نیوجرسی مورد تمسخر قرار می‌گیرد، در حالی که فترمن در اوایل مبارزات انتخاباتی دچار سکته مغزی شد. اما دوبرابر این نگرانی وجود دارد که اوز به اندازه کافی با ایالت آشنایی نداشته باشد تا بتواند یک سناتور موثر باشد (۵۲ درصد) به همان میزان که نگران هستند فترمن به اندازه کافی سالم نباشد تا بتواند خدمت کند (۲۳ درصد). این تفاوت در میان وفاداران حزب صادق است، زیرا حدود سه برابر بیشتر جمهوری خواهان (۲۲٪) نگران رسیدن اوز به این شغل هستند، دموکرات ها در مورد Fetterman (8٪).

اوز با ۸ امتیاز در میان مردان، ۱۰ امتیاز در میان رای دهندگان روستایی و ۴۸ امتیاز در میان مسیحیان انجیلی سفیدپوست جلوتر است. فترمن با ۲۷ امتیاز در میان زنان، ۳۳ امتیاز در میان میانه روها و ۲۳ امتیاز در میان رای دهندگان حومه شهر پیشتاز است.

به طور کلی، فترمن بیشتر مورد پسند است، به طوری که حدود نیمی از رای دهندگان نظر مساعدی درباره او دارند (۴۹٪ موافق، ۳۴٪ نامطلوب) و کمی بیش از یک سوم اوز را مثبت می بینند (۳۵٪ – ۵۵٪).

کریس اندرسون، نظرسنجی از حزب دموکرات، که شرکت بیکن ریسرچ، نظرسنجی فاکس نیوز را با دارون شاو جمهوری‌خواه انجام می‌دهد، می‌گوید: «سخت است که توانبخشی هرکولی را که اوز باید روی خود انجام دهد تا این مسابقه را رقابتی کند، دست کم گرفت. وقتی رای دهندگان تصمیم می گیرند که شما را دوست ندارند، متقاعد کردن آنها در غیر این صورت سخت است. متأسفانه برای رای دهندگان پنسیلوانیا، این احتمالاً به معنای یک کمپین منفی فوق العاده است که اوز سعی می کند فترمن را پایین بکشد.

در سال ۲۰۲۰، پرزیدنت بایدن با اختلاف اندکی برنده ایالت کیستون شد (کمتر از دو درصد)، در حالی که رئیس جمهور سابق ترامپ با اختلاف کمتری (کمتر از یک امتیاز) در سال ۲۰۱۶ برنده این ایالت شد. امروز ترامپ (۴۴٪ مطلوب، ۵۴٪) نامطلوب) در میان اهالی پنسیلوانیا محبوبیت بیشتری نسبت به بایدن دارد (۴۲ تا ۵۷ درصد). تفاوت بزرگتر این است که ۶۴ درصد از جمهوری خواهان دیدگاه کاملاً مطلوبی نسبت به ترامپ دارند، در حالی که ۴۰ درصد از دموکرات ها این نظر را نسبت به بایدن دارند.

در میان گروه کوچکی از رای دهندگان که دیدگاه منفی هم نسبت به بایدن و هم به ترامپ دارند، فترمن با ۳۰ امتیاز نسبت به اوز برتری دارد.

یک نقطه روشن برای اوز ممکن است در مورد مسائل باشد. تورم اصلی ترین نگرانی رای دهندگان پنسیلوانیا است، به طوری که ۲۷ درصد معتقدند که برای تصمیم گیری در مورد رأی سنا آنها مهم تر است – دو برابر تعداد کسانی که موضوع دوم سقط جنین را در اولویت قرار می دهند (۱۴ درصد). برای ۱ از ۱۰ موضوع اصلی صداقت/حق رای در انتخابات است (۱۱%).

رای دهندگان تورمی اوز (با ۳۹ امتیاز) را ترجیح می دهند، در حالی که آنهایی که سقط جنین و صداقت در انتخابات/حق رای را در اولویت قرار می دهند به شدت به فترمن (به ترتیب با ۵۶ امتیاز و ۳۵ امتیاز) توجه می کنند.

اولویت‌های موضوع در میان حامیان فترمن منشعب می‌شود، با بیشترین تعداد سقط جنین (۲۱%)، پس از آن صداقت/حق رای در انتخابات (۱۴%)، تورم (۱۲%) و اسلحه (۱۱%). در مقابل، نزدیک به نیمی از کسانی که از اوز حمایت می‌کنند می‌گویند تورم مهم‌ترین مسئله آنهاست (۴۵%) – و هیچ موضوع دیگری دو رقمی نمی‌شود.

شاو می‌گوید: «پنسیلوانیا برای این موضوع که جمهوری‌خواهان می‌توانند با معرفی نامزدهای معیوب، سنا را از دست بدهند، صبور است. روحیه منفی است، رتبه‌بندی رئیس‌جمهور ضعیف است، و محیط موضوع به نفع جمهوری‌خواهان است، اما نامزد آنها ۱۰ امتیاز را دنبال می‌کند زیرا جمهوری‌خواهان مطمئن نیستند که او توانایی دارد.»

قانون رای گیری پستی پنسیلوانیا توسط جمهوریخواهان به چالش کشیده شد

از دیدگاه شخصی، اکثریت ۵۲ درصد می گویند که وضعیت مالی آنها بدتر از دو سال پیش است و ۳۷ درصد نیز می گویند که وضعیت مالی آنها تقریباً مشابه است. تعداد کمی از پنسیلوانیایی‌ها، ۱۰ درصد، بهتر عمل می‌کنند – و این در میان دموکرات‌ها تنها به ۱۶ درصد بهبود می‌یابد.

در رقابت برای جایگزینی تام ولف فرماندار با دوره محدود، رای دهندگان کیستون از جاش شاپیرو دموکرات در مقابل داگ ماستریانو جمهوری خواه با اختلاف ۵۰ تا ۴۰ درصد حمایت می کنند.

برای اینجا کلیک کنید خط بالایی و ضربدری

تعداد بیشتری از حامیان شاپیرو (۶۹ درصد) نسبت به ماستریانو برای حمایت از او مشتاق هستند (۴۹ درصد) و تعداد رأی دهندگان بیشتری نسبت به شاپیرو (۵۱ درصد موافق، ۳۴ درصد نامطلوب) نسبت به ماستریانو (۳۸٪) نظر مساعد دارند. ۴۸ درصد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این نظرسنجی فاکس نیوز که در ۲۲ تا ۲۶ ژوئیه ۲۰۲۲ تحت مدیریت مشترک Beacon Research (D) و Shaw & Company (R) انجام شد، شامل مصاحبه با ۹۰۸ رای دهنده ثبت نام شده در پنسیلوانیا است که به طور تصادفی از یک پرونده رای دهندگان در سراسر ایالت انتخاب شده و با مصاحبه کنندگان زنده صحبت کردند. هم تلفن ثابت و هم تلفن همراه کل نمونه دارای حاشیه خطای نمونه مثبت یا منفی سه درصد است.

ویکتوریا بالارا از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.