نظرسنجی جدید: اکثریت آمریکایی ها می گویند سیاست های اسلحه برای رای گیری میان دوره ای “بسیار مهم” است


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک نظرسنجی جدید که روز پنجشنبه منتشر شد، نشان داد که اکثریت بزرگسالان آمریکایی می گویند که سیاست های اسلحه در مورد نحوه رأی دادن در انتخابات میان دوره ای امسال «بسیار مهم» است، علیرغم اینکه تنها ۸ درصد آنها اسلحه را مهم ترین مشکل پیش روی کشور می دانند. .

این نظرسنجی که از ۱ تا ۲۰ ژوئن توسط گالوپ انجام شد، همچنین نشان داد که اکثریت بزرگ‌سالان آمریکایی از قوانین سخت‌گیرانه‌تر اسلحه حمایت می‌کنند، در حالی که در اکتبر گذشته کمترین میزان در هفت سال گذشته بود، اگرچه حمایت از اجرای اقدامات سخت‌گیرانه‌تر عمدتاً بر اساس خطوط حزبی تقسیم شد.

نتایج این نظرسنجی تنها یک ماه پس از تیراندازی جمعی غم انگیز در مدرسه ابتدایی در اووالد، تگزاس که منجر به کشته شدن ۱۹ کودک و دو معلم شد، به دست آمد و به نظر می رسد که این تغییر به نفع محدودیت های بیشتر در مورد سلاح گرم است.

توئیتر SLAMS GOV. عصبانیت هوچول از حکم اسلحه اسلحه اسکاتوس: “متاسفم که قانون اساسی برای شما اتفاق افتاده است”

بر اساس این نظرسنجی، ۶۶ درصد از آمریکایی ها می گویند که از قوانین سخت گیرانه اسلحه حمایت می کنند که ۱۴ درصد نسبت به کمترین رقم ۵۲ درصدی در اکتبر سال گذشته افزایش یافته است. ۲۵ درصد گفتند که قوانین باید همان طور که هستند باقی بمانند، در حالی که فقط ۸ درصد گفتند قوانین باید کمتر سختگیرانه باشند.

بنری در یک بنای یادبود در خارج از مدرسه ابتدایی راب، محل تیراندازی دسته جمعی در ماه مه که 19 دانش آموز و دو معلم را کشتند، در روز جمعه 3 ژوئن آویزان شده است.

بنری در یک بنای یادبود در خارج از مدرسه ابتدایی راب، محل تیراندازی دسته جمعی در ماه مه که ۱۹ دانش آموز و دو معلم را کشتند، در روز جمعه ۳ ژوئن آویزان شده است.
(AP/Eric Gay)

نتایج نشان داد که ۹۴ درصد از دموکرات ها از قوانین سخت گیرانه تر حمایت می کنند، اما تنها ۶۶ درصد از مستقل ها و ۳۸ درصد از جمهوری خواهان از آنها حمایت می کنند.

۵۵ درصد از بزرگسالان گفتند که ترجیح می دهند کنگره علاوه بر اجرای قوانین فعلی، قوانین جدید اسلحه را تصویب کند که رکورد جدیدی است. کسانی که می‌گفتند از قوانین جدید حمایت می‌کنند نیز تا حد زیادی در خطوط حزبی تقسیم شده‌اند، با ۸۶ درصد از دموکرات‌ها و تنها ۵۷ درصد از مستقل‌ها و ۲۴ درصد از جمهوری‌خواهان موافق.

حاکمیت حقوق اسلحه اسلحه اسکاتوس باعث می شود که از توبین CNN غوطه ور شود: محافظه کاران «هر کجا و در هر زمان» اسلحه می خواهند

یکی از قابل توجه ترین اعداد در این نظرسنجی نشان داد که ۵۵ درصد گفتند که سیاست های اسلحه در مورد رای آنها در انتخابات میان دوره ای “بسیار مهم” است و ۲۷ درصد آن را “بسیار مهم” می دانند.

این در مجموع ۸۲ درصد بالاترین رکورد ثبت شده توسط گالوپ از سال ۲۰۰۰ بوده است.

تفنگ سنت ویکتور AR-15 در کنفرانس سالانه انجمن ملی تفنگ (NRA) در هیوستون، تگزاس، ایالات متحده در 27 مه 2022 نمایش داده می شود.

تفنگ سنت ویکتور AR-15 در کنفرانس سالانه انجمن ملی تفنگ (NRA) در هیوستون، تگزاس، ایالات متحده در ۲۷ مه ۲۰۲۲ نمایش داده می شود.
(رویترز/ شانون استپلتون)

انشعاب در امتداد خطوط حزب برای سوال دوم به طور قابل توجهی کمتر از سوالات قبلی بود، به طوری که ۶۵ درصد از دموکرات ها، ۵۴ درصد از جمهوری خواهان، و ۴۸ درصد از مستقل ها گفتند که سیاست های اسلحه برای آرای آنها در ماه نوامبر “بسیار مهم” است.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که حمایت از ممنوعیت «تفنگ‌های تهاجمی» طی سال‌ها کاهش یافته است و از ۶۱ درصد در آگوست ۲۰۱۹ به ۵۵ درصد کاهش یافته است. به اشتباه با سلاح گرم نیمه اتوماتیک ترکیب شده است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

علاوه بر این، این نظرسنجی نشان داد که تنها ۲۷ درصد از آمریکایی ها از ممنوعیت در اختیار داشتن اسلحه به غیر از مجریان قانون و سایر “افراد مجاز” حمایت می کنند.

نظرسنجی جداگانه‌ای که در اوایل ماه ژوئن توسط فاکس نیوز انجام شد نیز نشان داد که دو حزب از طیفی از قوانین اصلاح سلاح حمایت می‌کنند و اینکه داشتن قوانین سخت‌گیرانه‌تر برای اسلحه باعث کاهش تیراندازی‌های جمعی می‌شود. نظرسنجی فاکس همچنین نشان داد که رای دهندگان تورم را به عنوان مسئله اصلی انتخابات در میان دوره ای ۲۰۲۲ با ۴۱ درصد می بینند، در حالی که موضوع اسلحه با ۱۲ درصد در رتبه دوم قرار دارد.

ویکتوریا بالارا از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.