نزدیک به ۶۰۰۰ اوکراینی از طریق طرح آزادی مشروط مدیر بایدن وارد آمریکا شدند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دولت بایدن روز دوشنبه اعلام کرد که حدود ۶۰۰۰ اوکراینی از طریق طرح جدید آزادی مشروط که ماه گذشته توسط دولت بایدن اعلام شد، قبلاً مجوز ورود به ایالات متحده را دریافت کرده اند.

وزارت امنیت داخلی گفت که اولین اخطاریه هایی که به اتباع اوکراینی اجازه سفر به ایالات متحده را تحت عنوان “اتحاد برای اوکراین” می دهد، ارسال شد. گفته می شود که اوکراینی ها از روز جمعه شروع به ورود کردند.

ادمین بایدن برنامه ساده‌شده آزادی مشروط را برای اوکراینی‌ها معرفی می‌کند، پایان عنوان ۴۲ معافیت

DHS این طرح را ماه گذشته اعلام کرد که به ساکنان و سازمان های ایالات متحده اجازه می دهد تا برای حمایت از اوکراینی هایی که به دلیل تهاجم روسیه آواره شده اند، به وزارت امنیت داخلی درخواست دهند.

خانواده‌ها در ایستگاه مرکزی کراماتورسک منتظرند تا در اوایل آوریل از شهر شرقی کراماتورسک در منطقه دونباس فرار کنند.

خانواده‌ها در ایستگاه مرکزی کراماتورسک منتظرند تا در اوایل آوریل از شهر شرقی کراماتورسک در منطقه دونباس فرار کنند.
(عکس از FADEL SENNA/AFP از طریق گتی ایماژ)

افرادی که الزامات بهداشت عمومی را برآورده می‌کنند و برای سفر به ایالات متحده، آزمایش‌های بیومتریک و دیگر امنیتی را گذرانده‌اند، می‌توانند تا دو سال در یک فرآیند ساده برای آزادی مشروط در نظر گرفته شوند – جایی که می‌توانند برای مجوز کار درخواست دهند.

الخاندرو مایورکاس، وزیر DHS در آن زمان در بیانیه ای گفت: «ما مفتخریم که به تعهد رئیس جمهور بایدن برای استقبال از ۱۰۰۰۰۰ اوکراینی و دیگرانی که از تجاوز روسیه به ایالات متحده فرار می کنند، عمل کنیم. “مردم اوکراین همچنان از تراژدی و ضررهای عظیم رنج می برند [Russian President Vladimir] حمله بی دلیل و غیر موجه پوتین به کشورشان.»

در همان زمان، به معافیت‌هایی که از اخراج‌های عنوان ۴۲ برای اوکراینی‌هایی که پس از افزایش تعداد از ۲۷۲ نفر در فوریه به ۳۲۷۴ نفر در ماه مارس به مرزهای جنوبی آمده بودند، پایان داد.

پرزیدنت بایدن متعهد شده است که ۱۰۰۰۰۰ اوکراینی را به ایالات متحده بیاورد و مقامات گفتند که ماه گذشته حدود ۱۵۰۰۰ اوکراینی از زمان تهاجم به ایالات متحده وارد آمریکا شده اند. دولت گفت که انتظار دارد اکثریت از طریق برنامه جدید وارد شوند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

دولت گفته است که تحت «اتحاد برای اوکراین» برای اوکراینی‌هایی که به مرز جنوبی می‌رسند، هیچ رفتار ترجیحی وجود نخواهد داشت.

تا کنون، DHS می گوید بیش از ۱۹۰۰۰ درخواست از آمریکایی ها دریافت کرده است که مایل به کمک به اوکراینی ها یا اعضای خانواده آنها برای ورود به ایالات متحده هستند.