نحوه انجام حریم خصوصی: راه های ایمن برای پنهان کردن عکس های برهنه


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

وقتی یک برنامه رادیویی ملی درباره همه چیزهای فنی را میزبانی می‌کنید، داستان‌های عجیب و غریبی می‌شنوید. زنی بود که با من تماس گرفت زیرا کسی که دخترش را تعقیب می کرد می دانست که آنها در حال خوردن شام هستند – و حتی شماره تلفن مادرش را در یک سایت پورنو پست کرده بود. روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید تا بفهمید چگونه به ردیابی یک استالکر و دستگیری او کمک کردم.

برخی افراد قسم می‌خورند که تحت نظر هستند، اما مدرک یا تخصص برای اثبات آن ندارند. برای نشانه هایی که شما تحت تعقیب قرار می گیرید و نه فقط پارانوئید، ضربه بزنید یا کلیک کنید.

پس از آن، عکاس مشهور مد حرفه ای است که اخیراً سراغش رفته است. او از تمام سوپرمدل های معروف عکس گرفته است. او در خانه عکس های برهنه زیبایی از همسرش می گیرد. طبیعتاً او می خواهد آنها را ایمن نگه دارد.

اگر عکس های حساسی از هر نوعی دارید که می خواهید از آن محافظت کنید، به خواندن ادامه دهید.

رمزگذاری کلمه جادویی است

هنگامی که عکس های حساس را ذخیره می کنید، باید اقدامات احتیاطی بیشتری را انجام دهید. من توصیه نمی کنم تنها به Google Drive یا iCloud اعتماد کنید. به عنوان مثال، آنها اهداف آشکاری برای هکرها هستند. اگر شخصی به لاگین Google یا Apple ID شما برسد، به آن دسترسی پیدا می کند همه عکس‌های شما، از جمله عکس‌هایی که فقط برای چشم‌های خاصی طراحی شده‌اند.

امن ترین گزینه برای ذخیره تصاویر، فضای ذخیره سازی ابری است که به شما امکان می دهد کلید رمزگذاری خصوصی خود را تنظیم کنید. این بدان معناست که فقط شما می توانید قفل عکس ها، فیلم ها و اسنادی را که در آنجا ذخیره کرده اید باز کنید.

انتخاب من این است من رانندگی می کنم، حامی برنامه رادیویی ملی من است، اما هر ذخیره سازی ابری با رمزگذاری کلید خصوصی کار را انجام می دهد.

یک هشدار: مطمئن شوید که کلید رمزگذاری را که تنظیم کرده اید گم یا فراموش نکنید. هیچ شرکت معتبری کلید خصوصی شما را روی سرورهای خود ذخیره نمی کند. تنها مال توست

شما می توان تنظیمات کلید رمزگذاری خود را بازنشانی کنید، اما به طور خودکار تمام داده ها را از حساب شما حذف می کند. ممکن است شدید به نظر برسد، اما همچنین اطمینان بخش است. هیچ راهی وجود ندارد که یک هکر بتواند عکس‌های خصوصی را که آپلود کرده‌اید ببیند، زیرا با تغییر کلید، آنها ناپدید می‌شوند.

 عکس با موضوع هکرها و امنیت داده ها.

عکس با موضوع هکرها و امنیت داده ها.
(عکس از Thomas Trutschel/Photothek از طریق Getty Images)

آنچه را که می خوانید دوست دارید؟ به بیش از ۳۵۰۰۰۰ نفر بپیوندید و با خبرنامه های رایگان من، هوشمندی های فناوری بیشتری را دریافت کنید.

همچنین می توانید تصاویر را فشرده و رمزگذاری کنید

اگر می‌خواهید از گزینه ذخیره‌سازی ابری که در حال حاضر استفاده می‌کنید استفاده کنید و به شما اجازه تنظیم کلید رمزگذاری خصوصی را نمی‌دهد، راه‌حل دیگری وجود دارد: می‌توانید تصاویر حساس خود را فشرده و رمزگذاری کنید.

در رایانه شخصی، سرویس رایگانی مانند آن را امتحان کنید ۷-زیپ. شما فایل های خود را به یک پوشه اضافه می کنید، سپس آنها را در یک فایل ZIP فشرده می کنید. پاداش: برای استفاده از این نرم افزار منبع باز نیازی به ایجاد حساب کاربری یا دانلود چیزی ندارید.

نحوه کار به این صورت است: ۷-Zip را باز کنید، فایل یا پوشه ای را که می خواهید فشرده کنید انتخاب کنید و کلیک کنید اضافه کردن.

پس از اینکه پوشه را در رایانه خود ذخیره کردید، می توانید آن را رمزگذاری کنید. برای انجام این کار در رایانه شخصی ویندوز:

 • روی فایل یا پوشه کلیک راست کنید.
 • کلیک خواص > پیشرفته.
 • کادری که می گوید را انتخاب کنید برای ایمن کردن داده ها، محتویات را رمزگذاری کنید.
 • انتخاب کنید خوب > درخواست دادن > خوب.

برای انجام کار در مک، می توانید از Disk Utility برای محافظت از یک پوشه با رمز عبور استفاده کنید. این مانند یک فایل ZIP با استفاده از روش رمزگذاری مک عمل می کند. در اینجا نحوه کار آن آمده است:

 • کلیک کنید بر روی ذره بین در گوشه سمت راست بالا و تایپ کنید ابزار دیسک. اصابت وارد.
 • در منوی بالا، کلیک کنید فایل > عکس جدید. پوشه ای را که می خواهید رمزگذاری کنید پیدا کنید و کلیک کنید انتخاب کنید.
 • به پوشه یک نام بدهید و محل ذخیره آن را انتخاب کنید.
 • در زیر رمزگذاری، را انتخاب کنید ۲۵۶ بیتی برای قوی ترین رمزگذاری کلیک صرفه جویی، سپس یک رمز عبور تعیین کنید.

به پوشه زمان بدهید تا پردازش شود. این ممکن است بسته به حجم فایل ها کمی طول بکشد.

توجه: درست مانند رمزگذاری که در بالا در مورد آن صحبت کردم، باید رمز عبوری را که برای رمزگذاری یک پوشه استفاده می کنید، پیگیری کنید. اگر آن را گم کنید، نمی توانید پوشه را باز کنید.

چگونه از عکس های گوشی خود محافظت کنیم

اگر می‌خواهید عکس‌های ذخیره‌شده در تلفن خود را ایمن کنید، ممکن است تنها به یک رمز عبور اعتماد کنید.

در آیفون، اپلیکیشن یادداشت داخلی یک راه آسان برای انجام این کار است. فقط باید از قابلیت Lock Note استفاده کنید.

حتی می توانید از طریق برنامه Notes عکس بگیرید تا در رول دوربین شما ظاهر نشوند. قابل اعتماد و متخصص تنظیمات > یادداشت، سپس کلید کناری را بلغزانید ذخیره در عکس ها به سمت چپ آن را غیرفعال کنید.

لوگوی اسنپ چت

برای آزمایش آن، برنامه Notes را باز کنید. یک یادداشت جدید ایجاد کنید و روی آن ضربه بزنید نماد دوربین > عکس یا فیلم بگیرید.

در نهایت، باید از یادداشت (و عکس ذخیره شده در آنجا) با یک رمز عبور محافظت کنید. در اینجا چگونه است:

 • یادداشت ها را باز کنید و یادداشتی را که می خواهید قفل کنید انتخاب کنید.
 • روی ضربه بزنید بیشتر را فشار دهید، سپس ضربه بزنید قفل کردن.
 • یک رمز عبور وارد کنید، سپس به خودتان یک رمز عبور بدهید. همچنین می توانید Face ID یا Touch ID را فعال کنید.
 • ضربه زدن انجام شده.

چگونه عکس های خصوصی را در اندروید خود ایمن کنیم

در اندروید، بهترین گزینه استفاده از یک برنامه است. در خزانه عکس Keepsafe گزینه خوبی است برای رمزگذاری عکس ها و ویدیوهای شما مجوز درخواست می کند.

Grant access را انتخاب کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. یک کد پین تنظیم کنید و روی آن ضربه بزنید دکمه +، سپس عکس ها را وارد کنید > وارد کردن. اکنون تصاویر خصوصی شما در رول دوربین شما نمایش داده نمی شوند. شما فقط می توانید آنها را در خزانه عکس Keepsafe مشاهده کنید.

یک نسخه برای آیفون وجود داردهمچنین اگر می خواهید مسیر برنامه را طی کنید.

در این تصویر، یک لوگوی اندرویدی که روی یک گوشی هوشمند نمایش داده شده است.

در این تصویر، یک لوگوی اندرویدی که روی یک گوشی هوشمند نمایش داده شده است.
(تصویربرداری عکس توسط رافائل هنریک/SOPA Images/LightRocket از طریق گتی ایماژ)

انتخاب پادکست: هک مسافرتی AirTag، حفاظت از حریم خصوصی الکسا، ترفندهای ارسال پیامک

یک مرد چمدان گمشده خود را به لطف Apple AirTag پیدا کرد. من به شما خواهم گفت که چگونه این ردیاب ها می توانند به شما کمک کنند و چگونه می توانید از برنامه جدید تعمیر سلف سرویس اپل استفاده کنید. به علاوه، به زودی تحویل Prime را در انواع فروشگاه های آنلاین خواهید دید. در اینجا دلیل آن است. همچنین با یک ترفند حفظ حریم خصوصی Google، چرایی باز شدن فروشگاه‌های متاورس فیزیکی و موارد دیگر آشنا خواهید شد.

پادکست من “Kim Komando Today” را در Apple، Google Podcasts، Spotify یا پخش کننده پادکست مورد علاقه خود بررسی کنید.

پادکست را از اینجا بشنوید یا هر کجا که پادکست های خود را دریافت کنید. فقط نام خانوادگی من “کوماندو” را جستجو کنید.

چه سوالاتی در مورد سبک زندگی دیجیتال دارید؟ با برنامه رادیویی ملی کیم تماس بگیرید و برای یافتن آن در ایستگاه رادیویی محلی خود، روی آن ضربه بزنید یا اینجا کلیک کنید. شما می توانید گوش کنید یا تماشا کنید نمایش کیم کوماندو روی تلفن، تبلت، تلویزیون یا رایانه شما. یا برای پادکست های رایگان کیم روی اینجا ضربه بزنید یا کلیک کنید.

حق چاپ ۲۰۲۲، WestStar Multimedia Entertainment. تمامی حقوق محفوظ است. با کلیک بر روی پیوندهای خرید، از تحقیقات من حمایت می کنید. به عنوان یک همکار آمازون، کمیسیون کمی از خریدهای واجد شرایط دریافت می کنم. من فقط محصولاتی را توصیه می کنم که به آنها اعتقاد دارم.

در مورد آخرین فناوری در The اطلاعات کسب کنید نمایش کیم کوماندو، بزرگترین برنامه گفتگوی رادیویی آخر هفته کشور. کیم در مورد سبک زندگی دیجیتال امروزی، از تلفن‌های هوشمند و تبلت گرفته تا حریم خصوصی آنلاین و هک‌های داده، تماس‌ها را دریافت می‌کند و مشاوره می‌دهد. برای راهنمایی‌های روزانه، خبرنامه‌های رایگان و موارد دیگر، از وب‌سایت او به آدرس زیر دیدن کنید Komando.com.