ناپدری فلوریدا پس از استفاده پیشخدمت از یادداشت مخفی برای نجات قربانی کودک آزاری مجرم شناخته شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به گفته مقامات، یک مرد فلوریدا یک سال پس از اینکه چشم تیزبین و فکر سریع یک پیشخدمت، قربانی آزار او را نجات داد و منجر به دستگیری اولیه او شد، به دلیل کودک آزاری مجرم شناخته شد.

به گزارش WESH، تیموتی لی ویلسون، ۳۶ ساله، به اتهامات متعدد کودک آزاری ناشی از دستگیری در روز سال نو در سال ۲۰۲۱، زمانی که پیشخدمت او، فلاویان کاروالیو، مشکوک بود که ممکن است از کودک تحت مراقبت خود سوء استفاده کرده باشد، مجرم شناخته شد.

بر اساس این گزارش، ویلسون روز دوشنبه به اتهام حبس کاذب یک کودک زیر ۱۳ سال، سه فقره کودک آزاری تشدید با سلاح، چهار فقره کودک آزاری تشدید و یک مورد بی توجهی به کودک مجرم شناخته شد.

فلاویان کاروالیو، مدیر رستوران خانم سیب زمینی در اورلاندو، فلوریدا، مشکوک بود که یک پسر 11 ساله ممکن است قربانی کودک آزاری شود و از یک یادداشت دست نویس برای پرسیدن اینکه آیا به کمک نیاز دارد یا خیر، استفاده کرد.  (GoFundMe)

فلاویان کاروالیو، مدیر رستوران خانم سیب زمینی در اورلاندو، فلوریدا، مشکوک بود که یک پسر ۱۱ ساله ممکن است قربانی کودک آزاری شود و از یک یادداشت دست نویس برای پرسیدن اینکه آیا به کمک نیاز دارد یا خیر، استفاده کرد. (GoFundMe)
(GoFundMe)

به گزارش WESH، کاروالیو پس از اعلام حکم گفت: «عدالت اجرا شد. “حالا او [the victim] سالم است. او را دوست دارند در چهره و نحوه عملکردش مشخص است که الان خیلی بهتر شده است.”

یادداشت مخفی

در سال ۲۰۲۱، کاروالیو، مدیر رستوران خانم سیب زمینی در اورلاندو، فلوریدا، در روز سال نو در حال پیشخدمت میزی برای ویلسون و خانواده اش بود که متوجه شد مرد برای یک پسر ۱۱ ساله غذا سفارش نداده است. جدول، FOX 35 از اورلاندو گزارش داد.

پلیس می‌گوید پیشخدمت فلوریدا، پسر را پس از گذشتن از او از خانه‌ی بدسرپرست نجات داد.

ویلسون، ناپدری پسر، به کاروالیو گفت که کودک در خانه غذا می‌خورد، اما پس از اینکه متوجه بریدگی‌ها و کبودی‌های روی صورت و دست‌های پسر شد، وجدان او را آرام نکرد. بنابراین او عمل کرد.

کاروالیو بعداً به FOX 35 گفت: “می‌توانستم ببینم که او یک خراش بزرگ بین ابروهایش دارد.”

بدون اطلاع والدین پسر، کاروالیو – که برای خودش دو فرزند دارد – توجه پسر را به خود جلب کرد و به سرعت یک یادداشت محرمانه به او داد و از او پرسید که آیا به کمک نیاز دارد یا خیر. پسر سرش را به علامت مثبت تکان داد و کاروالیو با پلیس تماس گرفت.

پلیس گفت که یک پیشخدمت در رستورانی در فلوریدا به نجات یک پسر 11 ساله از خانه ای که مورد آزار قرار گرفته بود کمک کرد.

پلیس گفت که یک پیشخدمت در رستورانی در فلوریدا به نجات یک پسر ۱۱ ساله از خانه ای که مورد آزار قرار گرفته بود کمک کرد.
(اداره پلیس اورلاندو)

کاروالیو به WESH گفت: «من از اینکه می‌دانم متجاوز هزینه جنایات خود را می‌پردازد و پسر شانس بیشتری در زندگی دارد، خیالم راحت است.

یک خانه بدرفتاری

FOX 35 گزارش داد که پلیس در طی یک کنفرانس مطبوعاتی آنچه را که کودک از سر گذرانده به عنوان “شکنجه” توصیف کرد.

پلیس گفت: “دیدن آنچه که آن کودک ۱۱ ساله باید از سر بگذرد، روح شما را شوکه می کند.”

بعداً معلوم شد که ناپدری پسر به طور معمول او را مورد آزار و شکنجه قرار داده است. بر اساس این گزارش، مقامات پزشکی همچنین متوجه شدند که این پسر در سراسر بدن خود کبودی داشت و وزن او کم بود.

کاروالیو به WESH گفت: «از من مانند ابزاری از جانب خدا برای کمک به او استفاده شد. ما باید به کسانی که نیازمند هستند توجه کنیم و برای تغییر شرایط قدم به جلو بگذاریم.»

تیموتی لی ویلسون، 36 ساله، دوشنبه به اتهامات متعدد کودک آزاری مجرم شناخته شد.  کریستن سوان نیز به دو مورد بی توجهی به کودک متهم شد.

تیموتی لی ویلسون، ۳۶ ساله، دوشنبه به اتهامات متعدد کودک آزاری مجرم شناخته شد. کریستن سوان نیز به دو مورد بی توجهی به کودک متهم شد.
(اداره پلیس اورلاندو)

کاروالیو به DailyMailTV گفت: “پسر کوچک بسیار شجاع بود. او نه تنها خود را نجات داد، بلکه خواهر کوچکش را با ایستادن در مقابل این مرد نجات داد.” “من خیلی به او افتخار می کنم. او قهرمان است.”

به گزارش FOX 35، مقامات همچنین گفتند که در بیش از یک بار این پسر منزوی شد، به عنوان تنبیه مجبور به گرسنگی مردن شد، به صورت وارونه آویزان شد و روز کریسمس را با دستبند به یک عروسک گذراند. مقامات گفتند که او همچنین مجبور شد تمرینات سختی را انجام دهد و اگر شکست می خورد مورد ضرب و شتم قرار می گرفت.

اقدام نجات بخش

کاروالیو در دادگاه به آزار و اذیت شهادت داد و او را نجات داد و جان پسر را نجات داد.

رئیس پلیس اورلاندو، اورلاندو رولون، به نقل از WESH گفت: «اگر او در زمان مداخله نمی کرد، احتمالاً در مورد تحقیقات قتل بالقوه صحبت می کردیم.

به گفته مقامات، مادر این پسر، کریستن سوان، پس از اینکه به پلیس گفت از این آزار و اذیت آگاه است و مداخله نکرده است، به دو مورد بی توجهی به کودک متهم شد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مونیک اچ. وورل، دادستان نهمین ایالت، حکم هیئت منصفه را اعلام کرد و تاریخ صدور حکم ویلسون ۱۹ اوت ۲۰۲۲ تعیین شد.

بیش از یک سال بعد، ظاهراً کاروالیو همچنان با پسر در تماس است.