نامزد فرمانداری ایلینوی تحت حمایت ترامپ، فرماندار پریتزکر را بریده است: «مظهر یک دولت لیبرال بیدار شده»


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دارن بیلی، نامزد فرمانداری ایلینویز مورد حمایت ترامپ، پنج شنبه حریف خود، فرماندار کنونی دموکرات جی بی پریتزکر، را به دلیل رهبری “بیدار” خود مورد انتقاد قرار داد زیرا جنایت همچنان شیکاگو را فلج می کند.

بیلی به “Fox & Friends First” پیوست تا درباره اینکه چرا برای برکناری پریتزکر نامزد می شود و اینکه پیام او چگونه پیش از انتخابات نوامبر در بین رای دهندگان طنین انداز می شود صحبت کند.

این فقدان پیام امید است که به مردم ایلینویز بفهمانیم که می‌توانیم امنیت را به خیابان‌های خود بازگردانیم، می‌توانیم آموزش را بازیابی کنیم، که می‌توانیم از خانواده‌های کارگر حمایت کنیم تا دوباره در ایلینویز زندگی کنند و رشد کنند.» بیلی به کارلی شیمکوس و جوی جونز مجری برنامه گفت.

او ادامه داد: «ما فقط باید بیرون بیاییم و این پیام را دریافت کنیم زیرا مردم خوب شیکاگو آن را نشنیده‌اند، و فقط یک شهردار بیدار، وکیل یک ایالت، و یک فرماندار ظالم بر دوش آنها قرار گرفته‌اند. این مشکل ما در ایلینوی است و باید آن را کنار بگذاریم و رهبری کنیم.”

جیانو کالدول خواستار عدالت در قتل برادر است: “زندگی ها در خط هستند”

دارن بیلی نامزد فرمانداری ایلینویز در مسیر مبارزات انتخاباتی

دارن بیلی نامزد فرمانداری ایلینویز در مسیر مبارزات انتخاباتی
(از کمپین بیلی)

بیلی در طی مناظره ای در ماه گذشته، شیکاگو را “چاله جهنمی” نامید، زیرا این شهر با افزایش خشونت ها دست و پنجه نرم می کند. او سرزنش را به گردن رهبری شهر و ایالت انداخت زیرا کسب و کارها از ایالت فرار می کنند تا جوامع ایمن تر داشته باشند.

بیلی گفت: طنز ماجرا این است که چند ساعت پس از بیان این بیانیه، یک مرد بی خانمان زنده زنده در مرکز شهر شیکاگو سوزانده شد. و نکته جالب این است که فردی که مرتکب این جنایت شده است با وثیقه بدون نقد آزاد شده است و مشکل همین جاست.

او ادامه داد: «از آن زمان، رسانه‌های شیکاگو تلاش می‌کنند تا من را به این بیانیه برگردانند، و این چیزی است که من به این افراد می‌گویم. “و من این کار را انجام نمی دهم.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بیلی همچنین از دعوی حقوقی مرتبط با کووید که علیه پرتیزکر به عنوان یک قانونگذار ایالتی در سال ۲۰۲۰ برنده شد، به عنوان انگیزه خود برای ایستادگی در برابر آنچه وی فرماندار “ظالم” نامید، نام برد.

او گفت: «ما برای مدت طولانی مظهر یک دولت لیبرال بیدار شده بودیم، و… ما فقط به کسی نیاز داشتیم که بایستد و عقب نشینی کند.»

بیلی ادامه داد: «فرماندار پریتزکر به صدور دستورات اجرایی ادامه می‌دهد… به اعمال فشار بر ایالت ایلینویز، و مردم از آن چشم پوشی می‌کنند.» اما آنها به پیام امید نیاز دارند، و این کاری است که من انجام داده ام.