نامزدهای حزب جمهوری خواه ویسکانسین در مورد مالیات گاز بحث می کنند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

نامزد جمهوری خواه برای فرمانداری تیم میشلز روز چهارشنبه در جریان یک مناظره گفت که می توان به قول خود مبنی بر اینکه مالیات گاز را افزایش نخواهد داد، قبول کرد، زیرا رقیب ربکا کلیفیش او را متهم کرد که مسئولیت پیش از این در نقش های رهبری برای گروه هایی که از افزایش گاز حمایت می کنند را بر عهده نگرفته است. مالیات.

کلیفیش، ستوان فرماندار سابق، در جریان یک تبادل گرم در مناظره ای که در WISN-AM پخش شد، گفت: “شما باید مسئولیت برخی از این سازمان ها را بر عهده بگیرید.” “آیا افرادی که می گویید شما رهبری می کنید فقط گوش نمی دهند یا مسئولیتی را بر عهده نمی گیرید؟”

کلیفیش، میشلز و نماینده ایالتی، تیم رامتون، سه روز پس از یک مناظره تلویزیونی و کمتر از دو هفته قبل از انتخابات مقدماتی ۹ اوت، در رادیو مناظره کردند. برنده به مصاف فرماندار دموکرات تونی اورز در نوامبر خواهد رفت.

میشلز که مورد تایید دونالد ترامپ است و مالک بزرگترین شرکت ساختمانی ایالت، میشلز است، گفت که “هیچ یک بار” نگفته است که می خواهد مالیات گاز را افزایش دهد. او گفت که گروه‌هایی که او برای افزایش مالیات گاز لابی می‌کردند، از جمله انجمن سازندگان حمل‌ونقل ویسکانسین، در مورد مسائل به اتفاق نظر رسیدند و او همیشه موافق نبود.

او گفت: «این یک قانون استبدادی نیست وقتی شما رهبر یک سازمان هستید. من هنوز نشنیده ام کجا مدرک دارید که من گفته ام مالیات گاز را افزایش داده ام و شما آن را ندارید زیرا من هرگز آن را نگفتم.»

پلیس می‌گوید رهبر سنای ویسکانسین در تصادف رانندگی که منجر به کشته شدن مادر، دختر ۵ ساله شد، دست داشت

میشلز گفت که کسب و کار او “مقدار هنگفتی از سوخت فسیلی، بنزین، گازوئیل مصرف می کند. من باید احمق ترین تاجر در تاریخ جهان باشم تا بخواهم هزینه های سوخت را افزایش دهم.”

ربکا کلیفیش، معاون فرماندار سابق WI، که در تصویر دیده می شود، که به عنوان یک جمهوری خواه برای فرمانداری ویسکانسین نامزد می شود، ادعا می کند که رقیب او، نماینده ایالت تیم میشلز، در گذشته از مالیات بر گاز حمایت کرده است.

ربکا کلیفیش، معاون فرماندار سابق WI، که در تصویر دیده می شود، که به عنوان یک جمهوری خواه برای فرمانداری ویسکانسین نامزد می شود، ادعا می کند که رقیب او، نماینده ایالت تیم میشلز، در گذشته از مالیات بر گاز حمایت کرده است.
(Tristan Wheelock/Bloomberg از طریق Getty Images)

کلیفیش و فرماندار سابق اسکات واکر به میشلز بر سر موضوع مالیات گاز حمله کرده اند.

تصادف راننده نیمه کامیون ویسکانسین با خانه و کشته شدن نوزاد

کلیفیش همچنین به میشلز اشاره کرد که قبلاً سازمانی را رهبری می کرد که با پیشنهاد سختگیری علیه افرادی که به طور غیرقانونی در کشور زندگی می کردند مبارزه می کرد. او اکنون به عنوان فردی که با مهاجرت غیرقانونی مخالف است، مبارزات انتخاباتی می کند.

میشلز به خدمت سربازی خود اشاره کرد و گفت که “می توانید آن را به بانک ببرید” که او مالیات گاز را افزایش نخواهد داد.

میشلز گفت: «اگر مشکل درستکاری داشته باشید، به‌عنوان فرمانده شرکت گارد افتخار ارتش انتخاب نمی‌شوید». “اگر مشکل درستکاری داشته باشید، نمی توانید کسب و کاری را که ۸۰۰۰ کارمند دارد، توسعه دهید.”

کلیفیش در سخنان پایانی خود ضربه دیگری به میشل زد.

کلیفیش گفت: «کاری که من در گذشته انجام داده ام این است که قول بدهم و با صداقت عمل کنم. “من هرگز در مورد تایید به شما دروغ نخواهم گفت.”

کمپین میشلز مجبور شد نامه ای را که در اوایل این ماه ارسال شده بود، دوباره چاپ کند که به دروغ ادعا کرده بود که توسط انجمن ملی تفنگ تایید شده است. کریس واکر، سخنگوی ستاد انتخاباتی او، آن را یک “خطای غیرعمدی” خواند که بلافاصله اصلاح شد.

الکس لزری از دور مقدماتی سنای دموکراتیک ویسکانسین کناره گیری کرد و راهی برای ماندلا بارنز باز کرد

ترامپ یک گردهمایی ۵ آگوست را برای میشلز در واوکشا، تنها چهار روز قبل از انتخابات مقدماتی برنامه ریزی کرده است. کلیفیش سه شنبه تاییدیه تد کروز سناتور تگزاس را به دست آورد که ترامپ را در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در سال ۲۰۱۶ در ویسکانسین شکست داد. ترامپ در آن سال در ایالت میدان نبرد پیروز شد اما در سال ۲۰۲۰ شکست خورد.