نامادری گمشده هارمونی مونتگومری با قرار وثیقه ۵ هزار دلاری بازداشت می شود و نمی تواند با شوهرش صحبت کند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک قاضی نیوهمپشایر برای کایلا مونتگومری، نامادری، وثیقه نقدی تعیین کرده است دختر گمشده هارمونی مونتگومری۵۰۰۰ دلار، تا زمانی که با پدر هارمونی و شوهر جدا شده اش تماس نگیرد، آدام مونتگومری.

پرونده های دادگاه شهرستان منچستر نشان می دهد که کایلا مونتگومری، ۳۱ ساله، باید هر روز شخصاً در اداره پلیس منچستر مراجعه کند و تحت شرایط وثیقه خود در درمان اختلال مصرف مواد شرکت کند.

«متهم از تحقیقات پلیسی در این خصوص مطلع بود [Harmony Montgomery] حدود ده روز قبل از دستگیری به اتهام کلاهبرداری اولیه بهزیستی و هیچ اقدامی برای فرار نکرد.»

هارمونی مونتگومری 7 ساله در سال 2021 مفقود شد - دو سال پس از آخرین باری که او دیده شد.

هارمونی مونتگومری ۷ ساله در سال ۲۰۲۱ مفقود شد – دو سال پس از آخرین باری که او دیده شد.
(مرکز ملی کودکان ناپدید شده و استثمار شده/ DOJ نیوهمپشایر)

مقامات در ماه آوریل کایلا مونتگمری را متهم کردند اموال مسروقه اتهامات مربوط به دزدی اسلحه از سال ۲۰۱۹. این اتهامات پس از آن مطرح شد که آدام مونتگومری ۳۲ ساله، مجرم حرفه ای با صفحات رپ در حداقل ماساچوست و نیوهمپشایر، مورد ضرب و شتم قرار گرفت. هشت اتهام اسلحه جدید اوایل ماه آوریل مربوط به اسلحه های گرم دزدیده شده، علاوه بر اتهاماتی که این مرد قبلاً با آن روبرو شده بود جان فرملا، دادستان کل نیوهمپشایر.

نامادری مونتگومری گمشده هارمونی در مواجهه با اتهامات جدید

ایالت استدلال کرد که کایلا مونتگومری با تماس تلفنی با آدام مونتگومری، که او نیز در زندان است، دستورات دادگاه را نقض کرده است. با این حال، دادگاه تشخیص داد که طبق دستور، اظهارات در حین تماس برای رد کفالت برای متهم کافی نیست.

سمت چپ: آدام مونتگومری، که پلیس به اتهامات آزاری و به خطر انداختن کودک در ارتباط با حمله به دخترش در سال 2019 و ناپدید شدن او دستگیر شد.  سمت راست: Missing Harmony Montgomery

سمت چپ: آدام مونتگومری، که پلیس به اتهامات آزاری و به خطر انداختن کودک در ارتباط با حمله به دخترش در سال ۲۰۱۹ و ناپدید شدن او دستگیر شد. سمت راست: Missing Harmony Montgomery
(پلیس منچستر)

هارمونی ۵ ساله بود که آخرین بار در سال ۲۰۱۹ دیده شد، اگرچه پلیس تا دسامبر ۲۰۲۱ پس از اطلاع از اینکه دختر در دو سالی که آدام حضانت کامل را بر عهده داشت، به مدرسه نرفته بود، جستجوی او را آغاز نکرد. آنها آدام مونتگومری را در ۳۱ دسامبر در منچستر، نیوهمپشایر، بیرون از ماشین پیدا کردند.

پدر گمشده نیو همپسایر دختر هارمونی مونتگومری با اتهامات جدید ضربه خورد

آنها گفتند که بازرسان شواهدی برای ارتباط اسلحه های گرم دزدیده شده با ناپدید شدن هارمونی پیدا نکرده اند.

آدام و کایلا به اتهامات جداگانه در بازداشت هستند. اتهامات علیه پدر شامل کودک آزاری به دلیل سیاه شدن چشم کودک نیمه نابینا در سال ۲۰۱۹ است. ظاهراً کایلا مونتگومری ماه ها پس از آخرین باری که کودک را دیده بود با جمع آوری کوپن های غذایی به نام هارمونی مرتکب کلاهبرداری از رفاه اجتماعی شده است.

هارمونی حدود 4 فوت قد و حدود 50 پوند وزن دارد.  او موهای بلوند و چشمان آبی دارد.  به دلیل اختلالات بینایی، او باید عینک بزند.  از چشم راستش نابیناست

هارمونی حدود ۴ فوت قد و حدود ۵۰ پوند وزن دارد. او موهای بلوند و چشمان آبی دارد. به دلیل اختلالات بینایی، او باید عینک بزند. از چشم راستش نابیناست
(اداره پلیس منچستر)

پس از بازجویی پلیس از آدام مونتگومری در سال ۲۰۲۱، آنها ادعا کردند که او اظهارات ضد و نقیضی به آنها داده است – از جمله ابتدا ادعا کرد که اخیرا با هارمونی صحبت کرده است و سپس عقب نشینی کرد و ادعا کرد که آخرین باری که هارمونی را دیده است زمانی بوده است که مادر بیولوژیکی او او را در حوالی روز شکرگزاری ۲۰۱۹ دیده است. .

هارمونی گمشده مونتگومری: مرده دوست دختر پدر زندانی در منچستر نیوهمپشایر پیدا شد

سپس ظاهراً او پاسخ دادن به سؤالات را متوقف کرد و به بازرسان گفت: “من هیچ چیز دیگری برای گفتن ندارم… اگر دستگیر نشده باشم، می روم.”

او چهار روز بعد دستگیر شد. آدام از محاکمه خود که برای هفته گذشته در ناحیه شمالی دادگاه عالی شهرستان هیلزبورو برنامه ریزی شده بود صرف نظر کرد.

هارمونی مونتگومری در عکسی بدون تاریخ.

هارمونی مونتگومری در عکسی بدون تاریخ.
(اداره پلیس منچستر)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

هارمونی پیدا نشده است. این دختر که اکنون ۷ ساله خواهد بود، با قد ۴ فوت و وزن حدود ۵۰ پوند، با موهای بلوند و چشمان آبی توصیف شده است. او احتمالا عینک می‌زند و چشم راستش نابیناست.

از هر کسی که اطلاعاتی در مورد او دارد خواسته می شود با خط راهنمایی هارمونی مونتگومری اداره پلیس منچستر به شماره ۶۰۳-۲۰۳-۶۰۶۰ تماس بگیرد.