نائومی بایدن، نوه جو بایدن، در مراسم کاخ سفید با پیتر نیل ازدواج کرد


نائومی بایدن، ۲۸ ساله، روز شنبه، ۱۹ نوامبر، در یک مراسم خصوصی ساعت ۱۱ صبح در خارج از کاخ سفید، در چمن جنوبی، با نامزدش پیتر نیل ازدواج کرد.

نائومی بایدن بزرگترین نوه رئیس جمهور جو بایدن است. او دختر هانتر بایدن و همسر سابقش کاتلین بوهل است.

اعتقاد بر این است که این اولین عروسی کاخ سفید است که در چمن جنوبی برگزار می شود.

از آنجایی که نوه جو بایدن امروز ازدواج کرده است، در اینجا نگاهی به عروسی های دیگر در خانه سفید داریم.

آسوشیتدپرس خاطرنشان کرد که نائومی بایدن و پیتر نیل در یک مراسم سرد در اواخر صبح – دمای هوا در ۴۰ درجه پایین بود – در مقابل مهمانانی که روی صندلی های تاشو سفید نشسته بودند، “من انجام می دهم” را رد و بدل کردند.

رواق جنوبی کاخ سفید، رو به چمن و بنای یادبود واشنگتن در دوردست، با تاج گل ها و گلدسته هایی با گل های سفید تزئین شده بود. چادر نبود.

نوه پرزیدنت جو بایدن، نائومی بایدن و پیتر نیل در چمن جنوبی کاخ سفید، شنبه، 19 نوامبر 2022 ازدواج کردند.

نوه پرزیدنت جو بایدن، نائومی بایدن و پیتر نیل در چمن جنوبی کاخ سفید، شنبه، ۱۹ نوامبر ۲۰۲۲ ازدواج کردند.
(AP Photo/Carolyn Kaster)

نائومی بایدن و پیتر نیل تصمیم گرفتند خبرنگاران را دور نگه دارند، اگرچه مراسم در فضای باز و به دلیل آنچه رئیس جمهور و بانوی اول “خانه مردم” می نامند برگزار شد.

کارین ژان پیر، سخنگوی رئیس جمهور روز جمعه گفت: عروسی نائومی بایدن و پیتر یک عروسی خصوصی است.

کاخ سفید خبرنگاران را از پوشش عروسی نائومی بایدن منع کرد: “عمیقا ناامید”

این یک رویداد خانوادگی است و نائومی و پیتر خواسته اند که مراسم عروسی آنها به روی رسانه ها بسته شود و ما به خواسته های آنها احترام می گذاریم.

مهمانان برای مراسم عروسی نائومی بایدن، 28 ساله، نوه رئیس جمهور جو بایدن، و پیتر نیل، 25 ساله، در 19 نوامبر 2022، وارد چمن جنوبی کاخ سفید در واشنگتن دی سی می شوند.

مهمانان برای مراسم عروسی نائومی بایدن، ۲۸ ساله، نوه رئیس جمهور جو بایدن، و پیتر نیل، ۲۵ ساله، در ۱۹ نوامبر ۲۰۲۲، وارد چمن جنوبی کاخ سفید در واشنگتن دی سی می شوند.
(عکس از BRENDAN SMIALOWSKI/AFP از طریق Getty Images)

به گفته کتابخانه کنگره، سه عروسی در باغ رز و ۱۵ عروسی مستند دیگر در کاخ سفید در داخل خانه برگزار شده است.

عروسی نائومی بایدن و پیتر یک عروسی خصوصی است.

الیزابت الکساندر، مدیر ارتباطات دکتر جیل بایدن، در ایمیلی که نیویورک تایمز گزارش داد، گفت که هزینه عروسی توسط خانواده بایدن انجام شده است.

برندگان عروسی ۲۰۲۲: بهترین ۱۰ ایالت برای عروسی در سال جاری (آیا ایالت شما در فهرست قرار گرفت؟)

او گفت: «بر اساس دیگر رویدادهای خصوصی که توسط خانواده اول برگزار می‌شود و با پیروی از سنت‌های جشن عروسی قبلی کاخ سفید در دولت‌های قبلی، خانواده بایدن هزینه فعالیت‌های عروسی را که در کاخ سفید برگزار می‌شود، پرداخت خواهد کرد.»

نائومی بایدن، سمت راست، و نامزدش پیتر نیل در نمایش مد پاییز/زمستان 2022 رالف لورن در موزه هنر مدرن در 22 مارس 2022 در نیویورک نشان داده شده اند.

نائومی بایدن، سمت راست، و نامزدش پیتر نیل در نمایش مد پاییز/زمستان ۲۰۲۲ رالف لورن در موزه هنر مدرن در ۲۲ مارس ۲۰۲۲ در نیویورک نشان داده شده اند.
(ایوان آگوستینی/اینویژن/AP، فایل)

نائومی بایدن اوایل سال جاری خبر نامزدی خود را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت. او همچنین به‌روزرسانی‌های دیگری را در این راه به اشتراک گذاشت.

در ماه آوریل، نائومی بایدن در توییتی از “نانا و پاپ” خود تشکر کرد و اعلام کرد که عروسی او در کاخ سفید برگزار خواهد شد.

او نوشت: “پیتر و من بی نهایت از نانا و پاپم به خاطر فرصتی که برای جشن عروسی خود در کاخ سفید به دست آوردند سپاسگزاریم. ما نمی توانیم منتظر باشیم تا تعهد خود را نسبت به یکدیگر و آنچه در پیش است رسمی کنیم.”

نیویورک تایمز گزارش داد که این زوج که هر دو به عنوان وکیل در واشنگتن کار می کنند، در طبقه سوم کاخ سفید زندگی می کنند.

برای ثبت نام در خبرنامه سبک زندگی ما اینجا را کلیک کنید

نیل قبل از مراسم عروسی آنها در ۱۷ نوامبر ۲۰۲۲ در حساب اینستاگرام خود عکسی شیرین از این دو را که دست یکدیگر را زیر یک طاق در دفتر ازدواج واشنگتن دی سی گرفته بودند به اشتراک گذاشت.

نیل در این پست نوشت: “برای گرفتن مجوز ازدواج باید پول را به دست آورد.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نیل، ۲۵ ساله، از جکسون هول، وایومینگ، به تازگی از دانشکده حقوق دانشگاه پنسیلوانیا فارغ التحصیل شده است. او در مرکز حقوقی دانشگاه جورج تاون در واشنگتن کار می کند. پدر و مادر او دکتر هستند. AP گزارش داد که مری سی و ویلیام “بیل” سی. نیل از جکسون هول.

آسوشیتدپرس همچنین خاطرنشان کرد که انجمن خبرنگاران کاخ سفید، که از دسترسی مطبوعات به کاخ سفید و رئیس جمهور حمایت می کند، گفت که از اینکه کاخ سفید درخواست خود را برای پوشش مطبوعاتی مراسم عروسی نائومی بایدن رد کرد، “عمیقاً ناامید شد”.

نام نائومی بایدن برگرفته از نام عمه مرحومش است که در یک سانحه رانندگی جان باخت. وب‌سایت کاخ سفید خاطرنشان می‌کند که در همان تصادف، نیلیا، همسر اول بایدن نیز کشته شد.

آسوشیتدپرس در گزارش این مقاله مشارکت داشت.