میکل آرتتا، سرمربی آرسنال قرارداد خود را برای ۳ سال تمدید کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال روز جمعه قرارداد خود را به مدت سه سال تمدید کرد تا در فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۵ در این باشگاه لیگ برتر بماند.

هافبک سابق آرسنال برای اولین بار در پنج سال گذشته تیمش را در آستانه صعود به لیگ قهرمانان اروپا قرار داد. با چهار بازی باقی مانده، باشگاه شمال لندن در رده چهارم قرار دارد.

آرتتا ۴۰ ساله در دسامبر ۲۰۱۹ به عنوان جانشین اونای امری به خدمت گرفته شد و قرار بود قرارداد او در پایان این فصل به پایان برسد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

میکل آرتتا، مدیر آرسنال، پس از پایان بازی فوتبال لیگ برتر انگلیس بین وستهم یونایتد و آرسنال در ورزشگاه لندن در لندن، یکشنبه، 1 می 2022، هواداران تیمش را تشویق می‌کند. آرسنال بازی را 2-1 برد.

میکل آرتتا، مدیر آرسنال، پس از پایان بازی فوتبال لیگ برتر انگلیس بین وستهم یونایتد و آرسنال در ورزشگاه لندن در لندن، یکشنبه، ۱ می ۲۰۲۲، هواداران تیمش را تشویق می‌کند. آرسنال بازی را ۲-۱ برد.
(AP Photo/Ian Walton)

این بازیکن اسپانیایی در بیانیه ای گفت: ما می خواهیم باشگاه را به سطح بالاتری ببریم و واقعاً با تیم های برتر رقابت کنیم. برای انجام این کار، باید در لیگ قهرمانان بازی کنیم.

ما باید بتوانیم تیم را تکامل دهیم، بازیکنان خود را بهبود ببخشیم، همه بخش ها را بهبود ببخشیم، ارتباط بیشتری با هواداران خود ایجاد کنیم، جو امارات (استادیوم) را بهبود بخشیم، بتوانیم استعدادهای برتر و بهترین افراد را به خدمت بگیریم. این باشگاه این پروژه را به آن سطح برساند.”

آرسنال روز یکشنبه میزبان لیدز است.

جاش کرونکه به نمایندگی از گروه مالکیت خانواده کرونکه گفت: “تعهد و اشتیاق میکل برای همه واضح است.” ما مطمئن هستیم که همانطور که به جلو می رویم، او ما را به رقابت برای کسب جام های برتر بازی برمی گرداند.”

آرتتا پنج سال آخر دوران بازیگری خود را قبل از بازنشستگی در سال ۲۰۱۶ در آرسنال گذراند. او قبل از اینکه در آرسنال به عنوان سرمربی منچستر سیتی مشغول به کار شود، دستیار مربی بود.

آرسنال همچنین اعلام کرد که یوناس ایدوال، مدیر تیم زنان، قرارداد خود را تا فصل ۲۰۲۳-۲۴ تمدید کرد.