میچل شوارتز، قهرمان Super Bowl و چهار بار All Pro، از NFL بازنشسته شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

میچل شوارتز روز پنجشنبه از فوتبال خداحافظی کرد.

شوارتز که قبل از پیوستن به کانزاس سیتی چیفز، کار خود را با کلیولند براونز آغاز کرد، اعلامیه خود را در توییتر اعلام کرد.

“نزدیک به دو سال از آسیب دیدگی کمرم می گذرد. ​​فوریه گذشته عمل جراحی انجام دادم و از آن زمان در حال انجام توانبخشی هستم. در حال حاضر به خوبی از آن زمان احساس خوبی دارم، اما واضح است که بدنم هرگز مثل قبل نخواهد شد. ” شوارتز در توییتر نوشت.

“برنده شدن در Super Bowl اوج کار من بود. ۷۸۹۴ فیلم متوالی من و ۴ نامزدی All Pro افتخار آفرین ترین دستاوردهای فردی من است که بسیار فراتر از انتظارات خودم است.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

میچل شوارتز (71) از کانزاس سیتی چیفز آماده می شود تا فون میلر (58) از دنور برونکوس را در کوارتر دوم در استادیوم اروهد در 15 دسامبر 2019 در کانزاس سیتی، مولا مسدود کند.

میچل شوارتز (۷۱) از کانزاس سیتی چیفز آماده می شود تا فون میلر (۵۸) از دنور برونکوس را در کوارتر دوم در استادیوم اروهد در ۱۵ دسامبر ۲۰۱۹ در کانزاس سیتی، مولا مسدود کند.
(دیوید اولیت/گتی ایماژ)

“آخرین تشکر من از کانزاس سیتی و همه هواداران چیفز است. رئیس بودن خیلی بیشتر از پوشیدن پیراهن قرمز است. نماینده شما در داخل و خارج از زمین یک افتخار بوده است.”

شوارتز در کالج فوتبال کالج بازی کرد و تمام ۵۱ بازی تیم را از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ آغاز کرد. شوارتز به عنوان تیم دوم All-Pac-10 به عنوان نوجوانان و All-Pac-12 و Pac-12 All-Academic به عنوان بزرگسالان انتخاب شد. تکل برجسته در دور دوم توسط براونز در سال ۲۰۱۲ طراحی شد و پس از فصل ۲۰۱۵ به عنوان بازیکن آزاد با کانزاس سیتی قرارداد امضا کرد.

تام برادی فاش می‌کند که «سال‌های زیادی است» با ترامپ صحبت نکرده است.

پاتریک ماهومس (15) از چیفز کانزاس سیتی پس از یک ربع اول تاچ داون در بازی قهرمانی AFC مقابل تنسی تایتان در استادیوم اروهد در 19 ژانویه 2020، در کانزاس سیتی، به میچل شوارتز (71) از چیفز کانزاس سیتی تبریک می گوید.

پاتریک ماهومس (۱۵) از چیفز کانزاس سیتی پس از یک ربع اول تاچ داون در بازی قهرمانی AFC مقابل تنسی تایتان در استادیوم اروهد در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۰، در کانزاس سیتی، به میچل شوارتز (۷۱) از چیفز کانزاس سیتی تبریک می گوید.
(دیوید اولیت/گتی ایماژ)

شوارتز چهار بار منتخب All Pro بود و در سال ۲۰۱۹ با چیفز برنده Super Bowl شد.

شوارتز دارای ۷۸۹۴ اسنپ متوالی در بازی مرد آهنی بود. او هرگز بازی را از دست نداد تا اینکه در فصل ۲۰۲۰ مصدوم شد. شوارتز ۱۳۴ بازی فصل عادی را در دوران حرفه ای خود به همراه ۷ بازی پلی آف آغاز کرد. در طول آن دوره پس از فصل، شوارتز یک اخراج را تسلیم نکرد و فقط یک بار به پاتریک ماهومس کوارتربک اجازه داد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پاتریک ماومس (15) از چیفز کانزاس سیتی در حاشیه بازی با دنیل کیلگور (67) و میچل شوارتز (71) در جریان بازی با بالتیمور ریونز در ورزشگاه ام اند تی بانک در 28 سپتامبر 2020 در بالتیمور صحبت می کند.

پاتریک ماومس (۱۵) از چیفز کانزاس سیتی در حاشیه بازی با دنیل کیلگور (۶۷) و میچل شوارتز (۷۱) در جریان بازی با بالتیمور ریونز در ورزشگاه ام اند تی بانک در ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۰ در بالتیمور صحبت می کند.
(راب کار/گتی ایماژ)

این مرد ۳۳ ساله گفت که او و همسرش بروک به دلیل پیوندی که با شهر ایجاد کرده است، مدت طولانی در کانزاس سیتی خواهند ماند.

او گفت: “من برای همیشه یک رئیس هستم و هیچ جای دیگری وجود ندارد که ترجیح دهم باشم.”

رایان کنفیلد از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.