میسی گری به واکنش ها و اتهامات «ترنس هراسی» در مورد تعریف او از زن پاسخ می دهد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

میسی گری، خواننده، پس از اینکه در مصاحبه ای که این هفته انجام داد، به واکنش ها و اتهامات “ترنس هراسی” پاسخ داد.

خواننده “I Try” روز سه شنبه در بیانیه ای به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “من چیزی جز عشق به LGBTQ+ و جامعه تراجنسیتی ندارم و از روز اول حامی آن بوده ام.” “گفته من در مورد پیرز مورگان به شدت سوءتفاهم شد. من از هیچ کس متنفر نیستم. من به حق همه احترام می گذارم که در بدن خود احساس راحتی کنند و حقیقت خود را زندگی کنند.”

میسی گری در Mighty Hoopla در Brockwell Park در 04 ژوئن 2022 در لندن، انگلستان اجرا می کند.

میسی گری در Mighty Hoopla در Brockwell Park در ۰۴ ژوئن ۲۰۲۲ در لندن، انگلستان اجرا می کند.
(لورن تامسون/ردفرنز)

روز دوشنبه، گری در برنامه پیر مورگان “بدون سانسور” ظاهر شد و نظر او را در مورد جراحی تغییر جنسیت داد.

گری به مورگان گفت: “من این را می گویم، و همه از من متنفر خواهند شد، اما به عنوان یک زن، فقط به این دلیل که می روی اعضایت را عوض می کنی، باعث ایجاد یک زن نمی شود. متاسفم.” “مثلاً، اگر می‌خواهی من تو را “او” صدا کنم، این کار را خواهم کرد، زیرا این همان چیزی است که تو می‌خواهی. ”

میسی گری به پیرز مورگان: جراحی تعیین جنسیت شما را یک زن نمی کند

او همچنین زن را به عنوان یک انسان با “سینه” و “واژن” تعریف کرد.

او افزود: “دختر کوچولو بودن یک کتاب حماسی کامل است و شما نمی توانید آن را فقط به این دلیل که می خواهید زن باشید داشته باشید. این حقیقت است و من فکر نمی کنم شما را فقط به این دلیل که موافق نیستید باید ترنس هراسی نامید. قضاوت و سنگ پرانی زیادی به مردم وجود دارد که فقط می گویند چیست.»

این نوازنده به دلیل این اظهارات با واکنش سریع در شبکه های اجتماعی مواجه شد. منتقدان او را “نادان”، “ترنس هراسی”، “عجب یک ضربه” و “TERF” (فمینیست رادیکال تراجنسیتی) نامیدند، یعنی زنی که زنان ترنس را در حمایت از حقوق زنان خود لحاظ نمی کند.

بته میدلر، میسی گری گری نسبت به تعریف خود از زنان

میسی گری، خواننده، سرود ملی را در طول بازی ستاره‌های NBA 2022 به عنوان بخشی از آخر هفته NBA All Star 2022 در 20 فوریه 2022 در Rocket Mortgage FieldHouse در کلیولند، اوهایو اجرا می‌کند.

میسی گری، خواننده، سرود ملی را در طول بازی ستاره‌های NBA 2022 به عنوان بخشی از آخر هفته NBA All Star 2022 در ۲۰ فوریه ۲۰۲۲ در Rocket Mortgage FieldHouse در کلیولند، اوهایو اجرا می‌کند.
(ناتانیل اس. باتلر/NBAE)

یکی از منتقدان در توییتر نوشت: “اوه خوب. من می توانم فراموش کنم که میسی گری وجود دارد. دختر، تو یک آهنگ داشتی. هیچ کس اهمیتی نمی دهد”، در حالی که منتقد دیگری گفت: “از دادن پلتفرم به مردم برای انتشار جهل و اطلاعات نادرست در مورد افراد ترنس و مسائل خودداری کنید! تو مثل جهنم نادانی».

گری تعداد زیادی طرفدار نیز داشت.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

یک نفر می‌گوید: «من در کنار بت میدلر، میسی گری، مارتینا ناوراتیلوا، کریس اورت، جی‌کی رولینگ، پاملا پل، شارون دیویس، مارا یامائوچی و تمام زنان دیگری که در مقابل حملات از هر طرف برای دفاع از حقوق زنان می‌ایستند، ایستاده‌ام. توییت کرد.

یکی دیگر گفت: “اینکه میسی گری را ترنس هراسی خطاب کنید دیوانگی است. او اظهار داشت که بدش نمی آید که کسی را زن خطاب کند (به دلیل احترام) اما نظر خودش را در مورد معنای زن بودن دارد. درست مانند ترنس ها می توانند نظرات داشته باشید… او اصلاً بی احترامی نکرد.»

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

گری در توییتی که از آن زمان حذف شده است افزود: “من زنان ترنس را تعریف نکردم. فقط زنان. زیرا می دانم که یک زن ترنس بودن به چه معناست. من نمی دانم که یک زن ترنس بودن به چه معناست و هرگز نگفتم که انجام دادم. اما این به هر دو طرف ادامه دارد.”