مگان مارکل دروغ گفتن خود به اپرا در مورد “تک فرزند” بودنش را در مصاحبه ای تکذیب کرد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مگان مارکل این هفته دروغ گفتن به اپرا وینفری را در مورد “تک فرزند” بودنش در مصاحبه کامل خود در سال گذشته رد کرد.

تیم حقوقی دوشس ساسکس روز دوشنبه در تشکیل دادگاهی در رابطه با شکایت خواهر ناتنی‌اش سامانتا مارکل برای افترا گفت که مگان اظهاراتی «ذهنی» درباره احساسش درباره دوران کودکی‌اش کرد.

تیم حقوقی او در این پرونده گفت: “پاسخ مگان به این سوال که “او به عنوان یک تک فرزند بزرگ شده” بدیهی است که به معنای بیان واقعیت عینی نبوده است که او خواهر و برادر ژنتیکی یا خواهر و برادر ناتنی ندارد.” “در عوض، این یک نمونه کتاب درسی از یک بیانیه ذهنی درباره احساس یک فرد در مورد دوران کودکی خود بود.”

در این پرونده ادعا شده بود که سامانتا مارکل “زمینه” سوال وینفری را “رابطه” مگان با خواهر ناتنی اش که ۱۷ سال از او بزرگتر است و در خانه دیگری بزرگ شده بود، نادیده گرفته است.

شاهزاده هری می تواند از دولت به دلیل نگرانی های امنیتی در بریتانیا شکایت کند، قاضی قوانین

مگان، دوشس ساسکس در تاریخ 2 اکتبر 2019 در ژوهانسبورگ، آفریقای جنوبی، از شهرک تمبیسا بازدید می کند تا در مورد خدمات اشتغال جوانان بیاموزد.

مگان، دوشس ساسکس در تاریخ ۲ اکتبر ۲۰۱۹ در ژوهانسبورگ، آفریقای جنوبی، از شهرک تمبیسا بازدید می کند تا در مورد خدمات اشتغال جوانان بیاموزد.
(Facundo Arrizabalaga – Pool/Getty Images)

در این بیانیه آمده است که ادعای خواهرش مبنی بر اینکه او می تواند رد کند که مگان به عنوان تک فرزند بزرگ شده است، “ذاتاً غیرقابل ابطال است. تصور یک احساس شخصی تر و ذهنی تر از این که فرد کودکی خود را چگونه می بیند دشوار است.”

سامانتا مارکل در ماه مارس از مگان برای دریافت ۷۵۰۰۰ دلار شکایت کرد و مدعی شد که اظهارات وی مبنی بر اینکه او “به عنوان تک فرزند بزرگ شده” توهین آمیز است زیرا مگان خواهر ناتنی خود را شبیه “بدترین نوع فرصت طلب” کرده است که می خواهد از داشتن یک فرد مشهور پول دریافت کند. خواهر

شاهزاده هری برنده آخرین نبرد حقوقی علیه پست بریتانیا در روز یکشنبه بر سر داستان “افترا”

ترتیبی از روزنامه های بریتانیایی نشان می دهد که عناوین صفحه اول در مورد ماجرای مصاحبه دوشس ساسکس، مگان مارکل و همسرش، شاهزاده هری بریتانیا، دوک ساسکس، با غول رسانه ای اپرا وینفری در مورد تجربیاتشان با کاخ باکینگهام، گزارش می دهد. لندن، بریتانیا در 9 مارس 2021.

ترتیبی از روزنامه های بریتانیایی نشان می دهد که عناوین صفحه اول در مورد ماجرای مصاحبه دوشس ساسکس، مگان مارکل و همسرش، شاهزاده هری بریتانیا، دوک ساسکس، با غول رسانه ای اپرا وینفری در مورد تجربیاتشان با کاخ باکینگهام، گزارش می دهد. لندن، بریتانیا در ۹ مارس ۲۰۲۱.
(حسن اسن/ خبرگزاری آنادولو از طریق گتی ایماژ)

او همچنین ادعا می‌کند که زندگی‌نامه‌ای به نام «در جستجوی آزادی» که توسط مگان یا شاهزاده هری نوشته نشده است، باعث «تحقیر، شرم و نفرت او در مقیاس جهانی» شده است.

کارولین دوراند و امید اسکوبی، نویسندگان بیوگرافی، گفته اند که ساسکس ها با این کتاب درگیر نبوده اند.

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

مگان، دوشس ساسکس و شاهزاده هری، دوک ساسکس مراسم ملی شکرگزاری را در کلیسای جامع سنت پل در 03 ژوئن 2022 در لندن، انگلستان ترک می کنند.

مگان، دوشس ساسکس و شاهزاده هری، دوک ساسکس مراسم ملی شکرگزاری را در کلیسای جامع سنت پل در ۰۳ ژوئن ۲۰۲۲ در لندن، انگلستان ترک می کنند.
(کریس جی. رتکلیف)

منشی ارتباطات او ممکن است بدون سابقه با نویسندگان صحبت کرده باشد، اما وکلای مگان در پرونده ای گفتند که این موضوع بی ربط است زیرا “مگان این اظهارات را بیان نکرده است؛ او نمی تواند در قبال آنها مسئولیتی داشته باشد. به همین سادگی است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وکیل مگان در اولین طرح شکایت به TMZ گفت: “این دعوای بی اساس و پوچ فقط ادامه یک الگوی رفتار آزاردهنده است. ما حداقل توجه لازم را به آن خواهیم کرد، که تمام چیزی است که شایسته آن است.”