مکس شرزر از متس به دلیل مصدومیت ظاهری خود را از بازی خارج کرد: “تمام کردم”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به نظر می رسد مکس شرزر، بازیکن تیم نیویورک متس در جریان بازی چهارشنبه شب این تیم مقابل سنت لوئیس کاردینالز دچار مصدومیت شده است.

شرزر در میانه یک ضرب در مقابل آلبرت پویولز بود که توپ را به سمت پایین افسانه ای پرتاب کرد. سپس به گودال متس اشاره کرد که کارش برای شب تمام شده است.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

مکس شرزر، بازیکن ابتدایی نیویورک متز، در جریان ششمین دوره بازی بیسبال مقابل سنت لوئیس کاردینالز، در روز چهارشنبه، 18 می 2022، در نیویورک، با هم تیمی هایش صحبت می کند.

مکس شرزر، بازیکن ابتدایی نیویورک متز، در جریان ششمین دوره بازی بیسبال مقابل سنت لوئیس کاردینالز، در روز چهارشنبه، ۱۸ می ۲۰۲۲، در نیویورک، با هم تیمی هایش صحبت می کند.
(عکس AP/ فرانک فرانکلین دوم)

شرزر در حال دهان روی تپه دیده می شود: «تمام کردم، بیرون آمدم».

طرفداران متس او را در حالی که به داخل محوطه و داخل باشگاه می‌رفت مورد تشویق قرار دادند.

بازی DODGERS-DIAMONDBACKS شامل دعوای طرفداران در نزدیکی کنفرانس

متس در بالای ششم با نتیجه ۶-۲ پیروز می شد که او از بازی بیرون کشیده شد. آدام اوتاوینو در طول بازی خیال شرزر را راحت کرد و در را برای فینال از اینینگ بست.

ماکس شرزر، بازیکن ابتدایی نیویورک متس، در جریان بازی بیسبال، چهارشنبه، 18 مه 2022، در جریان بازی آلبرت پوژولز، سن لوئیس کاردینالز، در جریان ششمین بازی بیسبال، در نیویورک واکنش نشان داد.

ماکس شرزر، بازیکن ابتدایی نیویورک متس، در جریان بازی بیسبال، چهارشنبه، ۱۸ مه ۲۰۲۲، در جریان بازی آلبرت پوژولز، سن لوئیس کاردینالز، در جریان ششمین بازی بیسبال، در نیویورک واکنش نشان داد.
(عکس AP/ فرانک فرانکلین دوم)

شرزر چهار ضربه را زده بود و اجازه دو دوش – یکی به دست آمده – روی هفت ضربه را داده بود. متس بعداً گفت که او از ناراحتی جانبی رنج می برد.

او با ۲.۶۶ ERA در هفت شروع به همراه ۵۵ ضربه زدن وارد بازی شد. او زمانی که جیکوب دگروم از مشکلات مصدومیت خود ریکاوری می‌کرد، لنگر در کادر زمین بازی بود.

مکس شرزر، بازیکن ابتدایی نیویورک متس، در جریان ششمین دوره بازی بیسبال تیم مقابل سنت لوئیس کاردینالز در روز چهارشنبه، 18 مه 2022، در نیویورک، توپ را به سرمربی باک شوالتر می‌دهد.

مکس شرزر، بازیکن ابتدایی نیویورک متس، در جریان ششمین دوره بازی بیسبال تیم مقابل سنت لوئیس کاردینالز در روز چهارشنبه، ۱۸ مه ۲۰۲۲، در نیویورک، توپ را به سرمربی باک شوالتر می‌دهد.
(عکس AP/ فرانک فرانکلین دوم)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

نیویورک تایلور مگیل را در اوایل این هفته نیز در لیست مصدومان قرار داد و این امر بر مشکلات تیم متس افزود.