موریس الکساندر جونیور، ستاره یو اس‌اف‌ال، بازی قهرمانی را به یاد می آورد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

موریس الکساندر جونیور، بازیکن تیم فیلادلفیا، در اواخر بازی مقابل نیوجرسی جنرالز در هفته گذشته موفق به بازی شد و به تیم کمک کرد تا به قهرمانی USFL برسد.

الکساندر ۸۸ یاردی را طی کرد تا ستاره ها را به اوج برگرداند. بعداً، امانی دنیس، مدافع کرنر استارز، لوئیس پرز، مدافع نیوجرسی را در آخرین درایو ژنرال‌ها انتخاب کرد تا پیروزی را قطعی کند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

موریس الکساندر جونیور شماره 13 از ستاره های فیلادلفیا تحت فشار ترل باندز شماره 2 از پیتزبورگ ماولرز در کوارتر سوم بازی در استادیوم پروتکتیو در 12 ژوئن 2022 در بیرمنگام، آلاباما از محدوده خارج شد.

موریس الکساندر جونیور شماره ۱۳ از ستاره های فیلادلفیا تحت فشار ترل باندز شماره ۲ از پیتزبورگ ماولرز در کوارتر سوم بازی در استادیوم پروتکتیو در ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲ در بیرمنگام، آلاباما از محدوده خارج شد.
(کارمن مانداتو/USFL/گتی ایماژ)

الکساندر به فاکس نیوز دیجیتال گفت که داشتن برنده نهایی بازی برای او اهمیت زیادی دارد.

من احترام و اعتماد بازیکنان و مربیانم را جلب می کنم تا بتوانم بدانم آنها می توانند در هر لحظه توپ را در دستان من بگذارند و می توانم برای آنها بازی کنم و آنها اعتماد به نفس داشته باشند و بدانند که بازی هرگز تمام نشده است. تا زمانی که من در زمین هستم و به من اعتماد دارم تا کاری را که باید انجام دهم، انجام دهم.”

“۱۰ نفر در آن بازی، ما چند بلوک فوق العاده داشتیم. ما چندین غیر بلوک کلیدی داشتیم، زیرا اگر آنها می توانستند آنها را مسدود کنند، دوباره فراخوانده می شد. برخی از بچه ها این کار را حفظ کردند و باهوش بودند. (مارتین بیلس مربی تیم های ویژه) یک طرح عالی طراحی کرده بودیم و ما اجرا کردیم. این فقط من نبودم. افراد زیادی نقش مهمی داشتند.”

USFL جوایز برتر را برای فصل افتتاحیه اهدا می کند

گیرنده عریض در این فصل ۲۰ گیر به طول ۲۳۴ یارد و دو تاچ داون داشت. او ۱۶۴ یارد پونت-بازگشت را نیز اضافه کرد و برای خود یک انتخاب All-USFL را به دست آورد.

گیرنده گسترده فیلادلفیا استارز موریس الکساندر جونیور (13) یک پونت 88 یاردی برای تاچ داون برنده بازی در طول بازی پلی آف USFL مقابل نیوجرسی جنرالز در 25 ژوئن 2022 در استادیوم تام بنسون تالار مشاهیر در کانتون، اوهایو برمی گرداند.

گیرنده گسترده فیلادلفیا استارز موریس الکساندر جونیور (۱۳) یک پونت ۸۸ یاردی برای تاچ داون برنده بازی در طول بازی پلی آف USFL مقابل نیوجرسی جنرالز در ۲۵ ژوئن ۲۰۲۲ در استادیوم تام بنسون تالار مشاهیر در کانتون، اوهایو برمی گرداند.
(جو رابینز/Icon Sportswire از طریق Getty Images)

او گفت که کسب جایزه All-USFL یک موفقیت بزرگ بود.

“همه اینها (از) هم تیمی ها و مربیان من است که به من ایمان داشتند و باعث شدند و من در طول فصل به آنها اعتماد کردم. الکساندر گفت: در نهایت نتیجه داد.

ستاره ها اکنون برای کسب عنوان باید با بهترین تیم USFL، بیرمنگام استلیونز، روبرو شوند.

الکساندر در حال استفاده از تجربه بازی های بزرگ خود در عنوان بازی است.

او به فاکس نیوز دیجیتال گفت: “برای من، من فقط سعی می کنم آن را یک روز در یک زمان انجام دهم. آنچه را که می توانم در طول تمرین کنترل کنم، یک هفته عالی داشته باشم. من از کودکی در بازی های بزرگ بازی می کردم.” “از مسابقات قهرمانی ملی پاپ وارنر گرفته تا بازی در دنیای گسترده ورزش های دیزنی، سه سال متوالی به دبیرستان رفتم و قهرمانی ایالتی را بردم، شماره ۲ کشور بودم و در بازی های بزرگ بازی می کردم. من به نوعی به بازی در آن عادت دارم بازی‌های بزرگ. اجازه نمی‌دهم بر من غلبه کند.”

موریس الکساندر جونیور شماره 13 از ستاره‌های فیلادلفیا، در 25 ژوئن 2022 در کانتون، اوهایو، در ربع چهارم بازی نیوجرسی جنرالز در ورزشگاه تالار مشاهیر تام بنسون در کانتون، اوهایو، یک پونت را برگرداند.

موریس الکساندر جونیور شماره ۱۳ از ستاره‌های فیلادلفیا، در ۲۵ ژوئن ۲۰۲۲ در کانتون، اوهایو، در ربع چهارم بازی نیوجرسی جنرالز در ورزشگاه تالار مشاهیر تام بنسون در کانتون، اوهایو، یک پونت را برگرداند.
(جیسون میلر/USFL/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

ستاره‌ها و نریان‌ها یکشنبه ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر به وقت شرقی از شبکه FOX برای این عنوان بازی خواهند کرد.