مهمان MSNBC مدعی است که “متعصبان” دیوان عالی بر اساس “باور بنیادگرای مسیحی” رای می دهند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هیئتی در MSNBC “The ReidOut” روز دوشنبه دادگاه عالی را به عنوان انگیزه مذهبی بیش از حد محکوم کرد و یکی از مهمانان مدعی شد که “باور بنیادگرای مسیحی” به دیگران تحمیل شده است.

جوی رید، مجری برنامه، قطعه ای از رولینگ استون را از چهارشنبه مطرح کرد که ادعا می کرد یک گروه مسیحی با دعا کردن با آنها، قضات دادگاه عالی را در تصمیم آنها برای لغو رو در مقابل وید تحت تاثیر قرار داده است.

رابرت جونز، نویسنده، این مکاشفه را «واقعاً نگران‌کننده» خواند و پیشنهاد کرد که دعا می‌تواند به سازمانی منجر شود که فرض کنیم خدا در «طرف» آنهاست.

“آنچه برای من واقعاً نگران کننده است استفاده از دعا برای نفوذ سیاسی در اینجا است. شما در مورد نماز فکر می کنید، یک ضرب المثل قدیمی وجود دارد که من با آن بزرگ شدم: خانواده ای که با هم نماز می خوانند با هم می مانند. و این به این دلیل است که نماز نوعی ارتباط صمیمانه ایجاد می کند. جونز گفت: دعوت خدا به یک رابطه انسانی و اساساً می‌گوید ما با هم طرف خدا هستیم، و فقط نیم قدم از آن است که بگوییم خدا در کنار ماست. .

دادگاه عالی چهارشنبه، 29 ژوئن 2022، در واشنگتن دیده می شود.

دادگاه عالی چهارشنبه، ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲، در واشنگتن دیده می شود.
(AP Photo/ژاکلین مارتین)

«نما» نگرانی‌ها در مورد تعقیب کاوانا از رستوران دی سی را مسخره می‌کند: «مضحک است. برای ایجاد یک معامله بزرگ

Liberty Counsel، گروهی که در مقاله اصلی رولینگ استون به آن اشاره شد، این مقاله را نادرست خواند و خاطرنشان کرد که هیچ یک از اعضای وزارت نماز از سال ۲۰۲۰ به دلیل محدودیت های COVID، اجازه ورود به دادگاه عالی را نداشته است.

الی میستال، خبرنگار نیشن، یک قدم فراتر رفت و پیشنهاد داد که قضات دیوان عالی از قبل «متعصبان» مذهبی هستند که به ایمان مسیحی وسواس دارند.

“آنها واقعاً نیازی به آوردن گروه های خارجی برای دعا ندارند، زیرا متعصبان از قبل در دادگاه عالی هستند. تماس از داخل خانه می آید. اگر به تصمیم دابز برگردید، مردم باید درک کنند که این فرضیه که زندگی از زمان لقاح شروع می شود یک باور آشکارا مذهبی است. این یک باور بنیادگرای مسیحی است. بسیاری از افراد با ایمان یهودی در آن مشترک نیستند. بسیاری از افراد با ایمان اسلامی یا مذهب هندو یا مذهب بودایی یا هیچ یک از آنها مشترک نیستند. این ادیان دیگر که کشور ما را تشکیل می دهند، گفت.

او همچنین ادعا کرد که متعصبان مذهبی می توانند منجر به بازگشت محاکمه جادوگران سالم شوند.

یک زن در حال دعا در اینجا در داخل یک کلیسا نشان داده شده است.

یک زن در حال دعا در اینجا در داخل یک کلیسا نشان داده شده است.
(iStock)

منتقدان، پروفسور حقوق جورجتاون را به خاطر فراخواندن دادگاه عالی “به طور فعال سرکش” ضربه زدند: “پوسیدگی در دانشگاه های حقوقی”

“ما سعی کرده ایم دنیای جدید را همانطور که لورن بوبرت پیشنهاد می کند انجام دهیم. می دانید که ما را به کجا رساند؟ به محاکمه جادوگران. می دانید چه اتفاقی افتاد؟ مردم مردند. اما با این دادگاه، ما دوباره از آن دور نیستیم. ما.” مارجوری تیلور گرین از یکی از این افراد لورن بوبرت دور نیستم که می گفت: “من گودی میستال را دیدم که با شیطان صحبت می کرد و به زنان در آن سوی مرز کمک می کرد.”

میستال همچنین ادعا کرد که دادگاه عالی به محدود کردن حقوق فراتر از حقوق مسیحیان سفیدپوست ادامه خواهد داد.

“چیزی که در دوره بعدی شاهد خواهیم بود این است که این دادگاه همچنان از افراد آسیب پذیر، از اقلیت ها، از غیر مسیحیان تغذیه می کند. ببینید، هیچ چیزی در تصمیمات دادگاه عالی وجود ندارد که به مربی فوتبال اجازه دهد دانش آموزان را در نماز رهبری کند و بازیکنان را هدایت کند. در دعایی که به من می گوید که آنها می خواهند به معلم مدرسه مسلمان اجازه دهند روزی پنج بار به سمت مکه نماز بخواند. نکته تاریخ و سنت همین است. این فقط نوعی سنت و مسیحیت سفیدپوست است که دوباره سعی می کنند به بقیه تحمیل کنند. میستال گفت: از ما برخلاف میلمان.

جو کندی، دستیار مربی سابق فوتبال دبیرستان برمرتون، پس از طرح دعوای حقوقی او، کندی علیه ناحیه مدرسه برمرتون، در 25 آوریل 2022 در دادگاه عالی در واشنگتن دی سی، به سوالات پاسخ می دهد.  کندی در سال 2015 توسط مقامات مدرسه دولتی برمرتون به دلیل امتناع از توقف نماز در زمین بعد از بازی‌های فوتبال از کارش اخراج شد.

جو کندی، دستیار مربی سابق فوتبال دبیرستان برمرتون، پس از طرح دعوای حقوقی او، کندی علیه ناحیه مدرسه برمرتون، در ۲۵ آوریل ۲۰۲۲ در دادگاه عالی در واشنگتن دی سی، به سوالات پاسخ می دهد. کندی در سال ۲۰۱۵ توسط مقامات مدرسه دولتی برمرتون به دلیل امتناع از توقف نماز در زمین بعد از بازی‌های فوتبال از کارش اخراج شد.
(برنده مک نامی/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تصمیمی که میستال به آن اشاره کرد مربوط به جو کندی، مربی سابق فوتبال دبیرستان بود که پس از خواندن نماز در ملاء عام در خط ۵۰ یاردی پس از بازی، شغل خود را از دست داد. او دیگر شاگردان یا بازیکنان را برای پیوستن به او ملزم نکرد یا تشویق نکرد. علاوه بر این، چندین گروه یهودی و اسلامی در حمایت از پرونده کندی، اسنادی را به صورت دوستانه تنظیم کردند. این پرونده در ژوئن ۶-۳ به نفع کندی صادر شد.