من در عراق در معرض گودال های سوختگی سمی بودم. جمهوریخواهان به جانبازانی مثل من پشت کردند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

من یک تفنگدار دریایی هستم که در عراق در معرض سوختگی سمی قرار گرفتم. جمهوری خواهان به جانبازانی مثل من پشت کرده اند.

روز پنجشنبه، ۴۱ جمهوری خواه در واشنگتن لایحه ای را که “پوشش پزشکی میلیون ها رزمنده ای را که در طول خدمتشان در معرض چاله های سوختگی سمی قرار گرفته اند، گسترش می دهد” مسدود کردند. روز پنجشنبه، ۴۱ جمهوری خواه در واشنگتن به صراحت اعلام کردند که در مورد کهنه سربازان تبلیغ نمی کنند.

این برای من شخصی است. سال ۲۰۰۹ بود. من در پایگاه هوایی التقدوم مستقر بودم، جایی که یک کاپیتان تفنگداران دریایی بودم و یک تیم آموزشی پلیس را رهبری می کردم.

جان استوارت در “اتاق خبر آمریکا”: لایحه مراقبت های پزشکی به جانبازان “باید انجام شود”

دوازده تفنگدار دریایی و یک نیروی دریایی. انجام ماموریت ها از طریق حبانیه، فلوجه و رمادی. این اولین بار از سه دوره خدمت من در طول جنگ علیه تروریسم بود. و از کمپ ما، گودال سوختگی پایگاه بر سر ما ظاهر شد.

ستون های دود آسمان را پر کرده و در فضای زندگی ما وزیده است. ما از طریق آن دویدیم، با شوخی در مورد اینکه چگونه باید دویدن ماسک گاز را انجام دهیم. به مدت سه ماه آن گودال ما را در بخارات سمی غسل داد. ما آن را پذیرفتیم و روی وظیفه خود متمرکز شدیم.

برای من، این برنامه‌ریزی مسیرهایمان و سرازیر کردن اطلاعات برای جلوگیری از خطر فوری بود: بمب‌های دست ساز در تمام کاروان‌ها و مأموریت‌هایی که خارج از سیم اجرا می‌کردیم. من بسیار مفتخر بودم که همه اعضای آن تیم را سالم به خانه آوردم.

یا اینطور فکر می کردم. زیرا، همانطور که معلوم است، ما نتوانستیم خود را از کشور خود محافظت کنیم.

SEN. پت تومی تایید نهایی بسته کمک به جانبازان گودال سوختگی را با استناد به نگرانی های مربوط به هزینه، حفظ کرد

وقتی از عراق برگشتم، غلغلک مداوم در گلویم ایجاد شد. تحریک مداوم. من قبلاً هرگز آلرژی نداشتم و با پاک کردن مداوم گلو خودم را اذیت می کردم.

بالاخره آنقدر شرمنده شدم که به درمانگاه پایه رفتم. گفتند قطره بعد از بینی است و می توانند داروی آلرژی به من بدهند. هیچ تشخیص رسمی وجود نداشت. اما با گذشت بیش از ۱۰ سال، هنوز هم وجود دارد.

آزاردهنده ناراحت کننده، اما مطمئنا قابل کنترل است. و این بهترین داستانی است که در مورد دامپزشکی می شنوید که در معرض گودال های سوختگی قرار گرفته است.

بسیاری با مشکلات مزمن تنفسی دست و پنجه نرم می کنند. میگرن. سرطان. پس تصور کنید که همه ما در روز پنجشنبه چه احساسی داشتیم، وقتی این همه جمهوری خواه را تماشا می کنیم، که اکثر آنها حتی هرگز لباس نپوشیده اند، انگشت وسط غول پیکری به ما پرتاب می کنند؟

لایحه سوختگی به جانبازان مراقبت های بهداشتی برای غلبه بر بحران جاری می دهد

می دانم که این زبان خشن است، اما باید باشد. زیرا کاری که آنها انجام دادند تقریباً ضد آمریکایی بود.

هیث رابینسون (سمت چپ) پس از اینکه در جریان یک تور 13 ماهه در عراق در معرض چاله های سوختگی قرار گرفت، به شکل نادری از سرطان مبتلا شد.

هیث رابینسون (سمت چپ) پس از اینکه در جریان یک تور ۱۳ ماهه در عراق در معرض چاله های سوختگی قرار گرفت، به شکل نادری از سرطان مبتلا شد.
(سوزان زایر)

میهن پرستان به جانبازانی که از حضور در اطراف آن گودال های سمی دچار جراحت یا بیماری شده اند حمله نمی کنند. و چیزی که واقعاً مرا در مورد این موضوع سخت می کند این است که دسته ای از این جمهوری خواهان سال ها رای دادند تا ما را در جنگ های همیشه نگه دارند، به مردم آمریکا در مورد آنچه واقعاً در آنجا می گذرد دروغ گفتند و از سهام پیمانکاران دفاعی خود ثروتمند شدند. وقتی در جنگ هستیم سر به فلک می‌کشیم.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

این افراد از فرستادن ما به آنجا سود بردند تا وقتی آشفته برگشتیم ما را خراب کنند. جنایتکار است.

اگر جمهوری خواهان در ستون فقرات خود استخوان وطن پرستی ندارند، پس ما باید به عنوان دموکرات قدم برداریم و کاری در مورد آن انجام دهیم.

بایگانی -- سربازان ارتش ایالات متحده آتش سوزی زباله ها را در یک گودال سوخته در پایگاه عملیاتی پیشروی عزیزالله در ولسوالی میوند، استان قندهار، افغانستان، 4 فوریه 2013 تماشا می کنند. رویترز/اندرو برتون

بایگانی — سربازان ارتش ایالات متحده آتش سوزی زباله ها را در یک گودال سوخته در پایگاه عملیاتی پیشروی عزیزالله در ولسوالی میوند، استان قندهار، افغانستان، ۴ فوریه ۲۰۱۳ تماشا می کنند. رویترز/اندرو برتون
(رویترز/اندرو برتون)

از شر فیلیباستر خلاص شوید و چیزهایی را که قرار است به ما آمریکایی‌های روزمره کمک کند، منتقل کنید. کهنه سربازان نباید بیش از این منتظر بمانند تا واشنگتن کار خود را انجام دهد.

ما وقت خود را انجام دادیم. من به مدت ۱۳ سال در نیروی دریایی ایالات متحده به کشورم خدمت کردم. من برای این کشور هر چیزی می دهم.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

فقط ای کاش رهبران ما می توانستند ذره ای از فداکاری که جانبازان ما دارند انجام دهند.

کشور ما جای بهتری خواهد بود.