منتقدان تلویزیونی که تحت تأثیر نمایش «گوتسی» هیلاری کلینتون قرار نگرفته اند، آن را «کم عمق» و «کسل کننده» می نامند.جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هالیوود ریپورتر تحت تاثیر مستند جدید هیلاری و چلسی کلینتون Apple TV+ “Gutsy” قرار نگرفت که نشان می‌دهد این زوج مادر و دختر برای مجریان تلویزیونی “کم” در برنامه‌ای فاقد عمق یا شخصیت ساخته شده‌اند.

آنجی هان، منتقد تلویزیونی، ابتدا نکات مثبت خود را از سر راه برداشت و داستان‌های قدرتمند مهمانان کمتر شناخته شده سریال را تحسین کرد و از لحن «سالم» و «شوق‌بخش» سریال تحسین کرد.

هان می‌گوید: “با این حال، در تلاش بی‌قرار و بی‌وقفه‌اش برای ارتقاء، سریال از پیچیدگی، عمق یا حتی شخصیت بسیار دور می‌شود. در حالی که نیت خوب گتسی باعث می‌شود دوستش نداشته باشیم، سطحی بودن آن نیز دوست داشتن را دشوار می‌کند.” گفت، همانطور که او به هشدارهای خود با نمایش تغییر مکان داد.

او سپس خاطرنشان کرد که بعید است کسانی که نظرات قوی در مورد کلینتون ها دارند هنگام درگیر شدن با مطالب سریال نظر خود را تغییر دهند، اما همچنین پیشنهاد کرد که حتی حامیان کلینتون نیز ممکن است با جنبه هایی از سریال مخالفت کنند.

CBS مستندهای «جذب» هیلاری کلینتون را با چلسی تبلیغ می کند: بانوی اول سابق «پشیمان نیست»

هان خاطرنشان کرد: «با این حال، حتی تماشاگران طرفدار کلینتون ممکن است خود را بر سر اولین مسئله آشکار با گتسی بیابند: این که هر چیز دیگری که در مورد آنها به عنوان افراد خصوصی یا شخصیت های عمومی فکر می کنید، کلینتون ها به عنوان مجریان تلویزیون ضعیف هستند.”

به گفته نویسنده، علیرغم گذراندن بخش زیادی از زندگی خود در کانون توجه، نه چلسی و نه هیلاری با تلاش سریال برای ایجاد یک «حال و هوای معمولی»، «کاملاً راحت» به نظر نمی رسند. او مشاهده کرد که این زوج در مصاحبه‌های نشسته راحت‌تر به نظر می‌رسند و اغلب گوش دادن را به جای رهبری انتخاب می‌کنند. در حالی که افراد مشهور لیست A مانند کیم کارداشیان و مگان تی استالیون احتمالاً سرفصل‌ها را به خود اختصاص می‌دهند، منتقد پیشنهاد می‌کند که داستان‌های کمتر شناخته‌شده بنیانگذار GLITS، Ceyenne Doroshow یا مخترع Alice Min Soo Chun، با طراوت‌ترین محتوا را ایجاد می‌کنند.

هان افزود: “فهرست قهرمانان گتسی مطمئناً چشمگیر است، و مسائلی که آنها مطرح می کنند ارزش اندیشیدن را دارد. اگر سریال شناخت بیشتری برای برخی از این زنان و کارهایی که انجام می دهند به ارمغان بیاورد، شاید تلاش ارزشمندی به همین دلیل باشد.” اما برای هر کسی که واقعاً به اندازه کافی با این ایده ها درگیر است و نگران است که در مورد تفاوت های ظریف آنها کنجکاو باشد، می تواند یک ساعت خسته کننده باشد.

بزرگترین انتقاد منتقد از نمایش این است که، به دلیل نداشتن کلمه بهتر، این نمایش خیلی «شجاعت» نیست. نمایش سرسخت به نظر می رسد، و آنقدر بر مثبت بودن و توانمند بودن متمرکز است، که غالباً از مجادله، بحث و جدل عبور می کند و به اندازه بسیاری از افراد برجسته احساس نمی شود.

گفتگوی هیلاری و چلسی کلینتون در «یک جهش ایمان» در مجموعه تلویزیونی جدید «GUTSY»

این نمایش که در ۹ سپتامبر منتشر شد، تا کنون کمتر از نقدهای خیره کننده ای از منتقدان دریافت کرده است و امتیاز غیر قابل توجه ۶۳% Rotten Tomatoes را از منتقدان دریافت کرده است. این نمایش هنوز امتیاز تماشاچی ندارد.

کارلین فرامک از ورایتی نیز به همین ترتیب تحت تأثیر این برنامه قرار نگرفت و خاطرنشان کرد که هیجان هیلاری و چلسی قبل از مصاحبه، با میزان “کسل” تجربه تماشای واقعی مطابقت نداشت.

ناتالیا وینکلمن، از بوستون گلوب، همچنین پیشنهاد کرد که نمایش فاقد عمق است، به‌ویژه ساختار نمایش را برای ایجاد «احساس آسان» در داستان‌های زنان و اجرای آن‌ها با سرعت بیش از حد مشخص کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این نمایش پس از کتاب غیرداستانی ۲۰۱۹، “کتاب زنان جسور”، که توسط هیلاری و چلسی تالیف شد، آغاز شد.