مناطق مدرسه ای اوکلاهاما به دلیل نقض ممنوعیت تئوری نژاد انتقادی تنبیه شدند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

هیئت آموزش ایالت اوکلاهاما دو ناحیه مدرسه را به دلیل نقض قانون جدیدی که از تدریس نظریه نژاد انتقادی در سیستم مدارس دولتی در هفته گذشته جلوگیری می کند، تنبیه کرد.

هیئت مدیره روز پنجشنبه جلسه ای برگزار کرد، که در آن مشخص شد که هم مدارس دولتی تولسا و هم مدارس دولتی موستانگ لایحه خانه (HB) 1775 را در حوادث جداگانه در سال گذشته نقض کردند. FOX 25 در اوکلاهاما سیتی گزارش داد که متعاقباً به هر دو ناحیه مدرسه رای دادند “اعتبارنامه با هشدار”.

این اخطار سومین ردیف اعتباربخشی پنج مرحله ای هیئت آموزش است. این امر از مناطق می‌خواهد که نشان دهند تغییرات لازم را برای برآورده کردن مجدد استانداردهای هیئت مدیره انجام داده‌اند.

HB 1775 اقدامات انضباطی را برای متخلفان احتمالی “اعتباربخشی با نقص”، مرحله دوم، توصیه می کند. FOX 25 گزارش داد، با این حال، هیئت مدیره به افزایش مجازات رأی داد.

انتقاد دبیر آموزش و پرورش اوکلاهما از مسئولان مدرسه پس از افشای کتاب‌های کتابخانه گرافیکی

کلاس یا سالن سخنرانی خالی

کلاس یا سالن سخنرانی خالی
(iStock)

آجی پیتمن، عضو هیئت مدیره و نماینده ایالتی، گفت: هیئت ابتدا یک حادثه با مدارس دولتی تولسا را ​​در نظر گرفت که در آن یک فروشنده شخص ثالث ظاهراً یک جلسه آموزشی برای معلمان برگزار کرد که حاوی عناصری بود که به معنای “شرم‌انگاری سفیدپوستان به خاطر تخلفات گذشته در تاریخ بود.” گزارش. آموزش ادعایی شامل دانش آموزان نمی شد.

این حادثه در آگوست ۲۰۲۱ اتفاق افتاد، قبل از اینکه HB 1775 به قانون تبدیل شود.

هیئت مدیره چهار به دو رای به نظم بخشیدن به ناحیه مدرسه داد.

شکایت دوم علیه مدارس دولتی موستانگ نیز مورد بررسی قرار گرفت.

این شکایت شامل یک درس ضد قلدری بود که یک معلم در منطقه با دانش آموزان خود برگزار کرد. در ژانویه ۲۰۲۲ ثبت شد.

نظریه نژاد انتقادی چیست؟

هیئت مدیره به طور مشابه چهار به دو رای داد تا به مدارس دولتی موستانگ “اعتباری با هشدار” بدهد، زیرا “می خواست در مورد شکایت تولسا منصف باشد”.

فرماندار کوین استیت HB 1775 را در ۷ مه ۲۰۲۱ امضا کرد.

فرماندار اوکلاهما، کوین استیت، HB 1775 را در 7 مه 2021 امضا کرد.

فرماندار اوکلاهما، کوین استیت، HB 1775 را در ۷ مه ۲۰۲۱ امضا کرد.
(عکس از الکس وانگ/گتی ایماژ)

قانون جدید «از فرزندان ما در سراسر ایالت در برابر آموزش تاریخ تجدیدنظرطلب محافظت می‌کند و اینکه «یک نژاد یا جنس ذاتاً برتر از نژاد یا جنس دیگر است» یا «یک فرد، بر اساس نژاد یا جنسیت خود، ذاتاً سناتور ایالتی دیوید بولارد، R-Durant، در بیانیه ای پس از طرح شکایت اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا علیه این اتحادیه گفت: نژادپرست، جنسیت یا سرکوبگر، چه آگاهانه یا ناآگاهانه.

این دو مجازات منطقه مدرسه در حالی اتفاق می‌افتند که رایان والترز، وزیر آموزش اوکلاهما، اخیراً محتوای صریح دو کتابی را که توسط مدارس دولتی تولسا در دسترس دانش‌آموزان مقطع راهنمایی قرار گرفته است، برجسته کرده است.

والترز که در روز جمعه در «فاکس و دوستان» ظاهر شد، از ناظم ناحیه مدرسه به خاطر ایستادن در کنار مطالب گرافیکی انتقاد کرد.

مدارس بچه های ما به ما گفتند که “بگذارید و دست بردارید” اما ما در حال مبارزه هستیم

والترز در فیس بوک درباره این دو کتاب «جنسیت عجیب و غریب» و «شعله‌ور»، توجه را به ماهیت گرافیکی محتوای آنها جلب کرد، اما پست او توسط فیس‌بوک حذف شد.

این سایت رسانه اجتماعی گفته است که مطالب موجود در این پست بیش از حد گرافیکی است.

ردیفی از میزهای خالی جلوی تخته سفید.  فضای داخلی کلاس درس در مدرسه

ردیفی از میزهای خالی جلوی تخته سفید. فضای داخلی کلاس درس در مدرسه
(iStock)

والترز دو برابر شد و اشاره کرد که “وحشیانه” است که حتی راهنمایی های فیس بوک برای جامعه خود (که لازم است کاربران حداقل ۱۳ سال یا بیشتر باشند) بالاتر از راهنمایی های مدرسه راهنمایی تولسا است.

او به میزبان استیو دوسی گفت: «ما فیسبوک بیدار شده‌ایم که استانداردهای بالاتری نسبت به سرپرست مدارس دولتی تولسا دارد. “این فقط ظالمانه است.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“این نشان دهنده این است که چرا این مدارس یکی از ضعیف ترین مدارس در ایالت ما است. ما افرادی در موقعیت های قدرت و مدیران داریم که به جای اطمینان از اینکه بچه ها می توانند بخوانند و بنویسند، بیشتر بر یک ایدئولوژی بیدار و یک دستور کار متمرکز هستند. ” او اضافه کرد.

امی نلسون از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت.