ممنوعیت تسلیحات تهاجمی پیشنهادی بایدن یک مشکل جدی قانون اساسی دارد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

رئیس جمهور جو بایدن از کنگره می خواهد که فوراً برای ممنوعیت تسلیحات تهاجمی در آمریکا مانند AR-15 که در چندین تیراندازی جمعی اخیر مورد استفاده قرار گرفت، اقدام کند. همانطور که ما غم از دست دادن هولناک زندگی را می خوریم، قابل درک است که احساسات در حال افزایش است. و در حالی که احساسات اغلب منجر به عمل می شود، این اعمال همیشه قانونی نیستند. این معضل واقعی بایدن است.

رئیس‌جمهور کنونی ما تمایل دارد برای هر اتفاقی که پیش می‌آید سرزنش کند. برای سال‌ها، قاتل مورد علاقه او برای خشونت با اسلحه، انجمن ملی تفنگ و سازندگان سلاح بوده است. او در طول مبارزات انتخاباتی خود در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ هشدار داد، “من شما را می گیرم و شما را شکست خواهم داد.” او این قول را در طول سخنرانی خود در عصر پنجشنبه به ملت تکرار کرد.

همانطور که اغلب در مورد بایدن اتفاق می افتد، او به دنبال بدنام کردن هدف نادرست بوده است. مانع او در برابر اقدامات کنترل اسلحه که در نظر دارد، آن سند مزاحم به نام قانون اساسی و به طور خاص متمم دوم است. او به عنوان یک وکیل باید این را بداند اما ظاهراً نمی داند. کسی باید او را راهنمایی کند. اگر او می داند، پس به خاطر عوام فریبی به بی پروایی مجرم است.

بایدن می‌گوید اصلاحیه دوم در درخواست برای بازگرداندن ممنوعیت سلاح‌های تهاجمی «مطلق نیست»

در پرونده اساسی District of Columbia v. Heller، دادگاه عالی ایالات متحده بر اساس متمم دوم متمم دوم، حق یک فرد برای نگهداری و حمل سلاح را تأیید کرد. بایدن درست می گوید که این حق گرامی مطلق نیست. اما او وقتی ادعا می کند که کنگره این قدرت را دارد که اسلحه هایی را که می خواهد ممنوع کند غیرقانونی کند، اشتباه می کند. نه رئیس جمهور و نه قوه مقننه صلاحیت حذف یک حق قانون اساسی را ندارند. این تنها با اصلاح قانون اساسی امکان پذیر است.

در هلر، دادگاه عالی هشدار داد که قانونگذاران می‌توانند محدودیت‌های معقولی از جمله «داشتن سلاح گرم توسط مجرمان و بیماران روانی، یا قوانین منع حمل سلاح گرم در مکان‌های حساس مانند مدارس و ساختمان‌های دولتی» را اعمال کنند. با این حال، ممنوعیت کامل یک دسته از اسلحه ها مطمئناً از محدودیت های قانون اساسی فراتر خواهد رفت. حتی دادگاه تجدیدنظر ناحیه نهم لیبرال ماه گذشته قانون کالیفرنیا را که شامل ممنوعیت سلاح های نیمه خودکار بود، لغو کرد.

بایدن می خواهد کل دسته اسلحه هایی را که بسیار محبوب هستند حذف کند. بیش از ۱۵ میلیون آمریکایی صاحب یک AR-15 (ArmaLite Rifle) هستند. برخلاف تصور (و اظهارات آتش‌زای گذشته بایدن)، این یک سلاح خودکار مانند مسلسل نیست که با فعال شدن ماشه به طور مداوم گلوله‌ها را در اتاقک قرار داده و شلیک کند. در عوض، با هر بار کشیدن ماشه، یک گلوله شلیک می کند.

راه آهن دموکراتیک علیه NRA، سنا، سلاح های تهاجمی به عنوان بسته کنترل اسلحه آماده سازی خانه: “بحران مرگ”

AR-15 برای دارندگان اسلحه جذاب است زیرا سبک وزن است، قطعات قابل تعویض دارد، استفاده از آن آسان است و برای دفاع شخصی و شکار بسیار موثر است.

فایل -- تفنگ های AR-15 برای فروش در نمایشگاه تفنگ Guntoberfest در اوکس، پنسیلوانیا، ایالات متحده، 6 اکتبر 2017 به نمایش گذاشته شده است. رویترز/جاشوا رابرتز/عکس فایل

فایل — تفنگ های AR-15 برای فروش در نمایشگاه تفنگ Guntoberfest در اوکس، پنسیلوانیا، ایالات متحده، ۶ اکتبر ۲۰۱۷ به نمایش گذاشته شده است. رویترز/جاشوا رابرتز/عکس فایل
(رویترز)

رئیس جمهور همچنین می خواهد مجلات با ظرفیت بالا را غیرقانونی کند. این امر اکثریت قریب به اتفاق سلاح‌های گرم در کشور را غیرقابل استفاده می‌کند، زیرا اکثر اسلحه‌های مدرن برای پذیرش فقط خشاب‌هایی طراحی شده‌اند که بیش از ده گلوله حمل می‌کنند. بایدن آشکارا این را می‌داند، که همان نیت اعلام‌نشده پشت برنامه‌اش است که به راحتی پنهان می‌کند.

در نهایت، تقریباً به عنوان یک فکر بعدی، بایدن درخواست دیگری مبنی بر ممنوعیت اسلحه های نیمه خودکار را مطرح کرد. برای میلیون ها نفر، آنها سلاح های انتخابی در میان سلاح های گرم کوچکتر هستند. اما این یک اشاره کوتاه توسط رئیس جمهور بود که ممکن است آن را از دست داده باشید. ماهیت گاه به گاه مرجع آن بر عدم جدیت او تأکید داشت.

SWING DISTRICT DEMs break with PELOSI، فراخوان برای تقسیم بسته اسلحه به صورتحساب های کوچکتر

بایدن در سخنرانی خود تاکید کرد: «این در مورد برداشتن اسلحه از مردم نیست». مطمئنا اینطور است. هیچ فرد باهوشی باور نمی کند که غیرقانونی کردن میلیون ها سلاح گرمی که مردم از قبل دارند، اثر مطلوبی برای خلع سلاح بخش قابل توجهی از جمعیت ندارد. شهروندان مطیع قانون نباید به خاطر اعمال ناهنجار عده ای مجازات شوند.

بایدن ممنوعیت گسترده خود را با استناد به قوانین قبلی یک نسل پیش توجیه کرد. در سال ۱۹۹۴، کنگره ممنوعیت تسلیحات تهاجمی فدرال را تصویب کرد. توانست از چند چالش قانونی جان سالم به در ببرد، اما هرگز بر اساس متمم دوم متمم نشد. این قانون سال ها قبل از اینکه تصمیم هلر استاندارد فعلی قانون اساسی را ایجاد کند منقضی شد. به گفته وزارت دادگستری، ممنوعیت قبلی هیچ تأثیر قابل اندازه گیری بر خشونت اسلحه نداشت.

برای دریافت خبرنامه نظر اینجا را کلیک کنید

بایدن علیرغم تمام تلاش‌هایش برای شیطان جلوه دادن جمهوری‌خواهان به دلیل جسارت در حمایت از اصول قانون اساسی، به سختی به فیل در اتاق، متمم دوم، پس از نظر هلر اشاره کرد. او احتمالاً می داند که خواسته هایش برای از بین بردن اسلحه های مشخص شده خلاف قانون اساسی است. در مقطعی اظهار داشت: «اگر نتوانیم سلاح‌های تهاجمی را ممنوع کنیم…» و سپس اقدامات عقل سلیم دیگری را ارائه کرد.

پرزیدنت جو بایدن در حالی که به طور مجازی با تولیدکنندگان شیر خشک برای نوزادان از سالن دادگاه جنوبی در مجتمع کاخ سفید در واشنگتن، چهارشنبه، 1 ژوئن 2022 ملاقات می کند، گوش می دهد.

پرزیدنت جو بایدن در حالی که به طور مجازی با تولیدکنندگان شیر خشک برای نوزادان از سالن دادگاه جنوبی در مجتمع کاخ سفید در واشنگتن، چهارشنبه، ۱ ژوئن ۲۰۲۲ ملاقات می کند، گوش می دهد.
((عکس AP/ سوزان والش))

این ایده ها کاملاً ارزش کاوش را دارند زیرا ممکن است از بررسی قانون اساسی عبور کنند. برخی از آنها به جمهوری خواهانی که تمایل خود را برای ایجاد راه حل های دو حزبی ابراز کرده اند، متوسل می شوند. افزایش سن برای خرید تفنگ های نیمه اتوماتیک از ۱۸ به ۲۱ سال، تصویب قوانین پرچم قرمز ملی، تلاش های بیشتر برای سلامت روان، بررسی های قوی تر پیشینه، و افزایش امنیت برای مدارس از جمله آنهاست. در چهره آنها اینها گامهای عقلانی است که می تواند پتانسیل کاهش خشونت را داشته باشد. با این حال، این یک واقعیت سخت است که نمی توان از هر تیراندازی جمعی غم انگیز جلوگیری کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

عصر پنجشنبه، بایدن یک بحران فوری را تشریح کرد و از کنگره خواست که سریعاً اقدام کند. سپس، او برای یک آخر هفته طولانی به سمت قصر خود در ساحل Rehoboth حرکت کرد.

شاید بحران چندان ضروری نباشد.

برای خواندن اطلاعات بیشتر از GREGG JARRETT اینجا را کلیک کنید