ملکه الیزابت دوم و کلیسای انگلستان: باورهای ایمانی پادشاه فقید


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

ملکه الیزابت دوم روز دوشنبه ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۲ در یک تشییع جنازه ایالتی در کلیسای وست مینستر لندن به خاک سپرده خواهد شد.

ملکه در ۸ سپتامبر ۲۰۲۲ در ۹۶ سالگی در قلعه اسکاتلندی خود، Balmoral درگذشت.

ملکه الیزابت دوم یکی از اعضای کلیسای انگلستان بود.

بنا به گزارش History.com، کلیسای انگلستان که گاهی اوقات به عنوان کلیسای انگلیکن نیز شناخته می شود، بخشی از انجمن انگلیکن است که خود شامل شاخه های مختلف مسیحیت، مانند کلیسای اسقفی پروتستان است.

در مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم، زنان عزادار احتمالاً حجاب می پوشند. در اینجا به معنای آن است

همان منبع خاطرنشان می کند که کلیسای انگلیس “کلیسای دولتی اولیه” در انگلیس است و ادعا می کند که هم کاتولیک و هم اصلاح طلب است.

کلیسا «از آموزه‌های موجود در آموزه‌های اولیه مسیحیت، مانند اعتقادنامه رسولان و اعتقادنامه نیقیه، حمایت می‌کند» و همچنین «از ایده‌های اصلاح‌طلب پروتستان قرن شانزدهم که در متون مشخص شده‌اند، مانند سی و نه مقاله و کتاب دعای مشترک، احترام می‌گذارد.» همچنین یادداشت می کند.

ملکه الیزابت دوم یکی از اعضای کلیسای انگلستان بود که از آن به عنوان کلیسای انگلیکن نیز یاد می شود.

ملکه الیزابت دوم یکی از اعضای کلیسای انگلستان بود که از آن به عنوان کلیسای انگلیکن نیز یاد می شود.
(عکس از جیمز واتلینگ – WPA Pool/Getty Images)

جاناتان نیل اسمیت، که به عنوان دبیر سابق کمیسیون اسقف‌ها و مجلس روحانیون و همچنین دبیر خانه اسقف‌ها خدمت می‌کرد، از طریق ایمیل به فاکس نیوز دیجیتال گفت که همه پادشاهان موظف هستند «یکی از اعضای کلیسا باشند. انگلستان» یا «کلیسا در ارتباط با آن».

کشیش مکس لوکادو پیام امید برای خسته‌ها را در کتاب ایمان جدید به اشتراک می‌گذارد

نیل اسمیت، که اهل ساری، انگلستان است، نیز گفت: «ما از اینکه پادشاهی در ملکه الیزابت فقید داشتیم که در زندگی کلیسای انگلستان و در تبیین آموزه‌های عیسی مسیح شرکت کرده بود، بسیار سعادتمند بودیم. در برنامه های سالانه کریسمس خود مرتباً به آنها اشاره می کند.”

“باور مسیحی برای ملکه معنی زیادی داشت”

پروفسور موری پیتوک، مورخ اسکاتلندی و بردلی استاد ادبیات در دانشگاه گلاسکو در گلاسکو اسکاتلند در مصاحبه تلفنی اخیر خود به فاکس نیوز دیجیتال گفت: درگذشت ملکه «پایان یک دوره، یک تغییر بزرگ است».

او گفت: “ملکه عمر طولانی داشت” و “خیلی خوب خرج شد.”

اسقف دربی رایت کشیش لیبی لین (در سمت راست، در پیش زمینه) در مراسم جشن به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد انتصاب زنان در کلیسای انگلستان، در کاخ لمبث، لندن، آواز می خواند.

اسقف دربی رایت کشیش لیبی لین (در سمت راست، در پیش زمینه) در مراسم جشن به مناسبت بیست و پنجمین سالگرد انتصاب زنان در کلیسای انگلستان، در کاخ لمبث، لندن، آواز می خواند.
(تصاویر دومینیک لیپینسکی/PA از طریق گتی ایماژ)

او افزود: «او در مجموع احساس وظیفه‌ای را داشت که به قیمت لذت شخصی انجام می‌شد، چیزی که امروزه چندان رایج نیست.»

تیاراهای ملکه الیزابت دوم و داستان های درخشان پشت سر آنها

پیتوک گفت: «اعتقادات مسیحی برای ملکه اهمیت زیادی داشت.

و به نظر من این برای شاه چارلز نیز بسیار معنی دارد.

نیل اسمیت گفت: در سال ۱۹۷۷، به عنوان بخشی از جشن نقره ای خود، «اعلیحضرت از کلیسای جامع کاتولیک رومی وست مینستر بازدید کردند.

این اولین بازدید یک پادشاه انگلیسی از یک کلیسای جامع کاتولیک رومی از زمان اصلاحات بود.

رهگذران و ترافیک در مقابل کلیسای وست مینستر دیده می شوند.  در 19 سپتامبر، مراسم خاکسپاری ملکه در کلیسای وست مینستر برگزار می شود.

رهگذران و ترافیک در مقابل کلیسای وست مینستر دیده می شوند. در ۱۹ سپتامبر، مراسم خاکسپاری ملکه در کلیسای وست مینستر برگزار می شود.
(عکس از Christian Charisius/Picture Alliance از طریق Getty Images)

وی ادامه داد: “در سال ۱۹۶۱، اعلیحضرت فقید با پاپ ژان بیست و سوم در رم ملاقات کرد. او همچنین پاپ ژان پل دوم و پاپ بندیکت شانزدهم را به ترتیب در سال های ۱۹۸۲ و ۲۰۱۰ در سفرهای خود به بریتانیا پذیرفت.”

وی افزود: “با این اقدامات بسیار نمادین، اعلیحضرت نقش خود را در التیام شکاف تاریخی بین کلیسای انگلستان و کلیسای کاتولیک روم ایفا کرد.”

“[The Queen] در مجموع آن احساس وظیفه را به قیمت لذت شخصی داشت. چیزی که امروزه چندان رایج نیست.”

نیل اسمیت گفت که “پادشاه جدید نیز به این معروف است که ایمان خود را جدی می گیرد و ما دعا می کنیم که در اجرای نقش جدید خود تقویت شود.”

“ایجاد سلطنت انگلیس”

پیتوک گفت که کلیسای انگلیس خود “مخلوط سلطنت انگلیس است” به دلیل “تقاضای که اسقف های کلیسای کاتولیک در انگلیس برتری سلطنتی را رعایت کنند.”

همانطور که ملکه الیزابت دوم می گذرد، رهبران ایمان آمریکایی دعا و اندوه را به اشتراک می گذارند

پیتوک خاطرنشان کرد: این خلقت با هنری هشتم در سال ۱۵۳۴ آغاز شد، زیرا او اساساً می خواست حق طلاق کاترین آراگون را برای ازدواج با آن بولین داشته باشد.

ملکه الیزابت دوم جاستین ولبی اسقف اعظم کانتربری را در قلعه ویندزور پذیرایی کرد.  او یک هدیه ویژه به او تقدیم کرد "کانتربری کراس" برای خدمات او به کلیسای انگلستان و نقل قولی برای صلیب، که در 21 ژوئن 2022 به عنوان یک قطعه خوشنویسی قاب شده ارائه شد.

ملکه الیزابت دوم جاستین ولبی اسقف اعظم کانتربری را در قلعه ویندزور پذیرایی کرد. او یک «صلیب کانتربری» ویژه برای خدماتش به کلیسای انگلستان و یک نقل قول برای صلیب به او اهدا کرد که در ۲۱ ژوئن ۲۰۲۲ به عنوان یک قطعه خوشنویسی در قاب ارائه شد.
(عکس از اندرو متیوز – WPA Pool/Getty Images)

(ازدواج او با کاترین باطل شد.)

پیتوک توضیح داد: «مبارزه‌ای وجود دارد، و سپس پادشاه رئیس کلیسای انگلستان می‌شود – این در واقع این ایده است که پادشاه در انتصابات کلیسا و اداره کلیسا بر پاپ برتر است.»

«و در سال ۱۵۵۸، زمانی که الیزابت [Queen Elizabeth I] به تاج و تخت می رسد، او عنوان فرماندار عالی را می پذیرد. این عنوانی است که تاج هنوز در احترام به کلیسای انگلیس دارد.”

جالب اینجاست که شاه چارلز در زمانی که در اسکاتلند بود، مانند ملکه نیز عضو کلیسای اسکاتلند است.

به عنوان فرماندار عالی، پادشاه “به توصیه نخست وزیر بریتانیا به طور رسمی اعضای عالی رتبه کلیسا را ​​منصوب می کند”، که به نوبه خود، “توسط رهبران کلیسا، مانند Lords Spiritual” توصیه می شود. یادداشت های .com

پیتوک می‌گوید: «این نقشی است که اصلاً معنا ندارد – نقشی جدا.

این بدان معناست که نامزدی اسقف‌ها، که عملاً نامزدهای ولیعهد هستند، در واقع بیشتر شبیه قانونگذاران پارلمانی هستند که اکنون عملاً توسط قوه مجریه پارلمان امضا شده و پادشاه نیز با آن موافقت کرده است.»

در 17 سپتامبر 2022، اعضای عمومی از کنار کلیسای وست مینستر عبور می کنند، جایی که مراسم خاکسپاری ملکه الیزابت دوم در لندن در روز دوشنبه برگزار می شود.

در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۲، اعضای عمومی از کنار کلیسای وست مینستر عبور می کنند، جایی که مراسم خاکسپاری ملکه الیزابت دوم در لندن در روز دوشنبه برگزار می شود.
(بن استنسل/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

نیل اسمیت تاج گذاری پادشاهان را در رابطه با کلیسا توضیح داد.

«پادشاهان انگلیسی در مراسم کلیسایی که یک اسقف انگلیسی – معمولاً اسقف اعظم کانتربری – ریاست آن را بر عهده داشته است، تاجگذاری کرده اند. [King] تاجگذاری ادگار در سال ۹۷۳.

او ادامه داد: «در این مراسم مذهبی عمیقاً که شباهت‌های زیادی با تقدیس کشیش یا اسقف دارد، پادشاه هم تاج‌گذاری می‌شود و هم مسح می‌شود. به عنوان بخشی از مراسم مسح، دعاهایی خوانده می‌شود که روح‌القدس را برای تقدیس دعوت می‌کند. فرمانروای مطلق.”

پادشاه جدید همچنین به این معروف است که ایمان خود را جدی می‌گیرد و ما دعا می‌کنیم که در اجرای نقش جدیدش تقویت شود.»

به گزارش History.com، اسقف های کلیسا در بریتانیا نقش قانون گذاری را ایفا می کنند.

آنها متذکر می شوند که بیست و شش اسقف در مجلس اعیان می نشینند و از آنها به عنوان “ارباب روحانی” یاد می شود.

ملکه الیزابت دوم بر اساس اعداد: کلاه، حیوانات و عروسی او با شاهزاده فیلیپ

پیتوک اضافه کرد: «جالب است که شاه چارلز همچنین در زمانی که در اسکاتلند بود، مانند ملکه یکی از اعضای کلیسای اسکاتلند است.

او گفت: «آنها هم آنگلیکان هستند و هم پرسبیتری که در اسکاتلند هستند.

نگهبان در حالی که اعضای پرونده عمومی از کنار تابوت ملکه الیزابت دوم، پوشیده شده در استاندارد سلطنتی با تاج سلطنتی و گوی و عصای فرمانروایی، بر روی کاتافالک در تالار وست مینستر، در کاخ وست مینستر دراز کشیده اند، تغییر می کند. در لندن، در 17 سپتامبر 2022.

نگهبان در حالی که اعضای پرونده عمومی از کنار تابوت ملکه الیزابت دوم، پوشیده شده در استاندارد سلطنتی با تاج سلطنتی و گوی و عصای فرمانروایی، بر روی کاتافالک در تالار وست مینستر، در کاخ وست مینستر دراز کشیده اند، تغییر می کند. در لندن، در ۱۷ سپتامبر ۲۰۲۲.
((عکس Yui Mok/Pool از طریق AP))

جالب اینجاست که کلیسای اسقفی آمریکا، که البته بخشی از انجمن انگلیکن است، در واقع نه توسط کلیسای اسقفی انگلستان، بلکه توسط کلیسای اسقفی در اسکاتلند تأسیس شد – زیرا آن کلیسا در آن مقطع این کار را انجام نداد. [in history] سلطنت را به رسمیت بشناسید.”

اعتقادات کلیسای انگلستان

بنا به گزارش History.com، کلیسا از بسیاری از آداب و رسوم کاتولیک رومی حمایت می کند، اما همچنین از ایده های اساسی که در دوران اصلاحات پروتستان پذیرفته شده بودند نیز پذیرفته است.

حقایق دیگری که این سایت در مورد کلیسای انگلستان بیان می کند:

کلیسای انگلستان یک سیستم نظم سنتی کاتولیک را حفظ می کند که شامل اسقف ها، کشیشان و شماس ها می شود.

این کلیسا از شکل حکومت اسقفی پیروی می کند که به دو استان تقسیم می شود: کانتربری و یورک. استان‌ها به اسقف‌هایی تقسیم می‌شوند که توسط اسقف‌ها اداره می‌شوند و شامل بخش‌ها نیز می‌شوند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تصور می شود که اسقف اعظم کانتربری ارشد ترین روحانی کلیسا باشد.

هر سال حدود ۹.۴ میلیون نفر از کلیسای جامع کلیسای انگلستان بازدید می کنند.