مقامات نوادا پس از فرار از زندان، یک محکوم بمب گذاری در لاس وگاس را دستگیر کردند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

یک سازنده بمب محکوم شده روز چهارشنبه پس از فرار از زندان نوادا توسط مقامات لاس وگاس دستگیر شد.

پورفیریو دوارت هررا، ۴۲ ساله، چهارشنبه شب بدون هیچ گونه حادثه ای توسط پلیس لاس وگاس بازداشت شد. اداره پلیس متروپولیتن لاس وگاس (LVMPD) در توییتر اعلام کرد که افسران گشت او را در نزدیکی خیابان شرقی و خیابان اوون پیدا کردند.

اداره اصلاحات نوادا گفت که دوارت هررا جمعه شب گذشته از مرکز اصلاحی صحرای جنوبی در ایندین اسپرینگز فرار کرد. مقامات از فرار او بی‌اطلاع بودند تا اینکه او در صبح روز سه‌شنبه در زندان امنیتی متوسط ​​مفقود شده بود.

Duarte-Herrera، یک مهاجر نیکاراگوئه ای، به دلیل ساخت و کارگذاری یک بمب لوله ای در پارکینگ لاکسور و کازینو در لاس وگاس استریپ در سال ۲۰۰۷ در حال گذراندن حبس ابد است.

SWAT یک مرد کالیفرنیایی را به دلیل طرح ریزی تیراندازی دسته جمعی به سبک لاس وگاس دستگیر کرد

پورفیریو دوارت هررا، بمب‌ساز محکومی که سه‌شنبه، 27 سپتامبر 2022، از مرکز اصلاحی صحرای جنوبی در خارج از لاس وگاس مفقود شده بود.

پورفیریو دوارت هررا، بمب‌ساز محکومی که سه‌شنبه، ۲۷ سپتامبر ۲۰۲۲، از مرکز اصلاحی صحرای جنوبی در خارج از لاس وگاس مفقود شده بود.
(دپارتمان اصلاحات ایالت نوادا)

در این حمله ویلبالدو دورانتس آنتونیو ۲۷ ساله که در آن زمان دوست دختر سابق دوارته هررا را می دید کشته شد. مقتول ناآگاه یک ماده منفجره فعال را که به شکل فنجان قهوه در بالای ماشینش پنهان شده بود، برداشته بود.

پس از مجرم شناخته شدن دوارته هررا در قتل در سال ۲۰۱۰، به جرم قتل با استفاده از سلاح مرگبار به حبس ابد محکوم شد. او بعداً در یک بمب گذاری در هالووین که در سال ۲۰۰۶ یک وانت را در خارج از یک انبار خانه منهدم کرد، مقصر شناخته شد.

تیرانداز مدرسه کنتاکی ۲۵ سال بعد از آزادی مشروط خودداری کرد تا بقیه عمر را در زندان بگذراند

برای حادثه ۲۰۰۶، او به تلاش برای قتل، ساخت بمب، بمب گذاری و تخریب اموال متهم شد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پورفیریو دوارت هررا، یک بمب‌ساز محکوم، از مرکز اصلاحی صحرای جنوبی در ایندیان اسپرینگز، نوادا فرار کرد.

پورفیریو دوارت هررا، یک بمب‌ساز محکوم، از مرکز اصلاحی صحرای جنوبی در ایندیان اسپرینگز، نوادا فرار کرد.
(الن اشمیت / بررسی لاس وگاس – مجله / سرویس خبری تریبون از طریق گتی ایماژ)

در تلاش برای یافتن فرد فراری، مقامات نوادا ۳۰۰۰۰ دلار جایزه برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری او شود در اوایل این هفته تعیین کردند.