مقامات تگزاس در مورد افزایش مهاجرانی که با هواپیماهای شخصی به آمریکا قاچاق می شوند، زنگ خطر را به صدا در می آورد


مقامات تگزاس نسبت به افزایش عملیات قاچاق انسان در مرز از طریق هواپیما هشدار می دهند.

ستوان کریستوفر اولیوارز DPS تگزاس روز سه شنبه به “فاکس و دوستان” پیوست تا دلیل دیگری از “سیاست های مرزی باز دولت فدرال” را بیان کند.

“آنها به این سازمان اجازه داده اند تا یک شرکت مجرمانه داخلی را گسترش دهد. بنابراین در حال حاضر استفاده از هواپیما برای روش های قاچاق به یک اتفاق رایج تبدیل شده است. و ما توانستیم سه تلاش برای قاچاق با هواپیما را در عرض ۳۰ روز از سه فرودگاه مختلف در کشور مختل و متوقف کنیم. دره ریو گرانده،» او به برایان کیلمید گفت.

جنازه قاچاق انسان در تگزاس هواپیمای مهاجر غیرقانونی، از جمله مظنون تجاوز جنسی به کودک اخراج شده را متوقف کرد

اداره امنیت عمومی تگزاس (DPS) می گوید تلاش برای قاچاق انسان با هواپیما در ایالت مرزی رایج تر می شود.

این فرودگاه‌های کوچک و خصوصی هستند. آنها از فرودگاه‌های بزرگ‌تر استفاده نمی‌کنند که TSA وجود دارد. این فرودگاه‌های کوچک‌تر هستند که در آن‌ها تدابیر امنیتی برای هواپیماهای خصوصی ندارید. فرودگاه واحد.”

اولیوارز گفت که هیوستون به یک “مرکز اصلی” برای قاچاق انسان و مواد مخدر تبدیل شده است.

اولیوارز گفت که یکی از مهاجرانی که در یک پرواز گرفتار شده بود، کارت شناسایی جعلی تگزاس داشت و مشخص شد که حکمی فعال از ویسکانسین برای تجاوز جنسی به یک کودک دارد.

اولیوارز با تاکید بر تعداد “فرارها” گفت: “گشت مرزی به ما کمک کرد. آنها توانستند او را با اثر انگشت شناسایی کنند. او یک جنایتکار اخراج شده بود، و همچنین حکمی فعال از ویسکانسین برای تجاوز جنسی به یک کودک داشت.” که در سال های اخیر از شناسایی در مرز دوری کرده اند.

اولیوارز گفت که DPS اخیراً جلوی قاچاق مهاجران از جمهوری دومینیکن را گرفته است.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

اداره امنیت عمومی تگزاس (DPS) تصویری از هواپیمای قاچاق انسان که در فرودگاه Mid Valley در Weslaco، تگزاس متوقف شده بود، منتشر کرد.

اداره امنیت عمومی تگزاس (DPS) تصویری از هواپیمای قاچاق انسان که در فرودگاه Mid Valley در Weslaco، تگزاس متوقف شده بود، منتشر کرد.
(دپارتمان ایمنی عمومی تگزاس (DPS))

هر یک از آن مهاجران به پرسنل مجری قانون ما گفته اند که هر کدام ۱۱۰۰۰ دلار برای قاچاق در هواپیما پرداخت کرده اند.

اولیوارز گفت که نگران است جنایتکاران و مظنونان تروریست بتوانند این نوع پول را برای پرواز بر فراز مرز بپردازند و به داخل کشور وارد شوند. [U.S.]”

آدری کانکلین از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشت