مقامات انتخاباتی کانتی ماریکوپا آریزونا به مسائل مربوط به رای در میان دعوای کری لیک و بلیک مسترز رسیدگی می کنند.


دپارتمان انتخابات شهرستان ماریکوپا آریزونا به موضوعی در روز انتخابات پرداخته است که در آن برگه‌های کاغذی ده‌ها شعبه رای‌گیری تمام شد و ده‌ها هزار رای را تحت تأثیر قرار داد.

در بیانیه مشترک رئیس بیل گیتس و کلینت هیکمن، نایب رئیس، آمده است که مقامات انتخابات آریزونا این حادثه را به طور کامل بررسی خواهند کرد و مطمئن شدند که فهرست بندی رأی دهندگان در نهایت تأثیری نخواهد داشت.

آنها مدعی شدند: «همه آرا به طور امن و دقیق شمارش می شود.

یک کارگر انتخاباتی، در دفتر ثبت اسناد شهرستان ماریکوپا، چهارشنبه، 9 نوامبر 2022، در فینیکس، برگه های رای را جدول بندی می کند.

یک کارگر انتخاباتی، در دفتر ثبت اسناد شهرستان ماریکوپا، چهارشنبه، ۹ نوامبر ۲۰۲۲، در فینیکس، برگه های رای را جدول بندی می کند.
(AP Photo/Matt York)

“طی ۲۴ ساعت گذشته، ما اطلاعات بیشتری در مورد مشکل چاپگر دریافت کردیم که باعث شد برخی از برگه های رای دیروز در مراکز رای خوانده نشوند. در حالی که این موضوع کمتر از ۷ درصد از رای دهندگان روز انتخابات (حدود ۱۷۰۰۰ برگه رای) را تحت تاثیر قرار داده است. افرادی که آن را پشت سر گذاشتند، این ناامیدکننده، ناخوشایند بود و نه اینکه چگونه روز انتخابات را تصور می کردند.”

پنج نکته کلیدی از انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲

این دو نفر افزودند: “ما قصد داریم به ته آن برسیم.”

یک کارگر انتخاباتی، در دفتر ثبت اسناد شهرستان ماریکوپا، چهارشنبه، 9 نوامبر 2022، در فینیکس، برگه های رای را جدول بندی می کند.

یک کارگر انتخاباتی، در دفتر ثبت اسناد شهرستان ماریکوپا، چهارشنبه، ۹ نوامبر ۲۰۲۲، در فینیکس، برگه های رای را جدول بندی می کند.
(AP Photo/Matt York)

یکی از مسائلی که صندلی‌ها به آن پرداختند، ماشین‌های چاپگر بر اساس تقاضای رأی بود که قبلاً در طول انتخابات مقدماتی به درستی استفاده می‌شدند.

“تنظیمات چاپگر برای چاپگرهای درخواستی رای در مراکز رای همان مواردی بود که در انتخابات مقدماتی آگوست استفاده کردیم. کاغذ به همان ضخامت بود. قبل از انتخابات عمومی، اداره انتخابات صدها مورد را آزمایش و جدول بندی کرد. در این بیانیه آمده است.

نتایج انتخابات آریزونا ۲۰۲۲

این سایت ادامه داد: “ما متعهد هستیم که بفهمیم چه عواملی باعث ایجاد مشکلات در ۷۰ مرکز رأی گیری در روز سه شنبه شده است. ما از تکنسین های شهرستان که با تنظیم تنظیمات چاپگر راه حلی برای مشکل پیدا کردند سپاسگزاریم.

“خبر خوب این است که مدیریت انتخابات دارای افزونگی‌های داخلی است – برنامه‌های پشتیبان زمانی که همه چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود. این به همه آرای معتبر امکان می‌دهد حتی اگر فناوری، گاهی اوقات شکست بخورد، شمارش شوند. رای دهندگانی که تحت تأثیر مشکل چاپگر قرار گرفته‌اند، راه‌های مختلفی داشتند. دیروز رای خود را انداختند، از جمله انداختن رای تکمیل شده خود در یک صندوق امن (در ۳) در محل.” “آن برگه های رای به عنوان قانونی تایید می شود و سپس در MCTEC جدول بندی می شود. این روند در حال انجام است.”

یک مقام آریزونا می گوید شمارش سریعتر آرا “احتمالا” نیاز به تغییر سیاست دارد

روز چهارشنبه، 9 نوامبر 2022، یک کارمند انتخاباتی با برگه های رای برای جدول بندی در داخل دفتر ضبط کانتی ماریکوپا در فینیکس وارد می شود.

روز چهارشنبه، ۹ نوامبر ۲۰۲۲، یک کارمند انتخاباتی با برگه های رای برای جدول بندی در داخل دفتر ضبط کانتی ماریکوپا در فینیکس وارد می شود.
(AP Photo/Matt York)

ایالت آریزونا تنها از برگه های رای کاغذی استفاده می کند و از اسکنرهای الکترونیکی برای شمارش آرا استفاده نمی کند، که اغلب منجر به تاخیر می شود، مانند شهرستان ماریکوپا.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این دو نفر در پایان خاطرنشان کردند: زمانی که از این انتخابات عبور کنیم، متعهد هستیم که علت اصلی این موضوع را پیدا کنیم تا دیگر تکرار نشود. و ما مطمئن هستیم که هنوز برای شمارش صحیح و ایمن همه آرا باید انجام شود.»

نتایج رقابت فرمانداری آریزونا بین جمهوری خواه کری لیک و دموکرات کیتی هابز همچنان معلق است. همچنین، رقابت سناتوری بین سناتور دموکرات مارک کلی و رقیب جمهوری خواه بلیک مسترز همچنان معلق است.

کمپین های لیک، مسترز و کمیته ملی جمهوری خواهان از شهرستان ماریکوپا، آریزونا، به دلیل مشکلات مربوط به دستگاه های جدول بندی رأی شکایت می کنند.