معلمان سابق در ناباوری نسبت به برنامه درسی بیدار می گویند که نامزدهای ضد CRT در انتخابات مدارس منطقه دالاس پیروز شدند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

والدینی که کمپین‌هایی را علیه آموزش تئوری نژادی انتقادی انجام دادند، در انتخابات هیئت‌مدیره مدرسه در منطقه دالاس پیروز شدند و روز دوشنبه به «Fox & Friends First» گفتند که ساکنان از سیاست در کلاس‌های درس و «جنس‌گرایی» برنامه درسی رد می‌کنند.

“ما به ۹۰۰۰ در زدیم. بنابراین می توانید تصور کنید که ما به معنای واقعی کلمه صدها گفتگو با والدین داشتیم، چه آنها به تازگی به اینجا نقل مکان کرده اند یا برای مدت طولانی در اینجا زندگی کرده اند. اندرو یگر، متولی هیئت مدیره مدرسه Carroll ISD به “Fox & Friends First” گفت: ناباوری.

“و آن‌ها می‌دیدند که در نواحی مدرسه‌ای همسایه چه می‌گذرد. ​​لطفاً به من بگویید، ما مدرسه‌ای در اینجا نداریم که ما آن را با سنت برتری یا مطالب نامناسب با سن در مدارس خود دوست داریم. این بزرگترین نگرانی بود. به همین دلیل است که من فکر می‌کنم الکس و من با ۷۱ درصد آرا به پیروزی بزرگی دست یافتیم.”

مخالفان تئوری نژاد انتقادی منطقه دالاس در انتخابات هیئت مدیره مدرسه پیروز شدند

کاندیداها توسط کمیته‌های کنش سیاسی محافظه‌کار حمایت شدند و در رقابت‌های هیئت مدرسه حومه منطقه فورت ورث پیروز شدند.

“بر اساس نتایج غیررسمی در اوایل یکشنبه با گزارش همه مراکز رای گیری، هر یک از نامزدهای آن برنده شدند. نامزدهای منطقه مدرسه کارول با حمایت PAC خانواده ساوت لیک – که توسط تیم اوهار، نامزد جمهوری خواهان برای قاضی شهرستان تارانت تاسیس شده بود – برنده شدند. فورت ورث استار تلگرام گزارش داد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تامی ناکامورا، کاندیدای هیئت مدیره مدرسه Grapevine-Colleyville ISD، گفت که هر زمان که یکی از مدیران در بلیت بود، ساکنان “می خواستند از شر آنها خلاص شوند.”

ناکامورا به تاد پیرو گفت: «فکر می‌کنم آن‌ها خون جدیدی می‌خواستند تا از شر چیزهای موجود در مدارس ما خلاص شوند.

الکس سکستون، کاندیدای هیئت مدیره مدرسه Carroll ISD، گفت که آموزش باید به اصول اولیه بازگردد و “تقریباً هر والدین” می‌خواهد معلمان بر اصول اساسی تمرکز کنند.

ما پیغام‌های قوی داریم و جامعه به آن پاسخ داده است.»