معاون هریس از فرماندار ابوت انتقاد می کند و در هنگام حضور در «آخر شب با ست مایرز» درباره بایدن صحبت می کند.


کامالا هریس، معاون رئیس جمهور، عملکرد پرزیدنت بایدن را ستود و در جریان حضور در برنامه “آخر شب با ست مایرز” دوشنبه شب، فرماندار تگزاس، گرگ ابوت را صدا زد.

مصاحبه ان‌بی‌سی اولین حضور او در اواخر شب در برنامه‌ای بود که از زمان روی کار آمدن در ژانویه ۲۰۲۱ آغاز شد.

ست مایرز مصاحبه را با اشاره به اقدام اخیر پرزیدنت بایدن برای عفو جرایم قبلی فدرال مربوط به نگهداری ساده ماری جوانا آغاز کرد.

“اجازه دهید من فقط با گفتن این شروع کنم: من شدیداً معتقدم، و اکثریت آمریکایی ها موافقند، هیچ کس نباید به خاطر کشیدن علف هرز به زندان برود، درست است؟” هریس با تشویق شدید حضار گفت.

معاون هریس می‌گوید «هیچ‌کس» نباید به خاطر استفاده از ماری جوانا به زندان برود، علی‌رغم نظارت بر محکومیت‌های پات به عنوان DA

کامالا هریس، معاون رئیس جمهور، عملکرد بایدن را در جریان حضور در شبکه NBC تمجید کرد "آخر شب با ست مایرز".

کامالا هریس، معاون رئیس جمهور، عملکرد بایدن را در حین حضور در برنامه “آخر شب با ست مایرز” شبکه NBC تمجید کرد.
(لوید بیشاپ / NBC از طریق گتی ایماژ)

هریس در حالی که رو به روی حضار بود گفت: “اما کنگره باید عمل کند. ما ۲۹ روز تا میان دوره ای فاصله داریم. بپرسید که به چه کسی رای می دهید، در این مورد کجا ایستاده اند. و من شما را تشویق می کنم که مطابق با آن رای دهید.”

هریس در حین خدمت به عنوان دادستان منطقه ای سانفرانسیسکو، نزدیک به ۲۰۰۰ محکومیت مرتبط با ماری جوانا را نظارت کرد.

مایرز به سوابق هریس اشاره ای نکرد و هیچ سوال سختی نپرسید.

با این حال، او این سوال را مطرح کرد که اگر دموکرات‌ها بتوانند کرسی‌های بیشتری را در سنا در میان دوره‌ای کسب کنند، چه فرقی می‌کند.

هریس در واکنش به انتقاد از دادگاه عالی به دلیل “گرفتن یک حق قانونی” از زنان با لغو رو در مقابل وید در ماه ژوئن، از دادگاه عالی انتقاد کرد.

“اگر تعداد خود را در سنا حفظ کنیم و دو سناتور دیگر ایالات متحده را انتخاب کنیم، رئیس جمهور می تواند قانون حفاظت از سلامت زنان را امضا کند، که حمایت های رو در مقابل وید را به قانون تبدیل می کند. بسیار مهم است. ۲۹ روز تا هریس توضیح داد برو.

او گفت: “بیایید آن را جدی بگیریم و بیایید، می دانید، با رای خود صحبت کنیم و آنچه را که من فکر می کنم یک حقه بزرگ عدالت است که به تصمیم دابز مربوط می شود، لغو کنیم.”

کامالا هریس، معاون رئیس جمهور، گرگ ابوت فرماندار تگزاس را به دلیل فرستادن مهاجران به شهرهای لیبرال مورد انتقاد قرار داد.

کامالا هریس، معاون رئیس جمهور، گرگ ابوت فرماندار تگزاس را به دلیل فرستادن مهاجران به شهرهای لیبرال مورد انتقاد قرار داد.
(لوید بیشاپ / NBC از طریق گتی ایماژ)

کاخ سفید از کامالا هریس دفاع از طوفان اظهارات “برابر”

هریس همچنین از فرماندار گرگ ابوت برای فرستادن مهاجران به واشنگتن، دی سی و شهر نیویورک دعوت کرد زیرا مرز جنوبی هجوم بی سابقه ای از مهاجران را دریافت می کند. اخیراً چندین اتوبوس مملو از مهاجران در مقابل محل اقامت هریس در نزدیکی رصدخانه نیروی دریایی پیاده شده اند.

“من فقط فکر می کنم این یک تخطی مطلق از وظیفه است. اگر مشکلی را می بینید و ما موافق هستیم که باید به آن رسیدگی کنیم، پس اگر رهبر هستید، در یک راه حل مشارکت کنید، درست است؟” معاون رئیس جمهور گفت. آنها از آسیب بزرگی فرار کرده اند و به دنبال پناهندگی به اینجا می آیند. در مورد تئاتر سیاسی صحبت کنید.

او ادامه داد، “[He should] در راه حل شرکت کنید زیرا ما راه حل هایی ارائه می دهیم، اما در عوض این بازی با انسان های واقعی که به ما اعتماد دارند، است.

میرز با معاون رئیس‌جمهور موافقت کرد و سپس به پرسیدن سؤالات سبک در مورد زندگی و کار با بایدن روی آورد. معاون رئیس جمهور مصاحبه را با هجوم درباره بایدن به پایان رساند و او را “بسیار شگفت انگیز” خواند.

او با لبخند گفت: “من جو بایدن را دوست دارم – و واقعا دوست دارم.”

معاون رئیس جمهور کامالا هریس در طول مصاحبه با میزبان ست مایرز در 10 اکتبر 2022.

معاون رئیس جمهور کامالا هریس در طول مصاحبه با میزبان ست مایرز در ۱۰ اکتبر ۲۰۲۲.
(لوید بیشاپ / NBC از طریق گتی ایماژ)

او قبل از ذکر لیست گفت: “او بسیار متفکر است و بسیار مهربان است. و، می دانید، بنابراین او از نظر کاری که ما انجام داده ایم، در مورد مردم آمریکا متفکر است. و این کار تاریخی بوده است.” خارج از دستاوردهای دولت

هریس همچنین فاش کرد که از انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز لذت می‌برد و او و همسرش، دوم جنتلمن داگ امهوف، در حال تماشای سریال HBO “House of the Dragon” هستند.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

می دانید، آیا از تماشای یک نظام سیاسی که شاید آسیب دیده تر از سیستم ما باشد، لذت می برید؟ میرز به شوخی از هریس پرسید.

او پاسخ داد: “چون هیچ ابهامی در مورد آن وجود ندارد، درست است؟ شما یا سوار اژدها هستید یا نیستید.”