مظنون میشیگان “کنترل شیطانی” را پس از کشتن دختری در ساحل مقصر می داند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دادستان های میشیگان می گویند که یک راننده ۲۳ ساله به پلیس گفت که تحت کنترل شیطانی است که گفته می شود در آخر هفته روز یادبود یک دختر را کشت و دیگری را به شدت مجروح کرد.

دادستان گفت: «حتی تحت «کنترل اهریمنی» و این کلمه ای بود که او استفاده می کرد و افکار شیطانی در این زمان داشت. اینها حقایق بسیار آزاردهنده ای هستند که به کسی اشاره می کنند که برای جامعه خطرناک است.”

غدیر صالح و خانواده اش مهاجران اخیر از یمن جنگ زده بودند و این اولین سفر آنها به ساحل بل ایسل، میشیگان در روز یادبود بود.

پلیس می گوید که الکساندر آرموند اسمیت در حال رانندگی در جزیره بل بود که از جاده خارج شد و به سمت ساحل رفت و با دو دختر که در حال پیاده روی بودند برخورد کرد. پس از آن، اسمیت از تصادف دور شد، اما پلیس به سرعت او را رهگیری کرد.

هر دو دختر در شرایط وخیم به بیمارستان منتقل شدند. غدیر صالح بر اثر جراحات جان باخت، اما خواهر ۱۴ ساله او در بیمارستان به وضعیت پایدار ارتقا یافت.

اسمیت به قتل، توقف نکردن در صحنه تصادف به هنگام تقصیر، رانندگی بی احتیاطی و ترک صحنه حادثه متهم شد. پلیس اضافه کرد که ممکن است در آینده اتهامات بیشتری وجود داشته باشد زیرا تحقیقات ادامه دارد.

سوابق رانندگی اسمیت نشان می‌داد که گواهینامه وی در زمان وقوع حادثه محدود شده بود و تصریح می‌کرد که او فقط باید به مکان‌های خاصی مانند محل کار، خانه، درمان یا گروه‌های حمایتی رانندگی کند.

سوابق وزیر امور خارجه نشان می دهد که اسمیت از مارس ۲۰۲۲ در حال مستی محکوم شده است. اسمیت همچنین اعتراف کرد که هنگام وقوع این حادثه بیش از یک بطری شراب مصرف کرده است.

جعبه اسلحه پر شده در مدرسه چارتر فلوریدا در پارکلند پیدا شد متعلق به مدیر

دادستان ها می گویند که اسمیت به آنها گفته است که چنین است تحت کنترل اهریمنی یا داشتن افکار شیطانی هنگام ضربه زدن به خواهران صالح.

اسمیت در طول جلسه گفت: «لطفاً می‌توانم خودم را توضیح دهم.

FOX2 دیترویت گزارش داد که اسمیت چندین بار در طول رسیدگی صحبت کرد، با این حال، قاضی حکم داد که او به زندان بازگردانده شده است، به این معنی که او هیچ تضمینی دریافت نکرده است.

قاضی گفت: «در حالی که من از گزارش بازپرس متوجه شدم که مادر گفته است مشکلات روانی وجود نداشته است و مشاور متوجه می‌شود که مشکلات سلامت روانی تشخیص داده نشده است، (اما) این گزارش بازپرس نگرانی‌های زیادی را ایجاد می‌کند. .

ظاهراً یک نوجوان گرجستانی به دلیل دستگیری یک اراذل و اوباش جوان رپ، کلانتر را تهدید به قتل کرد

براندون کیزی، وکیل مدافع گفت که اسمیت در زمانی که با مادرش زندگی می کند، از حمایت پدر و خانواده اش برخوردار است.

کیزی گفت: “مردم محافظت می شوند، او یک تهدید فعال برای جامعه برای افتخار شما نیست.” و همچنین او فرد بسیار خطرناکی نیست، او ماهیت تهاجمی یا چیزی شبیه به آن ندارد.”

دادستان ها استدلال کردند: “ما فکر می کنیم که او کاملاً یک خطر برای جامعه است.”

روز جمعه، چند صد نفر در مدرسه راهنمایی لووری در دیربورن، میشیگان گرد هم آمدند تا غدیر صالح را به یاد آورند.

غدیر، که خانواده اش اخیراً از یمن جنگ زده مهاجرت کرده اند، علیرغم عضویت در جامعه برای چند ماه، تأثیری ماندگار بر همکلاسی ها و معلمان خود گذاشت.

معلمی از مدرسه به فاکس ۲ گفت: “یک چنین رویداد غم انگیزی، ما باید از خانواده حمایت کنیم و باید نشان دهیم که چقدر اهمیت می دهیم.” ساکت بود از بودن اینجا خیلی خوشحال بود.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

غدیر آرزو داشت روزی وکیل شود.

اسمیت تا تاریخ دادگاه بعدی خود در ۱۴ ژوئن در زندان خواهد ماند. او برای یک کنفرانس علت احتمالی برنامه ریزی شده است. آزمون مقدماتی برای ۲۱ ژوئن برنامه ریزی شده است.