مظنون قتل کیتلین آرمسترانگ: عکس پلیس تحول چشمگیر را نشان می دهد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

با توجه به عکس بازداشتی که تحول چشمگیر او و مارشال های ایالات متحده را نشان می دهد، مظنون به قتل مثلث عشقی تگزاس، کیتلین آرمسترانگ، تلاش می کرد زندگی جدیدی در کاستاریکا ایجاد کند، می میرد و موهایش را کوتاه می کند تا هویت خود را پنهان کند.

آرمسترانگ، ۳۴ ساله، چهارشنبه در یک شهر ساحلی دورافتاده پس از ۴۳ روز فرار به جرم قتل رقیب عاشقانه‌اش، موریا “مو” ویلسون، که پلیس می‌گوید با دوست پسرش کالین استریکلند رابطه داشته، دستگیر شد.

عکس رزرو منتشر شده توسط Ministryio de Seguridad Pública de Costa Rica آرمسترانگ را از پشت نشان می دهد که یک شلوارک و یک تی شرت نارنجی پوشیده و قفل های قهوه ای تازه رنگ شده خود را در حالی که به سلول نگهدارنده اسکورت می کنند، به تن دارد.

ویلسون، ۲۵ ساله، که یکی از دوچرخه سواران برتر کشور بود، در ۱۱ مه در آستین پس از اینکه برای صرف شام با همکار دوچرخه سوار استریکلند بیرون رفت – که گفته می شود پشت سر آرمسترانگ بود، به ضرب گلوله کشته شد.

مارشال ها اعلام کردند که کیتلین آرمسترانگ مانتو: مظنون به قتل مثلثی عشق در تگزاس در ساحل کاستاریکا دستگیر شد

به گفته مقامات، آرمسترانگ در ۱۲ مه مورد بازجویی قرار گرفت و آزاد شد – سپس با استفاده از گذرنامه ای که مال او نبود به نیویورک و در نهایت به کاستاریکا گریخت.

عکس رزرو جدید، سمت راست، کیتلین آرمسترانگ را از پشت پس از مرگ و کوتاه کردن موهایش نشان می دهد.  عکس سمت چپ ظاهر او را قبل از فرار از کشور نشان می دهد.

عکس رزرو جدید، سمت راست، کیتلین آرمسترانگ را از پشت پس از مرگ و کوتاه کردن موهایش نشان می دهد. عکس سمت چپ ظاهر او را قبل از فرار از کشور نشان می دهد.
(مارشال های ایالات متحده/وزیر سگوریداد دولتی کاستاریکا)

براندون فیلا، معاون مارشال ایالات متحده، جمعه در مصاحبه ای به صبح بخیر آمریکا گفت: «ما می دانستیم که او در کاستاریکا است، جایی که فکر می کرد یک پناهگاه امن است، جایی که او قبلاً در تلاش برای ایجاد نوعی سبک زندگی بود.

“او طول موهایش را کمی کوتاه کرد، تقریباً طول شانه. او آن را قهوه ای تیره رنگ کرد. او نوعی بانداژ روی بینی خود داشت که در زیر چشمانش نوعی کبودی ثابت شده بود.”

کیتلین آرمسترانگ مظنون به قتل تگزاس در طول سالها: فراری مثلثی عشقی که در عکسهای چند دهه قدیمی دیده می شود

او ادامه داد: “او در تلاش بود تا نوع دیگری از سبک زندگی را تنظیم کند.” به گفته مقامات، نوع یوگای که او مطالعه می کرد به نوعی با موج سواری ارتباط داشت و به نظر می رسید که او می خواست تدریس کند.

آرمسترانگ پس از آن دستگیر شد که پلیس محلی در کاستاریکا نامی را که او در طول توقف در شهر به آنها داده بود بررسی کرد و هیچ سابقه ای از ورود او به کشور پیدا نکرد.

بر اساس این سایت خبری، او سپس نام واقعی خود را پذیرفت، که مقامات در پایگاه داده ای یافتند که نشان می دهد یک حکم بازداشت با اولویت بالایی برای او وجود دارد.

موریا "مو" ویلسون، چپ، و کیتلین آرمسترانگ.

موریا “مو” ویلسون، چپ، و کیتلین آرمسترانگ.
(خانواده ویلسون/سرویس مارشال ایالات متحده)

مارشال های ایالات متحده گفتند که می دانستند آرمسترانگ پس از دریافت ده ها راهنمایی در کاستاریکا است.

مقامات گفتند که او در ۱۸ مه از فرودگاه بین المللی لیبرتی نیوآرک به سان خوزه، پایتخت کشور، سوار شد.

سوزان پامرلو، مارشال ناحیه غربی تگزاس در بیانیه‌ای با اعلام این خبر گفت: «سرویس مارشال‌ها، تحقیقات کیتلین آرمسترانگ را در اوایل این تحقیقات به وضعیت پرونده اصلی رساند، که احتمالاً نقش کلیدی در دستگیری او داشت». “این نمونه ای از ترکیب منابع محلی، ایالتی، فدرال و بین المللی برای دستگیری یک فراری خشن، پایان دادن به این فرار و امیدواری احساس بسته بودن به خانواده قربانی است.”

کالین استریکلند در خارج از خانه اش در آستین، تگزاس، در 17 ژوئن 2022 دیده شد.

کالین استریکلند در خارج از خانه اش در آستین، تگزاس، در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۲ دیده شد.
(عظیم)

ویلسون قبل از مسابقه دوچرخه سواری از تگزاس بازدید می کرد و قبل از بازگشت به آپارتمان دوستش که در آن اقامت داشت، با استریکلند برای شنا و شام در Pool Burger ملاقات کرد. به گفته پلیس، لحظاتی پس از اینکه ویلسون او را پیاده کرد، خودروی شاسی بلند آرمسترانگ در ویدیوی نظارتی بیرون ظاهر شد.

کیتلین آرمسترانگ فراری: جدول زمانی ناپدید شدن مظنون به قتل آستین

طبق حکم بازداشت آرمسترانگ گفته می شود از تپانچه ای که استریکلند اوایل امسال برای او خریده بود برای انفجار ویلسون استفاده کرده است.

به گفته مارشال ها، روز بعد، او جیپ گرند چروکی مشکی خود را به قیمت ۱۲۲۰۰ دلار به یک نمایندگی کارمکس در اطراف خانه اش فروخت و به نیویورک پرواز کرد.

پوستر تحت تعقیب برای مظنون به قتل کیتلین آرمسترانگ

پوستر تحت تعقیب برای مظنون به قتل کیتلین آرمسترانگ
(سرویس مارشال ایالات متحده)

یک خبرساز در ۱۴ مه با پلیس تماس گرفت تا گزارش دهد که آرمسترانگ پس از اینکه متوجه شد که استریکلند با ویلسون رابطه دارد “عصبانی شد و از عصبانیت می لرزید”.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

استریکلند در مصاحبه ای با The Sun ادعا کرد که در اکتبر ۲۰۲۱ در خلال وقفه در رابطه اش با آرمسترانگ – دوست دختر زنده اش – با ویلسون درگیر شده است. اما آنها از آن زمان آشتی کرده بودند و رابطه او با ویلسون کاملاً افلاطونی بود.

هیلی چی سینگ در این گزارش مشارکت داشت.