مظنون تیراندازی بوفالو که در سال ۲۰۲۱ تهدید شده بود، تحت ارزیابی سلامت روان قرار گرفت.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

به گفته مقامات پلیس، پیتون گندرون، تیرانداز متهم بوفالو، در سال ۲۰۲۱ پس از انجام یک “تهدید عمومی” در بیمارستان بستری شد و تحت ارزیابی سلامت روان قرار گرفت.

به گفته جوزف، کمیسر پلیس بوفالو، جندرون، یک جوان ۱۸ ساله از کانکلین، نیویورک، در ژوئن ۲۰۲۱ پس از اینکه تهدیدی عمومی در زادگاهش ایجاد کرد، برای یک و نیم روز برای ارزیابی سلامت روان در بیمارستان بستری شد. گراماگلیا

تیراندازی به بوفالو: ۱۰ کشته در کشتار دسته جمعی نیویورک در پلتفرم رسانه های اجتماعی پخش شد TWITCH: به روز رسانی های زنده

پیتون گندرون در طول محاکمه خود در دادگاه شهر بوفالو، شنبه، 14 می 2022، در بوفالو، نیویورک، جندرون به اتهام قتل درجه یک محاکمه شد و دستور بازداشت بدون وثیقه صادر شد.

پیتون گندرون در طول محاکمه خود در دادگاه شهر بوفالو، شنبه، ۱۴ می ۲۰۲۲، در بوفالو، نیویورک، جندرون به اتهام قتل درجه یک محاکمه شد و دستور بازداشت بدون وثیقه صادر شد.
(مارک مولویل/اخبار بوفالو از طریق AP)

سخنگوی پلیس ایالت نیویورک گفت که سربازان به دبیرستان Susquehanna در Conklin، نیویورک پاسخ دادند تا گزارشی مبنی بر بیان یک دانش آموز ۱۷ ساله تهدیدآمیز را بررسی کنند. این سخنگوی سوژه را با نام مشخص نکرد، اما گفت هیچ هدفی مرتبط با تهدید وجود ندارد.

گراماگلیا در کنفرانس مطبوعاتی روز یکشنبه گفت: «پلیس ایالتی پاسخ داد. آنها تحقیق کردند. آنها با موضوع مصاحبه کردند، و در آن زمان احساس کردند مناسب است که آن فرد را برای ارزیابی سلامت روان بیاورند. پلیس ایالتی کار خود را در آن زمان به بهترین نحو انجام داد.

عکس هایی از صحنه جنایت:

هشدار: موارد زیر حاوی تصاویر گرافیکی است

گراماگلیا بعداً اضافه کرد: “او مورد ارزیابی قرار گرفت و سپس آزاد شد. تا جایی که می گوییم “در رادار”، چیزی از اطلاعات پلیس ایالتی دریافت نشده است، چیزی از اطلاعات FBI دریافت نشده است. هیچکس شکایتی را مطرح نکرد.”

تیراندازی دسته جمعی بوفالو: GOV. هوچول از خدا می‌خواهد که قدرت بگیرد تا صداهای نفرت و نژادپرستی را خاموش کند.

مقامات مجری قانون گفته اند که جندرون ۱۸ ساله روز جمعه به بوفالو سفر کرد و روز شنبه در یک فروشگاه تاپس فرندلی مارکت تیراندازی کرد که منجر به کشته شدن ۱۰ نفر و زخمی شدن حداقل سه نفر دیگر شد.

۱۱ نفر از قربانیان سیاه پوست بودندمقامات گفته اند در حالی که دو قربانی باقی مانده سفید بودند.

Payton S. Gendron در یک عکس رزرو از 15 مه 2022 دیده می شود

Payton S. Gendron در یک عکس رزرو از ۱۵ مه ۲۰۲۲ دیده می شود
(دادستان ناحیه ایری)

روز شنبه، مریک بی. گارلند، دادستان کل ایالات متحده، این حمله را “یک جنایت نفرت انگیز و یک اقدام افراط گرایی خشونت آمیز با انگیزه نژادی” خواند.

مقامات می گویند که تیرانداز بوفالو احتمالاً ماه ها قبل از موعد برای حمله برنامه ریزی کرده است

جوزف گراماگلیا، کمیسر پلیس بوفالو، گفت که جندرون، که سفید است، حوالی ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر به خواربارفروشی تاپس رفت و بلافاصله شروع به شلیک گلوله کرد – چهار نفر را قبل از اینکه وارد بازار شود، زخمی شد. سه نفر از چهار قربانی جان باختند.

به گفته مقامات، هنگامی که وارد شد، او با نگهبان فروشگاه، آرون سالتر، که یک افسر پلیس بازنشسته بود، تیراندازی کرد. گراماگلیا گفت که سالتر چندین گلوله به سمت جندرون شلیک کرد قبل از اینکه مظنون به او شلیک کند.

گندرون سپس با تیراندازی به چندین قربانی دیگر به فروشگاه رفت. رئیس پلیس گفت، وقتی با پلیس مواجه شد، جندرون تفنگ را به گردن او گذاشت و سپس اسلحه را انداخت و تسلیم شد.

پلیس نیویورک می گوید که ۱۳ نفر در جریان “تیراندازی دسته جمعی” در خواربارفروشی بوفالو تیراندازی کردند، ۱۰ نفر کشته شدند.

مقامات گفته اند که مظنون بخشی از تیراندازی را در پلتفرم رسانه اجتماعی توییچ به صورت زنده پخش کرده است. یکی از سخنگویان توییچ گفت استریم در عرض دو دقیقه متوقف شد. گندرون همچنین گفته می شود که برنامه های خود را در یک مانیفست گسترده شرح داده است.

گراماگلیا گفت که تا کنون، بازرسان دریافته اند که جندرون “سه اسلحه را در اختیار داشته است. دو سلاح در خودرو و یکی در اختیار او بود.”

کمیسر افزود: “یکی تفنگ بود، یکی تفنگ ساچمه ای… او یک AR-15” در داخل فروشگاه همراه خود داشت.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جندرون به قتل درجه یک متهم شد. او اواخر روز شنبه محاکمه شد و خود را بی گناه دانست. او بدون وثیقه بازداشت شد و قرار است روز پنجشنبه به دادگاه بازگردد.