مظنونان مسلح لس آنجلس پس از اینکه کارمند اسلحه خود را شلاق می زند، برای پنهان کردن تلاش می کنند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مقامات گفتند که دو مظنون در ارتباط با یک سرقت مسلحانه در یک مغازه دودزا در لس آنجلس که منجر به تیراندازی بین یک نگهبان امنیتی و چهار نفر دیگر شد که در آن یک نفر کشته شد، تحت تعقیب هستند.

اداره کلانتر لس آنجلس گفت که تیراندازی در “Smoke Shop” درست قبل از ساعت ۷ بعد از ظهر در کامپتون رخ داد. چهار نفر وارد مغازه شدند و اسلحه های دستی را به سمت یکی از کارمندان پشت پیشخوان نشانه رفتند.

بر اساس تصاویر امنیتی منتشر شده توسط مقامات روز چهارشنبه، به نظر می رسد یک کارمند یک جلیقه بالستیک به تن دارد که روی آن نوشته شده “SECURITY”. یکی از مظنونان را می توان دید که اسلحه ای را بیرون آورده و به سمت او نشانه رفته است.

لس آنجلس: حداقل یک افسر پلیس در جریان درگیری با معترضان سقط جنین مجروح شد

چهار مظنون در جریان یک سرقت مسلحانه با یک کارمند مغازه دودزا در کامپتون کالیفرنیا درگیر شدند.  مقامات گفتند که یک مظنون بعداً درگذشت.

چهار مظنون در جریان یک سرقت مسلحانه با یک کارمند مغازه دودزا در کامپتون کالیفرنیا درگیر شدند. مقامات گفتند که یک مظنون بعداً درگذشت.
(اداره کلانتر شهرستان لس آنجلس)

کارمند اسلحه را بیرون آورد و درگیری با اسلحه شروع شد. مظنونان در حالی که سعی می کنند فرار کنند به سمت یکدیگر می افتند و چندین گلوله به سمت کارمند فروشگاه شلیک می کنند.

او از ناحیه گردن و صورت مورد اصابت گلوله قرار گرفت اما بعداً از بیمارستان مرخص شد.

نیم ساعت پس از تبادل گلوله، نمایندگان به بیمارستان مارتین لوتر کینگ برای قربانی شلیک گلوله پاسخ دادند. بازرسان گفتند مقتول یکی از چهار مظنون دودفروشی بود که مجروح شده بود.

بخش کلانتر به فاکس نیوز گفت که مظنون بعداً درگذشت. مظنون دوم روز بعد در ۴ آوریل دستگیر شد.

کیت ریچل و کحلل لوندی.

کیت ریچل و کحلل لوندی.
(اداره کلانتر شهرستان لس آنجلس)

مقامات گفتند که کحلل لوندی ۲۳ ساله و کیث راشل ۲۱ ساله به عنوان دو شرکت کننده دیگر در سرقت شناسایی شدند و به اتهام قتل تحت تعقیب هستند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید