مشارکت کننده MSNBC ادعا می کند که لفاظی های حزب جمهوری خواه “خطرناک” است در حالی که آنها را “فاشیستی”، “نازی” می خواند.


یکی از همکاران و دانشگاهیان MSNBC روز دوشنبه پیشنهاد کرد که محکومیت جناح چپ مانند لفاظی جمهوری خواهان قطبی نیست، زیرا “درست” است.

نیکول والاس، مجری «مهلت: کاخ سفید»، بخش را با بحث در مورد موضوع اخیر آغاز کرد نیویورک تایمز گزارش مقایسه لفاظی های دموکرات ها و جمهوری خواهان. والاس گفت که این مطالعه نشان می‌دهد که جمهوری‌خواهانی که به انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۲۰ اعتراض داشتند، به احتمال زیاد از «اصطلاحات شیطانی» برای تحقیر مخالفان سیاسی خود استفاده می‌کنند.

جیسون جانسون، یکی از همکاران MSNBC و استاد دانشگاه ایالتی مورگان، پیشنهاد کرد که این مطالعه به اندازه کافی پیش نرفت و ادعا کرد که بین لفاظی‌های جمهوری‌خواه و دموکرات در آمریکا برابری وجود ندارد، زیرا همه چیزهایی که درباره جمهوری‌خواهان گفته می‌شود درست است.

این در واقع حتی بدتر از آن چیزی است که گزارش شده است، زیرا باید درک کنید که وقتی صحبت از اصطلاحاتی می شود که قطبی در نظر گرفته می شوند، عباراتی مانند «فاشیسم» و «نازی» اصطلاحات قطبی تلقی می شوند، اما متأسفانه، اینها راه های درستی برای توصیف هستند. او ادعا کرد که چه اتفاقی برای جمهوری خواهان می افتد.

جیسون جانسون، همکار MSNBC در آخرین مهلت: کاخ سفید

جیسون جانسون، همکار MSNBC در آخرین مهلت: کاخ سفید
(MSNBC)

برچسب “نیمه فاشیستی” بایدن جدیدترین نام ضد حکومتی که توسط دموکرات ها و رسانه ها اعطا شده است

او گفت که کل یافته های این مطالعه باید در یک نور جدید ارزیابی شود.

او مدعی شد: «بنابراین، از بسیاری جهات، اگر برخی از این داده‌ها را خارج کنید، بدتر می‌شود. “شما پنج برابر تعداد جمهوری‌خواهانی را خواهید دید که از این اصطلاحات شیطانی استفاده می‌کنند و از اصطلاحاتی استفاده می‌کنند که برای جامعه کاملاً خطرناک و قطبی‌کننده است. و متأسفانه، اغلب، برای مدت طولانی فکر می‌کنم، لفاظی‌های آنها در زمینی برابر با دموکرات‌ها و مردمی قرار می‌گرفته است. به نفع دموکراسی».

او همچنین افزود که دموکرات‌ها اپوزیسیون جمهوری‌خواه را به عنوان «فاشیست» می‌خوانند، واقعاً قطبی‌کننده نیست، زیرا دقیق است.

ایالات متحده آمریکا حتی بر سر برخی از اساسی ترین و اساسی ترین مسائل سیاسی دو قطبی شده است.

ایالات متحده آمریکا حتی بر سر برخی از اساسی ترین و اساسی ترین مسائل سیاسی دو قطبی شده است.
(iStock)

صندلی سابق RNC مایکل استیل در MSNBC: “فرض کنید” همه جمهوری خواهان “خطرناک هستند تا زمانی که خلاف آن ثابت شود”

“جمهوری خواهان خواهند گفت” شما بچه ها بخشی از یک فرقه شیطانی وحشتناک هستید که طرفدار خوردن کودکان است و شما پدوفیل هستید و آرایشگر هستید” – و دموکرات ها و مدافعان دموکراسی می گویند “بله، این نوع زبانی است که شما استفاده می کنید. در فاشیسم» و سپس گزارش این خواهد بود که «دموکرات‌ها جمهوری‌خواهان را فاشیست خطاب می‌کنند و جمهوری‌خواهان می‌گویند دموکرات‌ها آرایشگر هستند». اینها در شرایط مساوی نیستند. یکی حقیقت است و دیگری دروغ، و این چیزی است که ما باید مطمئن شویم که هر روز در مورد آن صحبت می کنیم، زیرا در غیر این صورت به نظر می رسد که این نوع رفتار و زبان عادی شده است. “

اشاره به مخالفت آنها به عنوان “فاشیست” تبدیل به یک قاتل رایج مورد استفاده چپ آمریکایی شده است.

MSNBC فقط در سال جاری ۱۶۱۴ بار فاشیسم را مطرح کرده یا از اصطلاح “فاشیست” استفاده کرده است. در همین حال، سی‌ان‌ان در مقایسه با مدت مشابه، تقریباً ۴۹۱ بار از اصطلاحات «فاشیست» یا «فاشیسم» استفاده کرد.

رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن در اول سپتامبر 2022 در پارک ملی تاریخی ایندیپندنس در فیلادلفیا، پنسیلوانیا سخنرانی می کند.  رئیس جمهور بایدن صحبت کرد "ادامه نبرد برای روح ملت"  (عکس از الکس وانگ/گتی ایماژ)

رئیس جمهور ایالات متحده جو بایدن در اول سپتامبر ۲۰۲۲ در پارک ملی تاریخی ایندیپندنس در فیلادلفیا، پنسیلوانیا سخنرانی می کند. پرزیدنت بایدن در مورد “تداوم نبرد برای روح ملت” صحبت کرد. (عکس از الکس وانگ/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بخشی از افزایش استفاده از این اصطلاح ممکن است ناشی از انتقاد جو بایدن، رئیس جمهور حزب دموکرات باشد که میلیون ها حامی ترامپ را “نیمه فاشیست” خواند، اصطلاحی که از آن زمان توسط مفسران لیبرال در رسانه ها دفاع و ساخته شده است.