مسافران سرکش پرواز لندن به لس آنجلس را مجبور به فرود در سالت لیک سیتی می کنند. فردی دستگیر شدجدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مقامات گفتند که یک پرواز تجاری از لندن به لس آنجلس روز سه شنبه به دلیل سرکشی مسافر مجبور به تغییر مسیر پروازی مورد نظر خود شد.

سخنگوی ویرجین آتلانتیک به فاکس نیوز دیجیتال گفت: پرواز شماره ۱۴۱ ویرجین آتلانتیک از هیترو لندن (LHR) بلند شد اما پس از مزاحمت مسافر، قبل از رسیدن به مقصد مورد انتظار خود فرودگاه بین المللی لس آنجلس (LAX) مجبور به فرود شد.

به گفته سخنگوی این هواپیما، هواپیما در فرودگاه بین المللی سالت لیک سیتی (SLC) فرود آمد، جایی که مسافر مزاحم بازداشت شد.

مشخصات این اختلال مشخص نیست.

مسائل مربوط به کارکنان خطوط هوایی که منجر به گم شدن بیشتر چمدان های گمشده و بی ادعا در فرودگاه ها می شود

یکی از سخنگویان ویرجین آتلانتیک به فاکس نیوز دیجیتال گفت که این شرکت هواپیمایی برای اطمینان از ایمنی مسافران پرواز را تغییر داده است.

این سخنگوی به فاکس نیوز دیجیتال گفت: «به دلیل اختلال در هواپیمای مسافربری VS141 که از هیترو لندن به لس آنجلس در روز سه‌شنبه ۲۶ ژوئیه انجام می‌شد، هواپیما به سمت سالت لیک سیتی تغییر مسیر داد تا مقامات پلیس با آنها ملاقات کنند. “ایمنی و رفاه مشتریان و خدمه ما همیشه اولویت اصلی ما است و ما هیچ رفتاری را که این امر را به خطر می اندازد تحمل نمی کنیم. ما همیشه می خواهیم که مشتریانمان بهترین تجربه را داشته باشند زمانی که با ما پرواز می کنند و خدمه کابین ما بسیار آموزش دیده اند. با هر فردی که ممکن است بر آن تجربه برای دیگران تأثیر بگذارد، برخورد کنید.”

سخنگوی ویرجین آتلانتیک به فاکس نیوز دیجیتال گفت که این پرواز پس از حدود چهار ساعت تاخیر توانست به لس آنجلس ادامه دهد. شرکت هواپیمایی از مسافران به دلیل ناراحتی عذرخواهی کرد.

پرواز Virgin Atlantic حدود ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر به LAX رسید

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

یک پرواز از لندن به لس آنجلس معمولاً حدود ۱۰ یا ۱۱ ساعت طول می کشد.