مسابقات قهرمانی آزاد ۲۰۲۲: کم اسمیت اولین عنوان اصلی را پس از دور نهایی باورنکردنی به دست آورد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

کم اسمیت در دور چهارم مسابقات قهرمانی آزاد یکشنبه چهار ضربه فاصله داشت و به دو اتفاق نیاز داشت. او باید تقریباً هر ضربه‌ای را انجام می‌داد و امیدوار بود که روری مک‌ایلروی و ویکتور هوولند به اندازه‌ای لغزش داشته باشند تا او دوباره به صدرنشینی بازگردد.

با توجه به اینکه مک ایلروی و هاولند در کل مسابقات چقدر داغ بودند، چیزی جز یک معجزه نبود. اسمیت پس از شلیک ۷۳ در سومین ریباند شد.

کامرون اسمیت از استرالیا دومین شوت خود را روی سوراخ دوم در دور نهایی 150th Open on The Old Course در سنت اندروز در 17 ژوئیه 2022 در سنت اندروز، اسکاتلند می زند.

کامرون اسمیت از استرالیا دومین شوت خود را روی سوراخ دوم در دور نهایی ۱۵۰th Open on The Old Course در سنت اندروز در ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۲ در سنت اندروز، اسکاتلند می زند.
(دیوید کانن/گتی ایماژ)

اسمیت در راند پایانی ۸ پرنده، ۱۰ پارس و یک سیو کلاچ در سوراخ هفدهم به ثمر رساند.

او هیچ حفره ای نداشت و در راند نهایی با ۶۴ به پایان رسید. این دومین باری بود که او در این مسابقات ۶۴ شلیک کرد. او این امتیاز را در دور دوم جمعه ثبت کرد.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

این اولین پیروزی اسمیت در مسابقات بزرگ بود. او در مسابقات مسترز ۲۰۲۰ با تساوی به مقام دوم نزدیک شد.

روری مک‌ایلروی از ایرلند شمالی دومین شوت خود را در حین دور نهایی 150th Open on The Old Course در سنت اندروز در 17 ژوئیه 2022 در سنت اندروز، اسکاتلند، روی سوراخ چهارم بازی می‌کند.

روری مک‌ایلروی از ایرلند شمالی دومین شوت خود را در حین دور نهایی ۱۵۰th Open on The Old Course در سنت اندروز در ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۲ در سنت اندروز، اسکاتلند، روی سوراخ چهارم بازی می‌کند.
(دیوید کانن/گتی ایماژ)

ESPN Stats & Info چند نقطه عطف کلیدی مربوط به پیروزی اسمیت در سنت اندروز را بازگو کرد. او تنها بازیکنی در ۲۰ سال گذشته بود که یک پرنده را در پنج سوراخ اول پشت نه دور نهایی هر تورنمنت بزرگ گلف ثبت کرد. اسمیت همچنین اولین بازیکنی بود که بعد از فیل میکلسون در سال ۲۰۱۳ برای قهرمانی در مسابقات اوپن بازگشت.

قهرمانی آزاد ۲۰۲۲: روری مکیلروی، شین لوری، جمعیت را به دیوانگی با عقاب ها فرستادند

مک ایلروی در مرحله نهایی پیشروی کرد. او هرگز در دور پایانی سوراخی ایجاد نکرد، اما فقط دو مرغ را ثبت کرد. او با راند پایانی ۷۰ به پایان رسید که او را در مقام سوم مسابقات آزاد قرار داد. او برای این مسابقات ۱۸ ساله بود.

کامرون یانگ از ایالات متحده دومین شلیک خود را بر روی سوراخ پنجم در طول آخرین دور از 150th Open on The Old Course در سنت اندروز در 17 ژوئیه 2022 در سنت اندروز، اسکاتلند می زند.

کامرون یانگ از ایالات متحده دومین شلیک خود را بر روی سوراخ پنجم در طول آخرین دور از ۱۵۰th Open on The Old Course در سنت اندروز در ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۲ در سنت اندروز، اسکاتلند می زند.
(دیوید کانن/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

کامرون یانگ به لطف یک عقاب در سوراخ هجدهم مقام دوم را به دست آورد. او در این مسابقات رتبه ۱۹ زیر رده را به پایان رساند. این بهترین پایان او در هر رشته گلف تا به امروز بود. او در اوایل سال جاری در مسابقات قهرمانی PGA در رده سوم قرار گرفت.