مزرعه خریدیم! | آشپزخانه ابرس


پست امروز کمی از دستور العمل ها و محتوای سلامتی فاصله می گیرد تا یک به روز رسانی عالی را با شما به اشتراک بگذارم!

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

بعد از بیش از 10 سال خواب و برنامه ریزی و 18 ماه استراتژی بسیار جدی و گذراندن تمام وقت آزادم در زیلو ، من و شریکم اردن یک خانه کشاورزی خریدیم!

وقتی می گویم بیش از 10 سال است که در این مورد خواب می بینم ، منظورم DREAMED است! تصویری از یک مزرعه قدیمی در هر تابلوی دیدنی و اجراهایی دیده شده است. من راهی برای نامگذاری آن برای هر نفری که از راه من عبور کرده است ، پیدا کرده ام. من آن را گفتم ، خواب دیدم ، و بنابراین به نوعی به لطف همه قدیسین به واقعیت تبدیل شده است.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

هر تابستان (بدترین فصل پدر در نیویورک) می گویم که چقدر از شهر خوشم نمی آید. من فقط یک حیاط خلوت می خواهم ، می گویم ، بارها و بارها و بارها. من به فضای سبز (علاوه بر پارکهای نیویورک) و کمی حریم خصوصی بیشتر نیاز دارم.

من رویای این را داشتم که بتوانم با روپوشم بیرون از درب خانه قدم بزنم ، بدون سوتین و باغ خود را علف هرز کنم.

بله ، آن لحظات بزرگی است که من تصور کرده ام.

وقتی سرانجام این به روزرسانی را در اینستاگرام اعلام کردم ، با عشق و حمایت زیادی غرق شدم ، بله خدا … این باعث شد من سرخ شوم.

من همچنین یک بیلیون سوال دریافت کردم ، بنابراین فکر کردم که یک پست کامل در مورد همه چیز در مزرعه داشته باشم مفید خواهد بود.

بزرگترین دلیل برای به اشتراک گذاشتن این به روزرسانی این است که خانه ای که خریدیم دارای مزرعه ای به معنای واقعی کلمه خوراکی است که بر توسعه دستور غذا و زندگی غذا تأثیر زیادی می گذارد. آشپزخانه ابرا با یادگیری داشتن و پرورش غذای شخصی خود ارتقاء جدی پیدا می کند.

اجازه دهید به جزئیات برسیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

خانه کجاست؟

این خانه در Western Catskills ، Sullivan County NY واقع شده است. منطقه ای جذاب که وقتی 2 سال پیش مادرم به اینجا نقل مکان کرد عاشق آن شدیم.

ما در نزدیکی رودخانه دلاور (برای رودخانه تنبلی که در تمام تابستان جاری است) ، مسیرهای پیاده روی شگفت انگیز و ماجراهای غذایی جدی هستیم.

شهرستان سالیوان ، به طور کلی Catskills ، اولین انتخاب ما برای خانه بود زیرا زیبا ، رنگارنگ و پر جنب و جوش و پررونق است. بسیاری از شهرنشینان (که ما آنها را محبت آمیز “سیتیدیوت” می نامیم) به این جا نقل مکان کرده اند ، از جمله تبلیغ کنندگان و صنعتگران ، و فقط شهرنشینانی که برای نوع دیگری از زندگی آماده بودند.

این امر منجر به منطقه ای شده است که غذای جدی تولید می کند ، قدردانی از جامعه و ارتباط با کشاورزی و باغداری است.

ما خانه ای در جامعه ای می خواستیم که در آن رستوران های جدید BIG باز شوند ، اتفاقات خلاقانه ای بیفتد و ساکنان آنجا زمانی که در شهر نبودند ، این خانه را به خانه خود و نه محل خواب خود تبدیل کنند.

بنابراین شهرستان سالیوان برنده شد ، اما مطمئناً حدود 30 شهر کوچک در منطقه Catskills وجود دارد که ما آنها را کاملاً دوست داشتیم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

نکته ای در مورد خانه:

این خانه یک مزرعه از سال 1904 با بیش از 100 سال ویژگی DIY و 100 سال جذابیت جدی است.

این یک اتاق خواب 3 خوابه ، 2 حمام ، حدود 2400 فوت مربع است ، که دقیقاً 1800 فوت مربع بیشتر از من است.

ما تعداد زیادی پروژه داریم این از هر نظر یک قسمت ثابت کننده است. استخوان ها بزرگ هستند ، چیزهای مهم (سقف ، فونداسیون ، لوله کشی ، برق) در شکل عالی هستند ، اما از نظر زیبایی به عشق ما نیاز دارد.

به عنوان مثال ، حدود 80 of از خانه توسط دیوارهای دهه 1960 پوشانده شده است (که در بسیاری از اتاقها) چندین بار رنگ آمیزی شده است. اوقات خوش.

ما یک خانه کشاورزی خریدیمچه کارهایی باید با خانه انجام دهیم:

ما برنامه های زیادی داریم و این بسیار قریب به اتفاق و هیجان انگیز است. ما کاملاً مطمئن نیستیم که صادق بودن را از کجا شروع کنیم.

ما هفته اول را با فرش قدیمی و کاشی های مشمع کف اتاق عجیب و غریب گذراندیم تا بتوانیم کفپوش های چوبی سخت چوبی فوق العاده و پلکانی زیبا و زیبا از سال 1904 را که من عاشق آن هستم ، کشف کنیم. با کمی بازسازی ، راه پله به شکوه اولیه خود باز می گردد (یا امیدوارم بنابراین)!)

چند اتاق وجود دارد که کاشی های مشمع کف اتاق را چسبانده اند که به دلیل آزبست بالقوه نمی توانیم به تنهایی از پس آنها برآییم ، بنابراین ما برای آن متخصص می گیریم.

و چند طبقه که کفپوش های وینیل خاکستری جدیدتری در آنها گذاشته شده است ، من از آنها متنفرم ، اما ممکن است مجبور باشیم مدتی با آنها زندگی کنیم.

هدف اولیه ما این است که بازسازی را به درستی انجام دهیم ، نه سریع. بنابراین ما وقت می گذاریم تا در اتاق زندگی کنیم ، از متخصصان برای نظرات و مشاوره بیشتر استفاده می کنیم و سپس هر بار یک اتاق را می گیریم.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

شریک من ، جردن ، یک طراح داخلی است ، که از من یک زن بسیار خوش شانس می سازد. او چوب دستی خود را بر روی همه عجایب تکان می دهد و به موقع این مکان را به چیزی زیبا تبدیل می کند. برادرزاده ام قبلاً اظهار داشته است که اتاق ناهارخوری ما شبیه اتاقی از کشتی تایتانیک است (تصویر بالا ، و هیچ کجا در نزدیکی سطح تایتانیک نیست ، اما من از این تعریف استقبال می کنم.)

صرف نظر از بازسازی ، من نمی توانم منتظر بمانم تا به مرحله ای برسیم که بتوانیم عتیقه جات و یافته های خلاقانه را ارائه دهیم تا واقعاً این مکان را متعلق به خودمان کنیم.

کم کم ، من قصد دارم پیشرفت خانه را به اشتراک بگذارم و جردن 100 درصد در راه است تا برخی از استراتژی ها و استعدادهای خود را برای ایجاد فضاهای زیبا به اشتراک بگذارد.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

در مورد آشپزخانه چه خبر؟

این سوال بسیار رایج در اینستاگرام بود. هنوز هیچ عکسی از آشپزخانه به اشتراک نگذاشته ام ، اما به زودی آن را به اشتراک می گذارم.

آشپزخانه دارای اندازه بزرگ است و اخیراً با تمام کابینت های دست ساز بازسازی شده است. این کاملا قابل زندگی است ، اما زیبایی شناسی من نیست.

اولین هدف ما این است که کابینت ها را رنگ آمیزی کرده و طراوت کمی را در بالای میز ایجاد کنیم. بازسازی کامل آشپزخانه هنوز مقرون به صرفه نیست ، بنابراین می خواهم مطمئن شوم که اتاقی است که برای من زیبا به نظر می رسد ، و صادقانه می گویم که یک لایه رنگ این کار را انجام می دهد.

بزرگترین مشکل آشپزخانه این است که هیچ ماشین ظرفشویی وجود ندارد. برای کسانی که من را در شبکه های اجتماعی دنبال می کنید ، حماسه ماشین ظرفشویی من را می شناسید. در ماه فوریه من یک ماشین ظرفشویی در آپارتمانم گرفتم ، این اولین ماشین ظرفشویی است که در بزرگسالی داشتم.

من بیش از 15 سال است که با غذا کار می کنم ، برای 100 نفر مهمانی ترتیب می دهم ، هزاران دستور غذا را آزمایش می کنم و مهمانی های شام و تعطیلات را همه از آشپزخانه کوچک نیویورک بدون ماشین ظرفشویی برگزار می کنم.

چند ماه پیش وقتی ماشین ظرفشویی من نصب شد ، گریه کردم. واقعاً. من ده ها ساعت در ماه وقت داشتم ، واقعاً شوکه کننده است که چقدر زمان را برای شستن لباس صرف کردم.

حرکت به آشپزخانه بدون ماشین ظرفشویی یک شوخی بی رحمانه است ، بنابراین ما باید فوراً آن را برطرف کنیم. متأسفانه این راه حل ساده ای نیست و ما در حال حاضر منتظر سومین پیشنهاد خود هستیم تا ببینیم آیا می توانیم آن را عملی کنیم. سوک

ما یک خانه کشاورزی خریدیمبیایید در مورد چیزهای مهم صحبت کنیم – باغ!

باغ ها دلیل خرید این خانه هستند. دستها پایین.

یکی از بزرگترین چالش هایی که من با اردن روبرو بودم ، توافق بر سر مساحت خانه ما بود. من می خواستم مساحت 20-30 هکتار برای بازی و داشتن حیوانات و همه این وسایل داشته باشم.

این پسر شهرستانی من را کاملاً دیوانه کرد و وقتی به خانه هایی با وسعت زیاد نگاه می کردیم ، همیشه همین را می گفت … این کشور گند است. 100 هزار دلار هزینه برای تبدیل آن به چیزی زیبا است.

حق با اون بود. (من این را اغلب نمی گویم).

این خانه کمتر از یک هکتار زمین (نفس نفس زدن!) دارد ، اما این زمینی است که دوست داشته شده و پرورش یافته و زیبا و کاربردی شده است.

ما حتی هنوز همه چیزهایی که در حیاط داریم را نمی دانیم ، اما فصل به فصل یاد می گیریم.

آنچه ما کشف کرده ایم:

درخت سیب ، درخت گلابی ، بوته های بلوبری ، بوته های تمشک سیاه ، بوته های توت سیاه ، مزارع توت فرنگی ، مزارع ریواس ، باغ های شیب دار گیاهان ، باغ های گوجه فرنگی و یک باغ سبزیجات ارگانیک غول پیکر با سیستم کمپوست.

درختان یاس بنفش ، ویستریا ، بوته های اسطوخودوس ، جلال های صبحگاهی و حدود 100 گونه گیاهی و گل دیگر که من هنوز آنها را شناسایی نکرده ام.

ما یک خانه کشاورزی خریدیم

کل حیاط به طور کامل حصار کشی شده است بنابراین P به معنای واقعی کلمه بهترین زندگی خود را می گذراند.

من به تازگی در زمینه باغبانی فعالیت می کنم ، بنابراین به خودم لطف زیادی می کنم و یک یادگیری بزرگ دارم ، اما برنامه های من جدی است. من فقط در این حیاط می نشینم و در مورد دستور العمل های طعم دهنده ای که می خواهم درست کنم ، رویا می بینم.

من برنامه های بزرگی برای یک گیاه دارویی دارم تا بتوانم در نهایت نحوه تهیه تنتورهای بیشتر و داروهای گیاهی را بیاموزم. من در حال برنامه ریزی برای رفتن کامل هیپی هستم ، آیا شما آماده این کار هستید؟ 🙂

آبرا آب سبز را در اتحادیه میدان نیویورک می نوشد

آیا من برای نیک نیویورک را ترک می کنم؟

این پرسشی بود که اغلب در اینستاگرام پرسیده می شد.

من 23 سال است که در نیویورک زندگی می کنم ، از هر نظر خانه من است و همچنین … همیشه … چالش برانگیز است. شهری که هرگز نمی خوابد مرا شب ها بیدار نگه می دارد ، از آن سخت متنفرم ، سخت است ، زندگی عظیم با استرس ، بسیار گران است ، و با این وجود نمی توانم زندگی خود را بدون آن تصور کنم. من آنقدر دوست دارم که از آن متنفرم. این در نیویورک زندگی می کند.

من در نیویورک ماندم ، با باورنکردنی ترین افراد ملاقات کردم ، تجربیات زندگی را تجربه کردم که … خوب ، صادقانه بگویم ، اگر به شما بگویم حتی باور نمی کنید.

واقعاً هیچ جایی بر روی زمین مانند آن وجود ندارد. انرژی ، محرک ، وزوز ، جادویی است. اما من واقعاً خسته شده ام و به شدت به برخی از بخشهای زندگی ام نیاز دارم تا راحت تر باشم.

با این حال ، من نیویورک را ترک نمی کنم ، ما آپارتمان را نگه می داریم و قصد داریم زمان را به اشتراک بگذاریم. استراحت از شهر همه چیز است. ما یک سال زمان می بریم تا هر دو مکان را داشته باشیم و ببینیم چه حسی دارد.

آخر هفته گذشته ، در حالی که آخرین وسایل خانه را از آپارتمان جمع می کردم ، چند ساعت استراحت کردم ، سوار مترو شدم و فقط پیاده روی کردم. از طریق پارک مرکزی ، سمت غرب بالا و برخی از خلوت های مورد علاقه من. من با این تغییر احساس آرامش کردم و همچنین از این فکر که همه چیز به نحوی آسان تر می شود بسیار ناراحت شدم. عجیب است ، می دانم.

من مشتاقانه منتظر دیدن NYC با چشمانی شفاف تر و آرام تر در سال آینده هستم.

در حال حاضر ما خانه ای داریم که باید مرتب شود و من یک باغ برای کاشت دارم!

اگر در نهایت به اینجا رسیدید ، ممنون که خواندید! من می خواهم همه را در پشت صحنه این بازسازی در اینستاگرام به اشتراک بگذارم ، بنابراین در آنجا با ما همراه باشید. اگر فکر می کنید با پیشرفت ما وبلاگ را به روز رسانی اضافه کنم ، نظر خود را در زیر برای من ارسال کنید؟ من این سایت را با چیزهایی برای بازسازی خانه غرق نخواهم کرد ، اما این نیز بخشی از زندگی و سفر من در حال حاضر است و 100٪ محتوای دیگری را که به اشتراک می گذارم تحت تأثیر قرار می دهد.

آیا می توانم در آشپزی به شما کمک کنم؟

ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا برنامه غذای رایگان (یک هفته ای) رایگان (عمدتا گیاهی) من را بارگیری کنید. لیست مواد غذایی ، دستور العمل ها ، برنامه آماده سازی ، این همه برای شماستNo Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها
  https://2cindiet.ir/

   

  https://adiet.ir/

   

  https://atkinsshop.ir/

   

  https://arydiet.ir/

  https://badiet.ir/

   

  https://behsadiet.ir/

   

  https://cdiet.ir/

   

  https://chetorr.ir/

   

  https://cliksalamat.ir/

   

  https://clobfit.ir/

   

  https://dfdiet.ir/

   

  https://dietcolob.ir/

   

  https://dietdarmani.ir/

   

  https://dietforlife.ir/

   

  https://dietgroups.ir/

   

  https://dietiic.ir/

   

  https://dietition.ir/

   

  https://dietrejim.ir/

   

  https://dietsalamat.ir/

   

  https://dietsnews.ir/

   

  https://dranbaraa.ir/

   

  https://drbizh.ir/

   

  https://drrezbiz.ir/

   

  https://drshadibizhani.ir/

   

  https://drvitamind.ir/

   

  https://elmetaghzie.ir/

   

  https://exirsalamati.ir/

   

  https://fdiet.ir/

   

  https://fitanfood.ir/

   

  https://fitnesdiet.ir/

   

  https://fitaamin.ir/

   

  https://ganut.ir/

   

  https://foodketo.ir/

   

  https://ghafaridiete.ir/

   

  https://gi-si.ir/

   

  https://gvrt.ir/

   

  https://h-new.ir/

   

  https://happydiet.ir/

   

  https://healthdiets.ir/

   

  https://healthsnews.ir/

   

  https://hodafit.ir/

  https://kermanycom.ir/

   

  https://holodiet.ir/

   

  https://kermanyy.ir/

   

  https://ketogenicdiets.ir/

   

  https://ketodietshop.ir/

   

  https://nuteladiet.ir/

   

  https://nutgeram.ir/

   

  https://nutri-diet.ir/

   

  https://nutricell.ir/

   

  https://nutritionistsnews.ir/

   

  https://mdiet.ir/

   

  https://ketoshope.ir/

   

  https://oplasdiet.ir/

   

  https://parsiandiet.ir/

   

  https://ketozists.ir/

   

  https://laghariii.ir/

   

  https://limome.ir/

   

  https://lemondiet.ir/

   

  https://lagharifit.ir/

   

  https://maangdiet.ir/

   

  https://mi-xi.ir/

   

  https://na-hi.ir/

   

  https://na-se.ir/

   

  https://namnakk.ir/

   

  https://newsab.ir/

   

  https://newshealth.ir/

  https://nildiet.ir/

   

  https://novinn.ir/

   

  https://pcosdiet.ir/

   

  https://pezeshknew.ir/

   

  https://realnutrition.ir/

   

  https://reghim.ir/

   

  https://regimekhob.ir/

   

  https://rejimeketo.ir/

   

  https://rejimkermany.ir/

   

  https://rezhimdarmani.ir/

   

  https://rezhimeghazayi.ir/

   

  https://sabosdiet.ir/

   

  https://rezhimesalem.ir/

   

  https://salamatnew.ir/

   

  https://rezhimlaghar.ir/

   

   

  https://sebnews.ir/

   

  https://zolangdiet.ir/

   

  https://zdiet.ir/

   

  https://xdiet.ir/

   

  https://truediet.ir/

   

  https://taqhzie.ir/

   

  https://wellfitdiet.ir/

   

  https://taghziehnew.ir/

   

  https://sibe-salamati.ir/

   

  https://sha-min.ir/

   

  https://gamewake.ir/

   

  https://giahpezeshkan.ir/

   

  https://ispmr.ir/

   

  https://megig.ir/

   

  https://storg.ir/