مرگ مهاجر در تگزاس: دو شهروند مکزیکی مقیم آمریکا به طور غیرقانونی با اتهامات اسلحه مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دو شهروند مکزیکی که به طور غیرقانونی در ایالات متحده زندگی می کنند، پس از کشف جسد ده ها مهاجر در یک کامیون نیمه رها شده در تگزاس در اوایل این هفته، به جرایم سلاح گرم متهم شدند.

بر اساس اسناد دادگاهی که روز سه شنبه در منطقه ایالات متحده ارائه شد، خوان فرانسیسکو دی لونا-بیلبائو و خوان کلودیو دلونا-مندز، که هر دوی ویزای B-2 را بیش از حد باقی مانده اند، از طریق شکایات جنایی جداگانه به عنوان بیگانگان غیرقانونی دارای سلاح گرم متهم شده اند. دادگاه در ناحیه غربی تگزاس.

هیل گزارش داد که دادستان های فدرال خواسته اند که هر دو مرد بدون ضمانت در بازداشت باشند. آنها در صورت محکوم شدن به اتهامات فعلی ممکن است با حداکثر مجازات ۱۰ سال زندان و ۲۵۰ هزار دلار جریمه نقدی روبرو شوند.

فرد سومی که گمان می رود راننده دکل بزرگ باشد نیز دستگیر و به قاچاق انسان متهم شد.

شرکت حمل و نقل تگزاس می گوید تراکتور تریلر با ۵۱ مهاجر مرده توسط قاچاقچیان “کلون” شده است.

در آنچه که تصور می شود مرگبارترین اپیزود قاچاق کشور در مرز ایالات متحده و مکزیک باشد، حداقل ۵۱ مهاجر پس از پیدا شدن ده ها جسد در یک تراکتور-تریلر متروکه در گرمای شدید در حومه سن آنتونیو روز دوشنبه جان خود را از دست دادند. سرکنسول مکزیک در سن آنتونیو گفت که وضعیت چند تن از بازماندگان تا روز سه شنبه با جراحاتی مانند آسیب مغزی و خونریزی داخلی وخیم بود.

در این نمای هوایی، اعضای مجری قانون یک تراکتور-تریلر در تاریخ 27 ژوئن 2022 در سن آنتونیو، تگزاس، جایی که ده ها مهاجر مرده پیدا شد، بررسی می کنند.

در این نمای هوایی، اعضای مجری قانون یک تراکتور-تریلر در تاریخ ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲ در سن آنتونیو، تگزاس، جایی که ده ها مهاجر مرده پیدا شد، بررسی می کنند.
((عکس از جردن ووندرهار/گتی ایماژ))

اگرچه شناسایی قربانیان تاکنون فرآیندی خسته کننده بوده است، بدون مدارک شناسایی و حداقل یک مورد شناسایی سرقت شده، اکثر کشته شدگان شناسایی شده تا کنون اتباع مکزیکی بوده اند، در حالی که وزرای امور خارجه در گواتمالا و هندوراس ادعا کرده اند که تعداد انگشت شماری از آنها وجود دارد. قربانیان

طبق اسناد دادگاه، افسران پلیس سن آنتونیو بر روی پلاک تگزاس در تریلر نیمه کامیون تحقیق کردند و متوجه شدند که در آدرسی در بلوک ۱۰۰ آرنولد درایو ثبت شده است.

افسران بر روی محل سکونت نظارت کردند و یک مرد اسپانیایی تبار را مشاهده کردند که بعداً به نام D’Luna-Bilbao شناخته شد، در حالی که به تنهایی در یک فورد F-250 رانندگی می کرد. در این شکایت آمده است که افسران کامیون را متوقف کردند و D’Luna-Bilbao به افسران از وجود سلاح گرم در کنسول مرکزی کامیون خبر داد. یک قبضه اسلحه کمری Fratelli Tanfoglio مدل GT380 .380 در داخل آن کشف شد.

پلیس و سایر امدادگران اولیه روی صحنه ای کار می کنند که مقامات می گویند پس از پیدا شدن یک نیمه تریلر حاوی مهاجران مشکوک در دوشنبه، 27 ژوئن 2022، در سن آنتونیو، تگزاس، ده ها نفر مرده پیدا شده و چندین نفر دیگر به دلیل بیماری های ناشی از گرما به بیمارستان منتقل شدند. .

پلیس و سایر امدادگران اولیه روی صحنه ای کار می کنند که مقامات می گویند پس از پیدا شدن یک نیمه تریلر حاوی مهاجران مشکوک در دوشنبه، ۲۷ ژوئن ۲۰۲۲، در سن آنتونیو، تگزاس، ده ها نفر مرده پیدا شده و چندین نفر دیگر به دلیل بیماری های ناشی از گرما به بیمارستان منتقل شدند. .
((عکس AP/اریک گی))

به طور جداگانه، افسران همچنین بر روی کامیونی که توسط مرد اسپانیایی تبار دیگری که بعداً به عنوان D’Luna-Mandez شناسایی شد، در حال خروج از محل سکونت خارج می شود، طبق شکایت دوم، متوقف شدند.

این شکایات می‌گویند که افسران حکم بازرسی ایالتی برای اقامتگاه دریافت کرده‌اند. اسلحه های گرم بیشتری از اتاق خواب D’Luna-Bilbao کشف شد. آنها به عنوان یک اسلحه ۶۰۰AT Mossberg مدل، ۱۲ گیج Any Other Weapon (NFA) و یک تفنگ دستی ۹ میلی متری Beretta مدل ۸۰۰ Cougar F. فهرست شدند.

از اتاق خواب D’Luna-Mandez، شکایت می‌گوید که یک تفنگ Omni Hybrid، یک تفنگ چند کالیبر، یک تفنگ اسپرت آلمانی مدل GSG-5P، یک تفنگ دستی کالیبر ۰.۲۲، یک اسلحه دستی کالیبر ۰.۲۲ و یک مدل Smith & Wesson مدل M&P 9 Shield M2.0 از شرکت آمریکایی تاکتیکال وارداتی. اسلحه ۹ میلی متری نیز کشف شد.

اعضای جامعه در مراسم بیداری برای ده ها نفری که روز دوشنبه در یک نیمه تریلر حاوی مهاجران مشکوک، سه شنبه، 28 ژوئن 2022، در سن آنتونیو پیدا شده بودند، شرکت کردند.

اعضای جامعه در مراسم بیداری برای ده ها نفری که روز دوشنبه در یک نیمه تریلر حاوی مهاجران مشکوک، سه شنبه، ۲۸ ژوئن ۲۰۲۲، در سن آنتونیو پیدا شده بودند، شرکت کردند.

به گفته جنایتکار، پس از خواندن حقوق میراندای دیلونا-بیلبائو، ماموران ویژه تحقیقات امنیت داخلی با او مصاحبه ای انجام دادند که طی آن دلونا-بیلبائو ظاهراً اعتراف کرد که تفنگ دستی را در کامیون خود و تفنگ ساچمه ای را در اتاق خواب خود در اختیار داشته است. شکایت

D’Luna-Bilbao همچنین ادعا می کند که وضعیت مهاجرت خود به ایالات متحده را به عنوان ویزا اضافه شده است.

د لونا مندز در مصاحبه خود پس از میراندا به داشتن سه سلاح گرم در اتاق خوابش و همچنین وضعیت مهاجرت خود به ایالات متحده به عنوان ویزا اعتراف کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بر اساس اسناد دادگاه، بررسی ATF نشان داد که اسلحه‌های توقیف شده در تگزاس تولید نشده‌اند و بنابراین در تجارت بین ایالتی و/یا خارجی سفر می‌کنند.

سوابق مهاجرت نشان می دهد که هر دو مرد، شهروندان و اتباع مکزیک هستند که به طور غیرقانونی در ایالات متحده زندگی می کنند و زمانی دارای ویزای معتبر B-2 بودند.، و در پایان مدت ویزا به مکزیک بازنگشت.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.