مرگ ملکه الیزابت دوم نشان‌دهنده «عصر جدید» است، کارشناس سلطنتی به نقش‌های تغییر یافته شاهزاده ویلیام و کیت می‌پردازد.


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مرگ ملکه الیزابت دوم در روز پنجشنبه تغییری تاریخی را در عناوین و نقش‌ها در خانواده سلطنتی رقم زد زیرا پادشاه تازه منصوب شده چارلز سوم، پسر نخست‌زاده‌اش، ویلیام، و همسرش کاترین را شاهزاده و پرنسس ولز نامید.

نام‌های اصلاح‌شده آن‌ها همچنین با قرارهای تعدیل‌شده همراه است و «عصر جدیدی» را برای کاخ رقم می‌زند، زیرا یک کارشناس سلطنتی به طور انحصاری به فاکس نیوز دیجیتال گفت که پس از بیش از هفت دهه تحت حکومت اعلیحضرت، خانواده در حال حرکت به سمت «سرزمین‌های نامشخص» هستند.

شانون فلتون اسپنس، مسئول سابق روابط عمومی بریتانیا، گفت: «آنطور که ما ویلیام و کیت و چارلز و کامیلا را می شناختیم، روزهای گذشته است. “این یک دوره جدید است.”

تابوت ملکه الیزابت دوم وارد ادینبورگ اسکاتلند شد

مرگ ملکه الیزابت دوم در روز پنجشنبه یک "عصر جدید" برای کاخ در حالی که نقش های شاهزاده ویلیام و کیت (تصویر در سال 2019) به همراه شاه چارلز سوم و ملکه همسر کامیلا تغییر می کند.

مرگ ملکه الیزابت دوم در روز پنج‌شنبه نشان‌دهنده “عصر جدیدی” برای کاخ است زیرا نقش‌های شاهزاده ویلیام و کیت (تصویر در سال ۲۰۱۹) به همراه شاه چارلز سوم و ملکه همسر کامیلا تغییر می‌کنند.
(جف پوگ)

اسپنس خاطرنشان کرد: قرار بود ویلیام تا دو هفته دیگر به UNGA (مجمع عمومی سازمان ملل متحد) بپیوندد، اما اکنون این کار را نخواهد کرد. آنها همچنین قرار بود امسال یک سفر دیگر به ایالات متحده داشته باشند، چه کسی می داند که آیا این اتفاق می افتد یا خیر.

ویلیام و کاترین که روز جمعه توسط پادشاه چارلز سوم به عنوان شاهزاده و پرنسس ولز نامیده شدند، قبلاً به عنوان دوک و دوشس کمبریج شناخته می شدند.

شاهزاده ویلیام در رسانه های اجتماعی پاره شد، شاهزاده هری به دلیل درمان مگان مارکل در ویدئوی ویروسی تمجید شد

اسپنس گفت: “صرف نظر از زمان، همه آنها اکنون نقش های متفاوتی دارند.” “کمبریج ها تغییر کرده اند. چیزهایی که دیروز روی آنها کار می کردند، دیگر روی آنها کار نمی کنند، آنها چیزهای جدیدی دارند. [duties.]”

ملکه الیزابت دوم در حالی که در ماه ژوئن در بالکن کاخ باکینگهام ایستاده بود لبخند زد تا جشن پلاتینیوم خود را جشن بگیرد.

ملکه الیزابت دوم در حالی که در ماه ژوئن در بالکن کاخ باکینگهام ایستاده بود لبخند زد تا جشن پلاتینیوم خود را جشن بگیرد.
(مکس مامبی)

شاهزاده هری و همسرش، مگان مارکل، دوک و دوشس ساسکس باقی خواهند ماند، اما فرزندان آنها اکنون القاب سلطنتی را به عنوان شاهزاده آرچی و پرنسس لیلیبت دریافت خواهند کرد زیرا ششمین و هفتمین در صف تاج و تخت هستند.

کیت روز شنبه به گروهی از کودکان در خارج از قلعه ویندزور خطاب کرد زیرا گفت که کوچکترین پسرش در غم از دست دادن مادربزرگش است.

طبق ویدیوی ویروسی TikTok، شاهزاده خانم به اعضای عزاداری عمومی قلعه گفت: “لویی کوچولوی من، او خیلی شیرین است. او گفت: “مامان نگران نباش، زیرا او اکنون با پدربزرگ است.”

برای ثبت نام در خبرنامه سرگرمی اینجا را کلیک کنید

کیت هنگام سخنرانی در جمع بزرگ عزاداران ملکه به بچه ها گفت: “این فقط به شما نشان می دهد که چقدر او برای همه، همه نسل ها خاص بود… از اینکه برای ادای احترام آمدید متشکرم.”

کاترین، شاهزاده ولز، شاهزاده ویلیام، شاهزاده ولز، شاهزاده هری، دوک ساسکس، و مگان، دوشس ساسکس در پیاده روی طولانی در قلعه ویندزور برای تماشای گل ها و ادای احترام به ملکه الیزابت دوم وارد می شوند.

کاترین، شاهزاده ولز، شاهزاده ویلیام، شاهزاده ولز، شاهزاده هری، دوک ساسکس، و مگان، دوشس ساسکس در پیاده روی طولانی در قلعه ویندزور برای تماشای گل ها و ادای احترام به ملکه الیزابت دوم وارد می شوند.
(کریس جکسون)

شاهزاده فیلیپ در آوریل ۲۰۲۱ در سن ۹۱ سالگی درگذشت. او و ملکه الیزابت ۷۳ سال بود که ازدواج کرده بودند.

در سخنرانی روز جمعه پادشاه چارلز سوم گفت که از دادن این القاب به ویلیام و کاترین “مفتخر” است و افزود که آنها “به الهام بخشیدن و رهبری گفتگوهای ملی ما ادامه خواهند داد و به رساندن افراد حاشیه ای به نقطه مرکزی که در آن کمک حیاتی می تواند کمک کند.” داده شده.”

او همچنین افزود: “من همچنین می‌خواهم عشقم را به هری و مگان ابراز کنم زیرا آنها به ساختن زندگی خود در خارج از کشور ادامه می‌دهند.”

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید