مرگ ساندلز باهاما: پسر آمریکایی بستری در بیمارستان میامی می گوید که از خواب بیدار شده و “نمی تواند حرکت کند”


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

بر اساس گزارشی، پسر مادری که در آخر هفته پس از مریض شدن در استراحتگاهی در باهاما که در آن سه آمریکایی دیگر کشته شدند، به بیمارستان میامی منتقل شد، می‌گوید که در حین ترس از سلامتی از خواب بیدار شده و «نمی‌توانست حرکت کند».

به گزارش ای بی سی نیوز، آستین کیارلا، پسر وینسنت و دونیس کیارلا، گفت که زوج آلابامایی در اواسط ۶۰ سالگی در حال جشن گرفتن سالگرد ازدواج خود در استراحتگاه ۵ ستاره Sandals Emerald Bay در Great Exuma بودند که این حادثه روز جمعه اتفاق افتاد.

ایستگاه گزارش داد که آستین به یاد می آورد که مادرش پس از صحبت با او در آخر هفته گفت: “او بیدار شد و پدرم روی زمین دراز کشیده بود و او نمی توانست حرکت کند.” “پاها و بازوهای او [were] ورم کرده بود و نمی‌توانست حرکت کند و جیغ می‌کشید تا کسی از در بیاید.”

منطقه استخر استراحتگاه خلیج صندلز امرالد در ژوئن 2016.

منطقه استخر استراحتگاه خلیج صندلز امرالد در ژوئن ۲۰۱۶.
(دیمیتریوس کامبوریس/ گتی ایماژ برای صندل)

پس از پیدا شدن جسد ۳ آمریکایی در تفرجگاه باهاماس، “رصد دقیق” وزارت امور خارجه

آستین گفته است: «در حال حاضر خیلی دلم شکسته است. “پدرم برای من همه چیز بود.”

دونیس، پسرش نیز گفت، روز پنجشنبه گزارش داد که احساس بیماری کرده است، اما پس از مرخص شدن از یک کلینیک در باهاما “فکر می‌کرد خوب است”.

او به ABC News گفت که سفارت آمریکا جمعه شب با او تماس گرفته است.

هویت متوفیان توسط مقامات رسمی اعلام نشده است. دو قربانی دیگر – یک مرد و یک زن – در طرف دیگر ویلای ساحلی که در آن کیارلاها اقامت داشتند پیدا شدند. برنامه “امروز” شبکه NBC گزارش شده است.

این شبکه افزود: محققان در صحنه اکنون در حال بررسی آبگرمکن، تهویه مطبوع و منبع پروپان ملک برای نشت احتمالی هستند.

نتایج کالبد شکافی ممکن است تا روز دوشنبه اعلام شود.

پلیس در منطقه اعلام کرد که مشخص نیست این افراد چگونه جان خود را از دست داده اند و اظهار داشتند که مرگ آنها “ناگهانی” بوده است.

استراحتگاه صندل

استراحتگاه صندل
(دیمیتریوس کامبوریس/ گتی ایماژ برای صندل)

۳ آمریکایی در استراحتگاه صندل باهاماس در یک “فضای اضطراری بهداشتی” ناشناخته مرده پیدا شدند

یک سخنگوی وزارت امور خارجه روز شنبه به فاکس نیوز دیجیتال گفت که تحقیقات در مورد مرگ آمریکایی ها را “نظارت دقیق” دارد.

“ما می توانیم مرگ سه شهروند آمریکایی در باهاما را تایید کنیم. ما تحقیقات مقامات محلی در مورد علت مرگ را از نزدیک زیر نظر داریم. ما آماده ارائه تمام کمک های کنسولی مناسب هستیم. به احترام حریم خصوصی خانواده ها، ما این کار را انجام داده ایم. در حال حاضر هیچ چیز دیگری برای اضافه کردن نیست.”

نیروی پلیس سلطنتی باهاما در بیانیه ای که در توییتر منتشر شد، گفت: “در بدو ورود به صحنه، آنها را به ویلای اول راهنمایی کردند. با ورود به اتاق خواب، یک مرد قفقازی را دیدند که روی زمین دراز کشیده بود.” «بازرسی از جسد انجام شد، آنجا بود [sic] هیچ نشانه ای از تروما یافت نشد پزشک محلی بعداً مرگ قربانی را اعلام کرد.»

افسران پلیس به ویلای دوم رفتند که در آنجا مردی بی توجه و “به دیوار حمام افتاده بود.” در اتاق خواب، زنی پیدا شد که پاسخگو نبود. پلیس گفت که افراد دارای علائم “تشنج” بودند.

بخشی از فضای داخلی در استراحتگاه خلیج Emerald Sandals.

بخشی از فضای داخلی در استراحتگاه خلیج Emerald Sandals.
(دیمیتریوس کامبوریس/ گتی ایماژ برای صندل)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

پلیس باهاما گفت: “ماموران اجساد را معاینه کردند و هیچ نشانه ای از ضربه پیدا نکردند. پزشک محلی بعداً مرگ هر دو نفر را اعلام کرد.”

به گفته پلیس، یک زن و شوهر شب قبل تلاش کردند تا تحت مراقبت های پزشکی قرار گیرند.

آدام سابس و کیتلین مک فال از فاکس نیوز در این گزارش مشارکت داشتند.