مرکوری از عکس برگردان بریتنی گرینر در حالی که فصل WNBA به زودی شروع می شود، رونمایی کرد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

فینیکس مرکوری فصل ۲۰۲۲ خود را جمعه شب در برابر لاس وگاس ایس آغاز خواهد کرد اما سازمان و لیگ بخشی از تمرکز خود را بر بازداشت بریتنی گرینر در روسیه خواهند داشت.

پنج‌شنبه شب، مرکوری از نحوه ظاهری زمین‌های خود و دیگر میدان‌های WNBA پرده‌برداری کرد، زیرا گرینر را در حین شروع فصل در ذهن دارند.

برای پوشش ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

آ "بریتنی رایگان" این تابلو برای حمایت از بریتنی گرینر در جریان بازی ایالتی بیلور-آیووا در Waco، تگزاس، در 5 مارس 2022 برپا شده است.

تابلوی “بریتنی آزاد” در حمایت از بریتنی گرینر در جریان بازی ایالتی بیلور-آیووا در واکو، تگزاس، در ۵ مارس ۲۰۲۲ نصب شده است.
(Raymond Carlin III-USA Today Sports)

لیگ اوایل این هفته اعلام کرد که برچسب “BG 42” در این فصل در طبقات خواهد بود.

کتی انگلبرت، کمیسر WNBA در یک بیانیه خبری گفت: «در حالی که فصل ۲۰۲۲ را آغاز می کنیم، بریتنی را در خط مقدم کاری که از طریق بازی بسکتبال و در جامعه انجام می دهیم نگه می داریم. ما به کار برای بازگرداندن بریتنی به خانه ادامه می دهیم و از حمایتی که جامعه به BG و خانواده اش در این زمان فوق العاده چالش برانگیز نشان داده است، قدردانی می کنیم.”

جیم پیتمن، معاون اجرایی و مدیر کل مرکوری، افزود: “در ارتباط با لیگ، ۱۱ تیم دیگر و نزدیک ترین تیم ها به BG، ما تلاش خواهیم کرد تا او را با توجه به فصل ۲۰۲۲ حفظ کنیم.” در حالی که ما منتظر بازگشت او هستیم، نگرانی اصلی ما برای ایمنی و رفاه او باقی می‌ماند. طرفداران ما از تاثیر او بر زمین و جامعه ما و این حرکت که حروف اول او را در هر دادگاه و Heart and Sole Shoe Drive BG ما درج می‌کند، حسرت خواهند خورد. فعال شدن در هر بازار برای آنها و برای او است.”

ستاره WNBA MICHAELA ONYEN با فصل جدید در HORIZON به انجمن نیویورک بازگشت

کورتنی وندرسلوت از آسمان در 17 اکتبر 2021 در شیکاگو، ایلینوی، مقابل بریتنی گرینر از فینیکس مرکوری در ورزشگاه Wintrust Arena به سمت سبد می‌رود.

کورتنی وندرسلوت از آسمان در ۱۷ اکتبر ۲۰۲۱ در شیکاگو، ایلینوی، مقابل بریتنی گرینر از فینیکس مرکوری در ورزشگاه Wintrust Arena به سمت سبد می‌رود.
(استیسی ریور/گتی ایماژ)

گرینر در ماه فوریه در روسیه به اتهام تلاش برای آوردن کارتریج های ویپ حاوی روغن های مشتق شده از شاهدانه از طریق فرودگاه مسکو بازداشت شد. او از آن زمان در بازداشت به سر می برد و انتظار می رود در ۱۹ مه در روسیه جلسه دادرسی داشته باشد.

شورای حکام لیگ همچنین موافقت کرد فینیکس ۲۲۸۰۰۰ دلار به Griner – حداکثر WNBA – بپردازد و آن را در سقف سازمان حساب نکند.

وزارت خارجه آمریکا روز سه شنبه وضعیت گرینر را مجددا طبقه بندی کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: «رفاه و ایمنی شهروندان آمریکایی در خارج از کشور از بالاترین اولویت های دولت ایالات متحده است. «وزارت امور خارجه تشخیص داده است که فدراسیون روسیه به اشتباه بریتنی گرینر، شهروند آمریکایی را بازداشت کرده است.

“با این عزم راجر کارستنز، فرستاده ویژه ریاست جمهوری در امور گروگان ها، تیم بین سازمانی را برای تضمین آزادی بریتنی گرینر رهبری خواهد کرد.”

بریتنی گرینر مرکوری تمرین با هم تیمی دیانا تاوراسی را در 10 می 2018 در فینیکس تماشا می کند.

بریتنی گرینر مرکوری تمرین با هم تیمی دیانا تاوراسی را در ۱۰ می ۲۰۱۸ در فینیکس تماشا می کند.
(AP Photo/Matt York, File)

فاکس نیوز دیجیتال همچنین تایید کرد که بیل ریچاردسون، فرماندار سابق نیومکزیکو و سفیر ایالات متحده در دوران دولت کلینتون، موافقت کرده است که روی پرونده گرینر کار کند. ریچاردسون در ماه نوامبر به آزادی دنی فنستر، روزنامه‌نگار آمریکایی از زندان برمه کمک کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

خانواده گرینر از ریچاردسون و مرکز ریچاردسون درخواست کردند تا از طرف او برای اطمینان از بازگشت او به ایالات متحده کار کنند.