مرد کارولینای شمالی به دلیل اجرای عملیات قاچاق مواد مخدر خارج از مهدکودک به ۴۰ سال زندان محکوم شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مردی از کارولینای شمالی به دلیل اجرای عملیات مواد مخدر در خارج از چندین مکان از جمله مهدکودک در خانه به ۴۰ سال زندان فدرال به دلیل شش اتهام جنایت مرتبط با قاچاق مواد مخدر و اسلحه گرم محکوم شد.

رشود جمار اورت، ۳۶ ساله، در ۱۰ مه، تقریباً چهار سال پس از دستگیری مقامات اجرای قانون، او، همسر و یکی از همکارانش را در جریان تحقیقات، توسط هیئت منصفه محکوم شد. در بیانیه وزارت دادگستری آمده است که در جریان محاکمه او، شواهد نشان می‌دهد که او با دادن شهادت دروغ، استفاده از اعضای باند برای ارعاب شاهدان و «شرکت در یک کمپین گسترده رسانه‌های اجتماعی» برای متهم کردن نادرست پلیس و دادستان‌ها تلاش کرده است تا مانع کار بازرسان و دادستان‌ها شود. انجام اشتباه

دادستان ناحیه شرقی ایالات متحده گفت: «علیرغم بهترین تلاش‌های اورت برای تضعیف اعتماد عمومی به شرکای مجری قانون محلی ما، بازرسان توانستند پرونده‌ای جامع بسازند که نشان دهد او مسئول توزیع مقادیر زیادی مواد مخدر غیرقانونی در منطقه فایتویل است.» مایکل ایزلی در کارولینای شمالی در بیانیه ای گفت. این واقعیت که او مواد مخدر، پول نقد، و تفنگ‌های پرقدرت AR را در یک مهدکودک در خانه ذخیره می‌کرد، بیشتر بر خطری که اورت برای جامعه بزرگ ارائه می‌کرد، تأکید می‌کند.»

وزارت دادگستری گفت که اداره پلیس فایت ویل دریافته است که اورت مقادیر زیادی مواد مخدر را از مکان هایی از جمله یک آپارتمان توزیع می کند. هنگامی که مأموران در تاریخ ۱۶ ژوئیه ۲۰۱۸ یک وسیله نقلیه را که از ساختمان آپارتمان خارج می شد متوقف کردند، ماری جوانا، کوکائین و یک اسلحه پر شده با یک خشاب بلند پیدا کردند. این خودرو توسط متهم دیگر آلوین میلتون دیویس هدایت می شد.

پلیس کارولینای شمالی مرد مظنون به قتل افسر پلیس K-9 را دستگیر کرد

رشود جمار اورت، 36 ساله، به دلیل جرایم حمل سلاح گرم و مواد مخدر به 40 سال زندان فدرال محکوم شد.  (اداره پلیس فایتویل)

رشود جمار اورت، ۳۶ ساله، به دلیل جرایم حمل سلاح گرم و مواد مخدر به ۴۰ سال زندان فدرال محکوم شد. (اداره پلیس فایتویل)
(اداره پلیس فایتویل)

بعداً در همان روز، مقامات حکم بازرسی آپارتمان را صادر کردند، آپارتمانی که به اورت اجاره داده شد و دیویس به عنوان ساکنان آن ذکر شده بود. وزارت دادگستری گفت که آنها بیش از ۳۶ پوند ماری جوانا، بیش از ۳۰۰ گرم کوکائین و یک اسلحه گرم کشف کردند. روز بعد، ماموران حکم بازرسی دیگری را در خانه‌ای که گمان می‌رود محل سکونت اصلی اورت باشد، اجرا کردند و او با همسرش مهدکودک را اداره می‌کرد.

در آن خانه بود که آنها بیش از ۶۵۰۰۰ دلار، ۸ اسلحه گرم (چند قبضه تفنگ پرقدرت)، مهمات و مواد خوراکی THC پیدا کردند. آنها همچنین موم THC، ترامادول و مواد بسته بندی دارو را از یک سوله بازیابی کردند.

پلیس: در حین توقف ترافیک در کارولینای شمالی، افسر تیراندازی کرد، مظنون را کشت

وزارت دادگستری گفت که یکی از تفنگ های پرقدرت برای “شلیک” تنظیم شده بود و برای فعال کردن ماشه فقط به مقدار کمی فشار نیاز بود.

وزارت دادگستری گفت: در ۱۸ ژوئیه ۲۰۱۸، ماموران حکم بازرسی دیگری را در یک واحد ذخیره سازی مرتبط با اورت که حاوی بیش از ۶۵ پوند ماری جوانا بود، اجرا کردند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بنی میمز، مامور ویژه اداره الکل، تنباکو، اسلحه گرم و مواد منفجره در بیانیه ای گفت: تهدیدی که این فرد برای جامعه ایجاد می کند، قابل اغراق نیست. “مقادیر زیادی مواد مخدر و چندین سلاح گرم – که بسیاری از آنها پر شده و آماده شلیک بودند – در یک تجارت که به والدین و کودکان خدمت می کرد کشف شد. این یک تراژدی بود که در انتظار وقوع بود و به دلیل کار اداره پلیس فایت ویل، ATF و دفتر دادستانی ایالات متحده، ما از آن تراژدی جلوگیری کرده و به حرفه جنایتکارانه این فرد پایان دادیم.”

محکومیت اورت در پایان دومین محاکمه پس از آن صادر شد که اولین دادگاه او منجر به تشکیل هیئت منصفه شد.