مردی در ایندیانا که در کودکی توسط افسر ساوث بند نجات می‌یابد، ۲۴ سال بعد از او “ماموریت” تشکر می‌کند.


یک افسر پلیس ساوث بند، ۲۴ سال پس از نجات جان یک کودک نوپا که به تنهایی در ترافیک راه می‌رفت، از شما تشکر کرد.

این دیدار در صفحه فیس بوک اداره پلیس ساوث بند در ۱۶ نوامبر زمانی که روبرتو تیس ۲۷ ساله به دنبال افسر آن هیز در بخش حاضر شد به اشتراک گذاشته شد.

در ۱۶ ژوئیه ۱۹۹۸، یک تماس‌گیرنده با ۹۱۱ گزارش داد که کودکی در حال ورود و خروج از ترافیک در سمت شمال شرقی ساوث بند است. افسر هیز به سرعت به محل حادثه رسید، پسر را در خودروی گشت خود قرار داد و منتظر بود تا دیگر افسران به تماس پاسخ دهند.

تیس گفت که چیز زیادی به خاطر نمی آورد، اما به یاد می آورد که او را به ایستگاه آوردند و به طور تصادفی نوشیدنی را در اتاق استراحت ریخت. در حالی که یک افسر برای خرید یک نوشیدنی جدید برای او رفت، اما بسرا، کارمند قدیمی غیرنظامی، یک حیوان عروسکی به او داد و شروع به صحبت با او به زبان اسپانیایی کرد.

معاون کلورادو در مراسم فارغ التحصیلی توسط افسری که چند دهه قبل جان او را نجات داده بود به دام افتاد

روبرتو تیس 24 سال پس از نجات جان او با افسر ساوت بند، آن هیز عکس می گیرد.

روبرتو تیس ۲۴ سال پس از نجات جان او با افسر ساوت بند، آن هیز عکس می گیرد.
(اداره پلیس ساوث بند/فیس بوک)

بیش از دو دهه بعد، دپارتمان گفت که تیس چهارشنبه گذشته با یک درخواست ساده به ایستگاه بازگشت – تا شخصاً از افسر هیز برای نجات جانش تشکر کند.

تیس در حالی که کت و شلواری به تن داشت و دسته گلی به همراه داشت، در آستانه در منتظر ۲nd Detail بود تا تماس تلفنی را تکمیل کند. سپس سروان جو لژچینسکی با سر به او اشاره کرد و او برای ملاقات با افسر هیز وارد اتاق پر از افسران و خبرنگاران شد.

تیس توضیح داد که اقدامات افسر در آن شب به او کمک کرد تا به مرد امروزی تبدیل شود. پس از ترک اداره پلیس در سال ۱۹۹۸، تیس وارد مراکز نگهداری شد و به فرزندی پذیرفته شد.

وقتی بیش از ۲۴ سال پس از حادثه از او پرسیده شد که چرا می‌خواست با افسر هیز ملاقات کند، تیس گفت که در حال آماده شدن برای رفتن به خدمت سربازی است و این مأموریت او “تشکر و در آغوش گرفتن” با افسری بود که او را قبل از رفتن نجات داد.

آتش نشانان سیاتل پس از تصادف در پارکینگ، پسر ۱۳ ساله ای را که در داخل خودرو گیر کرده بود نجات دادند.

روبرتو تیس 24 سال پس از نجات جان افسر پلیس ساوث بند، آن هیز گل می دهد.

روبرتو تیس ۲۴ سال پس از نجات جان افسر پلیس ساوث بند، آن هیز گل می دهد.
(اداره پلیس ساوث بند/فیس بوک)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

این اداره در این پست گفت: «از دیدگاه یک افسر پلیس، داستان زندگی یک فرد ممکن است با یک تماس شروع شود و به پایان برسد. اما در این مورد، ما سپاسگزاریم که روبرتو برای به اشتراک گذاشتن دنباله خود بازگشت.

روبرتو تیس، افسر ساوث بند، آن هیز را 24 سال پس از اینکه جان او را در کودکی نجات داد، در آغوش می گیرد.

روبرتو تیس، افسر ساوث بند، آن هیز را ۲۴ سال پس از اینکه جان او را در کودکی نجات داد، در آغوش می گیرد.
(اداره پلیس ساوث بند/فیس بوک)