مردی از اوکلاهاما به دزدی سایبری و تهدید کوین هرن نماینده جمهوری خواه و همسرش متهم شد


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

مردی از اوکلاهاما روز چهارشنبه به اتهام تعقیب و تهدید یک نماینده ایالات متحده از ایالت خود اعتراف کرد.

وزارت دادگستری گفت که کیث آیزنبرگر، ۳۹ ساله، اهل بارتلزویل، اوکلاهاما، به اتهام اختطاف سایبری و تهدید به ربودن و حمله به نماینده کوین هرن، آر-اوکلا، و تهدید به ربودن و تعرض به همسرش اعتراف کرد.

کلینت جانسون، دادستان ایالات متحده، در نامه ای گفت: “دفتر دادستانی ایالات متحده و شرکای مجری قانون ما تهدیدات آنلاین خشونت را که برای ارعاب مقامات منتخب یا اعضای جامعه ما است، تحمل نخواهند کرد. کیت آیزنبرگر اکنون می داند که ارتکاب این اعمال مجرمانه عواقب قانونی دارد.” بیانیه مطبوعاتی در روز چهارشنبه

هرن نماینده اولین منطقه کنگره ای اوکلاهاما است.

هرزه. هرن بیل برای تامین مالی تلاش‌های مرزی، مقابله با مهاجرت غیرقانونی، از حواله‌های مالی خارج از آمریکا مالیات می‌گیرد.

نماینده کوین استرن، از ایالت اوکلا، در یک رویداد تالار شهر که توسط جمهوریخواهان مجلس در 1 مارس 2022 در واشنگتن دی سی برگزار شد، سخنرانی می کند.

نماینده کوین استرن، از ایالت اوکلا، در یک رویداد تالار شهر که توسط جمهوریخواهان مجلس در ۱ مارس ۲۰۲۲ در واشنگتن دی سی برگزار شد، سخنرانی می کند.
(ساموئل کوروم/گتی ایماژ)

در بیانیه ای، مامور ویژه FBI اوکلاهاما سیتی، ادوارد جی. گری، تصریح کرد که متمم اول از افرادی که تهدید به خشونت می کنند محافظت نمی کند.

گری گفت: «در حالی که متمم اول به ما این حق را می دهد که نظرات خود را بیان کنیم، اما از کسانی که از خط تهدیدات جنایی خشونت آمیز عبور می کنند محافظت نمی کند. “اف بی آی به همکاری نزدیک با شرکای مجری قانون ما ادامه خواهد داد تا اطمینان حاصل شود که مقامات منتخب می توانند وظایف دفتر خود را ایمن انجام دهند.”

۴۶ جمهوری خواه مجلس از مایورکاس خواستند به دلیل «شکست کامل» در رهبری وزارت امنیت داخلی استعفا دهد.

وزارت دادگستری گفت، در این معامله، آیزنبرگر اعتراف کرد که بین ۲۷ نوامبر ۲۰۱۸ تا ۱۱ مه ۲۰۲۲ “بیانیه های نگران کننده” ارسال کرده است، از جمله پیامی که می گوید قصد ربودن هرن و همسرش را دارد.

نماینده کوین هرن از ایالت اوکلا، در جلسه استماع کمیته مشاغل کوچک مجلس نمایندگان در 17 ژوئیه 2020 در واشنگتن دی سی سخنرانی می کند.

نماینده کوین هرن از ایالت اوکلا، در جلسه استماع کمیته مشاغل کوچک مجلس نمایندگان در ۱۷ ژوئیه ۲۰۲۰ در واشنگتن دی سی سخنرانی می کند.
(ارین اسکات-پول/گتی ایماژ)

آیزنبرگر اکنون با حداکثر ۲۵ سال زندان مواجه است.

پلیس نیویورک به مردی که تهدید به کشتن دولت کرده بود شلیک کرد. کاتی هوچول، کمیسر پلیس: گزارش

این معامله در بحبوحه تحقیقات چندین ساله در مورد آیزنبرگر انجام شد که برای ملاقات با قانونگذاران به رویدادهای سیاسی در ایالت خود مراجعه می کرد. وزارت دادگستری گفت که تحسین ناخوانده سپس به سرعت به آزار و اذیت تبدیل شد.

پس از اینکه هرن در انتخابات عمومی سال ۲۰۱۸ پیروز شد و در ژانویه ۲۰۱۹ سوگند یاد کرد، آیزنبرگر برای دیدار با این قانونگذار به واشنگتن دی سی سفر کرد.

نماینده کوین هرن از ایالت اوکلا، برای انتخابات رهبری جمهوریخواهان مجلس در روز سه‌شنبه، ۱۷ نوامبر ۲۰۲۰، در Hyatt Regency در کاپیتول هیل وارد می‌شود.

نماینده کوین هرن از ایالت اوکلا، برای انتخابات رهبری جمهوریخواهان مجلس در روز سه‌شنبه، ۱۷ نوامبر ۲۰۲۰، در Hyatt Regency در کاپیتول هیل وارد می‌شود.
(تام ویلیامز/CQ-Roll Call، Inc از طریق گتی ایماژ)

زمانی که آنجا بود، از هرن خواست استعفا دهد. در جریان این حادثه، آیزنبرگر به پلیس کاپیتول گفت که یک بلیط یک طرفه خریده و تا زمانی که هرن موقعیت خود را خالی نکند، آنجا را ترک نخواهد کرد.

در سال ۲۰۲۰، آیزنبرگر در رسانه های اجتماعی خواستار “اعدام فدرال هرن” شد. او همچنین گفت که هرن باید با استعفا، مرگ یا اخراج مواجه شود. در پست دیگری در همان سال، او قانونگذار جمهوریخواه را تهدید به تعرض کرد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وزارت دادگستری همچنین گفت که آیزنبرگر در سال ۲۰۲۱ در پستی در شبکه های اجتماعی که در آن هرن و همسرش تامی هرن را تهدید به ربودن کرد، به آزار و اذیت خود ادامه داد.

FBI تحقیقات را انجام داد و کریستوفر جی نصار، دستیار دادستان ایالات متحده، این پرونده را تحت تعقیب قرار می دهد.