مردان فلوریدا به جنایات نفرت فدرال در حمله خشونت آمیز به مرد سیاهپوست متهم شدند


جدیداکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

دو مرد فلوریدا روز جمعه به جرایم ناشی از نفرت فدرال در حمله خشونت‌آمیز و پرتاب توهین‌های نژادی به یک مرد سیاهپوست در نوامبر گذشته متهم شدند.

وزارت دادگستری ایالات متحده در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه اعلام کرد که روی لشلی ۵۵ ساله و رابرت لشلی ۵۲ ساله توسط هیئت منصفه کیفرخواست صادر شده است.

این ترکیبی از عکس‌های ارائه شده توسط کلانتر شهرستان سیتروس، روی لشلی، ۵۵ ساله، سمت چپ، و رابرت لشلی، ۵۲ ساله را نشان می‌دهد.

این ترکیبی از عکس‌های ارائه شده توسط کلانتر شهرستان سیتروس، روی لشلی، ۵۵ ساله، سمت چپ، و رابرت لشلی، ۵۲ ساله را نشان می‌دهد.
(دفتر کلانتری شهرستان مرکبات از طریق AP)

این زوج قبلاً به دلیل حمله ۱۷ نوامبر به مرد سیاهپوست در پارکینگ یک فروشگاه Family Dollar در سیتروس کانتی، به حمله و ضرب و جرح متهم شده بودند.

بر اساس سوابق دستگیری، قربانی – که فقط با حروف اول DB شناسایی شد – گفت که در حال دور شدن از فروشگاه Family Dollar بود که شخصی شروع به داد زدن توهین نژادی کرد. بازرسان گفتند رابرت لشلی به سمت DB دوید و شروع به ضربه زدن به صورت او کرد.

یک زن فلوریدا به دلیل فلفل پاشی زنان آسیایی در نیویورک به جرم نفرت متهم شد

روی لشلی در حالی که روی زمین دراز کشیده بود چندین بار با دسته تبر به DB ضربه زد. سوابق دستگیری حاکی از آن است که روی لشلی با دستگیری نمایندگان نیز درگیر شد که منجر به اتهام مقاومت در برابر اجرای قانون شد.

در سوابق دادگاه فدرال وکیل برای هر یک از این دو نفر ذکر نشده است. مشخص نبود که چگونه و آیا با هم مرتبط هستند.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در صورت محکومیت، هر دو لشلی با حداکثر ۱۰ سال زندان فدرال، سه سال آزادی تحت نظارت و ۲۵۰۰۰۰ دلار جریمه روبرو هستند.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.