مربی Tua Tagovailoa به روز رسانی خوش بینانه را در QB Dolphins ارسال می کند: “همه چیزها در حال حاضر خوب به نظر می رسند”


پس از یک صحنه وحشتناک در جریان بازی پنجشنبه شب بین میامی دلفین و سینسیناتی بنگالز، مربی شخصی توآ تاگوایلو به‌روزرسانی خوش‌بینانه‌ای در مورد وضعیت کوارتربک سال سوم ارائه کرد و افزود که “همه چیز در حال حاضر خوب به نظر می‌رسد.”

نیک هیکس، مربی شخصی قدیمی تاگووایلوآ، صبح جمعه در توییتی که از آن زمان حذف شده بود، گفت که عکس‌برداری اشعه ایکس او منفی بود و آزمایش‌های اولیه هیچ نشانه‌ای از خونریزی داخلی را نشان نداد.

توآ تاگووایلوآ (1) در نیمه اول یک بازی فوتبال NFL، پنج شنبه، 29 سپتامبر 2022، توسط جاش توپو (68) بازیکن سینسیناتی بنگالز اخراج شد.

توآ تاگووایلوآ (۱) در نیمه اول یک بازی فوتبال NFL، پنج شنبه، ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲، توسط جاش توپو (۶۸) بازیکن سینسیناتی بنگالز اخراج شد.
(AP Photo/Joshua A. Bickel)

او افزود که Tagovailoa تحت آزمایشات بیشتری قرار خواهد گرفت و نظر دوم را دریافت کنید اما اضافه کرد: “همه چیز در حال حاضر خوب به نظر می رسد.”

TUA TAGOVAILOA دلفین ها از بیمارستان مرخص شد، آزمایشات اولیه برای استخوان های شکسته منفی بود: گزارش

هیکس بلافاصله به درخواست فاکس نیوز دیجیتال برای اظهار نظر پاسخ نداد.

توآ تاگووایلوآ، کوارتربک دلفین میامی، قبل از بازی فوتبال NFL تیم مقابل سینسیناتی بنگالز، پنجشنبه، 29 سپتامبر 2022، در سینسیناتی به میدان می‌رود.

توآ تاگووایلوآ، کوارتربک دلفین میامی، قبل از بازی فوتبال NFL تیم مقابل سینسیناتی بنگالز، پنجشنبه، ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲، در سینسیناتی به میدان می‌رود.
(AP Photo/Joshua A. Bickel)

این توییت در پی گزارش هایی است که نشان می دهد تاگووایلوآ با تیم به خانه پرواز کرد پنج‌شنبه شب با پوشیدن بریس گردن و اینکه آزمایش‌های اولیه «منفی» بود و «هیچ چیز شکسته» را نشان نداد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

تاگووایلوآ به دلیل مصدومیت از ناحیه سر و گردن پس از اخراج از بازی پنجشنبه شب کنار گذاشته شد. تکل دفاعی بنگال جاش توپو در حالی که حدود شش دقیقه به پایان نیمه اول باقی مانده است.

صحنه اولیه دفاع جوان که روی زمین یخ زده بود، انتقادهایی را در سراسر لیگ به دنبال داشت تصمیم دلفین ها برای بازی او در یک هفته کوتاه پس از یک حادثه ترسناک دیگر در دیدار یکشنبه آنها مقابل بوفالو بیلز، جایی که تاگووایلوآ پس از برخورد به زمین در زمین زمین خورد.

کادر پزشکی پس از آسیب دیدگی در کوارتر دوم بازی مقابل سینسیناتی بنگالز در استادیوم پیکور در 29 سپتامبر 2022 در سینسیناتی، اوهایو، به کوارتربک توآ تاگووایلوآ شماره 1 از دلفین های میامی تمایل دارند.

کادر پزشکی پس از آسیب دیدگی در کوارتر دوم بازی مقابل سینسیناتی بنگالز در استادیوم پیکور در ۲۹ سپتامبر ۲۰۲۲ در سینسیناتی، اوهایو، به کوارتربک توآ تاگووایلوآ شماره ۱ از دلفین های میامی تمایل دارند.
(اندی لیون/گتی ایماژ)

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

مایک مک دانیل، سرمربی تیم پنج‌شنبه گفت: «اگر هر نوع تمایلی وجود داشته باشد که فردی دچار ضربه مغزی شود، آن‌ها وارد پروتکل ضربه مغزی می‌شوند و این بسیار سخت‌گیرانه است». “مردم فرق نمی‌کنند یا منحرف نمی‌شوند. ما با آن کار نمی‌کنیم. هرگز این کار را نکرده‌ایم، و تا زمانی که من سرمربی هستم، این مشکلی نیست که شما بچه‌ها نگران آن باشید.”

انجمن بازیکنان NFL یک کاوشگر راه اندازی کرد به پروتکل های لیگ برای ضربه مغزی در اوایل این هفته، پس از حادثه یکشنبه. این اتحادیه روز پنجشنبه بیانیه ای منتشر کرد و گفت که تحقیقات هنوز “در جریان است”.